Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:53:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използате ли Facebook?
Да, непрекъснато! good
Да, но рядко. Wink blush
Имам регистрация, но не я ползвам! huhhuh.gif
Не! nea
Какво е това Facebook? pardon
Имах профил, но го закрих huhhuh.gif

Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Facebook - новата мания или напротив?  (Прочетена 20651 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 25, 2009, 10:04:21 »

Какво мислите за Facebook, харесва ли ви, използате ли го? Намирате ли нови приятели или предпочитате другите форми и начини на/за комуникация? Споделете Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2009, 10:14:21 »

Имам профил, имам и приятели в него. Намерих и хора, с които не се бяхме чували години. Причината да не го ползвам редовно е следната - целия фейсбук ти виси в един отворен прозорец. Няма минимизиране (като скайпа напр.), поне не по-различно от стандартното минимизиране на прозорец. Аз като работя, пък и в къщи отварям доста прозорци и този някак ми се губи или ми натоврарва полето. Принципно ме кефи, но този проблем не виждам как може да се реши, освен ако го променят от уеб базирано на приложна програма. Което не вярвам да стане.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 25, 2009, 16:41:59 »

За мен не е нова мания,намерих съученици с които не се бях чувала от завършването,сега и с колегите с които вече няма да сме 'заедно' можем да поддържаме връзка. Малко клюкарски е,но пък на коя жена клюкарстването не и харесва smile
Разбира се,че предпочитам срещите на кафе и т.н. с приятелките ми и познатите ми,но не винаги това е възможно,с повечето ни делят много км. и face е доста добра алтернатива,много по-добра от skype и т.н. smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2009, 13:36:50 »

Аз съм много доволна от него, защото намери8х приятели, с които съм загубила връзка одавна и сега отново можем да общуваме. Забавно ми е.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 04, 2009, 13:22:56 »

А на мен нещо не ми допада,защото те първа си направих регистрация и незнам нищо друго...нито как се търсят приятели,нито нищо  lacnl8
Бих била много щастлива,ако някой иска да станем приятели във Facebook-а  blush
« Последна редакция: август 04, 2009, 13:28:12 от mucanka » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2009, 13:30:57 »

И аз мисля, че Facebook е добра алтернатива - можеш да намериш приятели и познати, които не си виждал и чувал от години. Като устоновиш връзката с тях ти става едно мило и сантиментално  Girl_hide намерих толкова много приятели, но дори и да не ги чуваш и виждаш, пак знаеш, че имате връзка  pleasantry и рано или късно може да се видите. Развам се, че има Facebook  girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 04, 2009, 13:32:51 »

Фиамче, бегом тогава във фейса да ме намираш. [email protected]
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 04, 2009, 13:51:20 »

А на мен нещо не ми допада,защото те първа си направих регистрация и незнам нищо друго...нито как се търсят приятели,нито нищо  lacnl8
Бих била много щастлива,ако някой иска да станем приятели във Facebook-а  blush

еми дай си е-mail и аз ще те намеря.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 04, 2009, 13:55:11 »

Да няма проблем [email protected]  good
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 04, 2009, 14:07:51 »

Мале мале, какво става в този фейсбук-браво момичета-трябва да се поддържат приятелствата smile. И аз съм за facebook, само че малко ме дразнят тези покани и нещо все някакви вируси ми докарва-ей го гледам днес 97 покани за разл каузи-я прегръдка , я нещо друго, ама аз не мога да им смогна girl_impossible
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 04, 2009, 14:10:41 »

Мале мале, какво става в този фейсбук-браво момичета-трябва да се поддържат приятелствата smile. И аз съм за facebook, само че малко ме дразнят тези покани и нещо все някакви вируси ми докарва-ей го гледам днес 97 покани за разл каузи-я прегръдка , я нещо друго, ама аз не мога да им смогна girl_impossible

аз ти предлагам да ги игнорираш  good това са пълни глупости  blum
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 04, 2009, 14:58:51 »

аз намерих много стари приятели и съученици там и сега съм като пристрастена. не мога да се спра. интересно ми е да виждам кой какво прави. който иска да не го ползва. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 04, 2009, 15:01:51 »

Аз също съм доволна намерих много приятели, съученици и хора с който бях изгубила всякаква връзка.Пишем си понякога и чатим ако се засечем във фейса и така.А колкото до тези покани аз ги игнорвам яко ме дразнят и ги игнорвам.
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #13 -: август 17, 2009, 13:15:54 »

Имам фейсбук, но честно казано не ми допада толкова много както "майспейс". Просто там е по-уредено, по-прегледно. Имам фейсбук от половин година и още немога да се оправя с него, а с майспейса свикнах за няма и седмица. Просто съм категорична, че майспейс е доста по-добър вариант. И там намирам много стари приятели и съученици.... Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #14 -: август 17, 2009, 14:26:02 »

Момичета аз също имам регистрация!И много ще се радвам да се свържем там! girl_wink
Даже утре ще кача снимките от сватбата!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 17, 2009, 15:16:03 »

Във фейсбук намерих толкова много хора,с които съм мислила,че никога повече няма да се видя.Сега следя кой с какво се занимава,къде ходи(по постовете които пуска и снимките).
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 28, 2009, 21:51:09 »

Аз го ползвам вече година и половина и ми е забавно  smile Имам връзка с много приятели и познати , които не са наблизо.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 29, 2009, 17:28:49 »

аз се регистрирах наскоро и вече почнах да откривам познати, най вече от университета на които бях изгубила дирите. но все още не ми е много ясно какво точно трябва да правя blush но се надявам с времето да се науча
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 29, 2009, 21:41:36 »

И аз вече доста време го ползвам и си ми е много приятно, а сега когато съм в къщи даже доста често girl_wink и си гледам една ферма, голяма зарибявка  Girl_hide
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #19 -: септември 11, 2009, 12:39:43 »

Харесва ми много, защото открих много познати, коита са в чужбина и сме поизгубили връзка, съученици, които не бях виждала.
Забавлявам се с тестовете:)
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #20 -: ноември 19, 2009, 18:56:43 »

харесва ми
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #21 -: ноември 19, 2009, 21:05:51 »

Аз сигурно съм много старомодна, но идеята като си изпиша името в Google-а и на първо място да ми се изтипоса снимката барабар със снимките на 8 човека от "приятели"-те ми nea хич не ме кефи. Някой беше споменал по-долу, че е доста клюкарско. И тоя момент не ме привлича, даже много ме дразни  angry.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 19, 2009, 21:13:40 »

Че е клюкарско, клюкарско е, няма 2 мнения по въпроса... Но ти можеш да контролираш кой какво вижда и сам избираш какво да си слагаш в профила. Има и опция във фейсбук, която ти позволява профилът ти да е скрит от търсачките. Моят профил на излиза в гугъл например.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 20, 2009, 11:11:38 »

Аз пък му се кефя на ФБ...не за друго, а за това , че когато ми писне и надникна там, винаги мога да прчета поне едно хубаво нещо, което се е случило на някои от моите приятели, а понякога това е способно да усмихне целият ми ден smile
Кефя се и н аснимките и на чата в реално време, абе практична работа излезе. Спомням си милото, беше адски скептичен и нежелаещ да се занимава, а ела го виж сега... Eeager
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 20, 2009, 11:33:47 »

И аз съм от феновете на Facebook. Толкова много приятели и сученици намерих. Вярно, не си пишем всеки ден, но поддържаме връзка и следим кой как се развива. Оргазнизирахме си дори малка среща на випуска миналото лято. За мен е много ценен сайт.Малко или много оставаш съпричастен към живота на пръсналите се по цял свят другари, припомняш си мили моменти от миналото...

Разните му там тестове и ферми ги игнорирам. Добавям само мои приятели и познати. Роси, Ina_lemon, сега и вас ще ви добавя blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 20, 2009, 12:30:55 »

На мен ми беше много интересно да открия съучениците си от първия ми клас и приятели от Италия. Но сега не го ползвам много често.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 21, 2009, 00:12:30 »

Аз пък съвсем скоро се регистрирах, но това, което ме дразни, е, че понякога се "бъгва" твърде много - например снимките - онзи ден се опитвах да кача разни снимки - качих една част, след това исках да кача още от друга папка - ами не става - забива ми страницата - мъчих се повече от час и накрая се откаазах. На следващия ден все пак успях да ги кача, но когато ги надписвах, всеки път като натисна Next ми даваше втората снимка - бъгава работа  pardon
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 22, 2009, 01:59:07 »

Ползваме го доста често и намерихме приятели от учническите години, които по никакъв друга начин не бихме могли да осъществим контакт.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 22, 2009, 03:41:42 »

Аз пък съвсем скоро се регистрирах, но това, което ме дразни, е, че понякога се "бъгва" твърде много - например снимките - онзи ден се опитвах да кача разни снимки - качих една част, след това исках да кача още от друга папка - ами не става - забива ми страницата - мъчих се повече от час и накрая се откаазах. На следващия ден все пак успях да ги кача, но когато ги надписвах, всеки път като натисна Next ми даваше втората снимка - бъгава работа  pardon
Това на мен ми звучи като проблем не със самия уеб сайт, а с твоите browser cookies. Пробвай да изчистиш кукитата и виж дали пак имаш проблем. И аз съм имала подобно изживяване със снимките и писах на администраторите, а те ми отговориха с това, което аз ти казвам и така се оправи проблемът.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 22, 2009, 09:57:37 »

Благодаря ти, ellie_bellie, ще пробвам!  give_rose
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #30 -: ноември 22, 2009, 14:56:28 »

Интересен е Фейсбук, но трябва да имаш повечко свободно време... Аз имам регистрация, но не го ползвам редовно. И аз открих мои съученици, а и младоженци (мои клиенти) също ми пишат.
Забавно е. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 01, 2010, 19:31:41 »

Момичета имам молба!!! give_rose
Когато някоя от вас ме добавя във Facebook, нека ми пише и съобщение с ника си от тук!!! good
Иначе не добавям приятели!!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 07, 2010, 12:52:01 »

Имам фейсбук и влизам повече заради фермата от колкото да търся приятели . Всичките ми приятели и много младоженци ми пишат ,но нещо не ми е интересно . Аз не си обеснявам ,защо с хора ,които си имаме скайповете ми пишат съобщения  на стената . Малко ми е страненн този фейсбук .
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #33 -: ноември 07, 2010, 15:06:54 »

Не, нямам, излишна загуба на време, пък и не искам всички да ме знаят. Като гледам повечето хора какви снимки си качват, най-вече като са на маса bad  УжасТ
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #34 -: ноември 07, 2010, 15:48:12 »

Аз имах профил и го ползвах доста време, но главно за игрички. Когато и те ми омръзнаха, спрях и да влизам, а след като открих, че от всичките ми 170 "приятели" (не съм добавяла хора, които не познавам), ме интересува какво се случва точно с 3 - ма от тях, с които се чувам и виждам много често, реших, че е време да го деактивирам. Като цяло идеята на сайта е добра, защото можеш да намериш хора, които не си виждал отдавна и първоначално ми беше интересно, но се оказа, че точно с тези хора нямам нищо, което да си кажа, точно поради това, че сме загубили връзка преди много години. Писна ми и да чета "дълбоко интелектуалните" размисли на хора, които нямат никакви социални контакти и това е единственото им поле за изява. А освен това и постоянното канене в знайни и незнайни каузи, групи, страници и т.н.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 23, 2010, 12:24:42 »

Аз пък му се кефя на ФБ...не за друго, а за това , че когато ми писне и надникна там, винаги мога да прчета поне едно хубаво нещо, което се е случило на някои от моите приятели, а понякога това е способно да усмихне целият ми ден smile
Кефя се и н аснимките и на чата в реално време, абе практична работа излезе. Спомням си милото, беше адски скептичен и нежелаещ да се занимава, а ела го виж сега... Eeager

Абсолютно.Много ми е готино като напиша за статус например :Стискайте палци и толкова много хора се отзовават .Чувстваш се подкрепен от многото ти приятели без значение на колко километра са от теб сега!харесва ми и когато прочета някоя положителна новинка,когато някой сподели интересна статия или готини снимки.Въобще влизаш  в живота на другия и открадваш моменти от забързаният си ден,за да бъдеш поне за секунда с приятелите:)
Активен
rockabilly
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #36 -: май 01, 2013, 16:17:36 »

Фейсбук си остава най-комерсиалната социална мрежа.. клюкарник си е , но пък върши работа .За много неща съм си намирала информация там   nea
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #37 -: май 01, 2013, 16:39:34 »

Аз съм на мнение като Фиби good
На мен ми е страшно удобно, наистина в забързаното ни ежедневие това е начина да си "част" от живота на всичките си приятели едновременно, без значение къде са. Най-малкото, че имам приятели от всякъде, имам и такива, които с години не виждам и ако трябва да пращам на всички например снимки, за да са "актуални" с нас, ще си изгубя деня. Така качвам снимки и всички ги виждат girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 01, 2013, 18:04:15 »

с милото го използваме непрекъснато,колеги,колежки,приятели,съученици,състуденти, с всички поддържам връзка, даже групата ми от унито има страница във фб и там си пишем важни неща за унито,за мен е полезно
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 01, 2013, 18:49:44 »

Аз щом съм на компа имам 2 неща отворени нон-стоп, първо ФБ, защото там са ми игрите, а и разглеждам идеи за сватбата и други неща, които ме интересуват. А 2рото нещо е форума и тук кисна почти нон-стоп.
Добре, че е ФБ да не загубя връзка с някои приятели, които виждам рядко или колеги от университета, които са в други градове.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 03, 2013, 17:50:40 »

Да, непрекъснато! good Налага ми се тъй като всички приятели и познати имат фейс и аз също се включих преди време. По-лесно ми е да се свържа с тях. И винаги сега като търся някакви фирми за какво ли не попадам на страницата им в фейс и по-лесно мога да задам въпросите си или да проверя, нещо което ме интересува. Там има всичко!  Bravo
Активен
PuddleOfmudD
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #41 -: ноември 12, 2013, 20:20:12 »

Блокирана съм за 30 дни , защото някой ми е докладвал някоя от публикациите и съм му толкооова благодарнаа  !! danceg.. Това май е единствения начин да се отлепиш от тази краста.. insane
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #42 -: ноември 12, 2013, 21:56:15 »

Фейсбук e най-комерсиалната и бързоразвиваща се социална мрежа и все още е безплатна за потребителите, които не желаят да рекламират и не ви рекетират като някои нашенски мрежи, дай 2.40 лв. за СМС и ще получиш едикаква си екстра...Фейсбук си има и някои рестрикции и ако някой реши да ти скрои кофти тръпка иди се обяснявай после...
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #43 -: ноември 13, 2013, 11:51:11 »

Аз си го харесвам girl_wink Влизам доста често,дори може би по-често от необходимото.Клюкарница си е,но пък за убиване на време няма грешка.Тъй като аз съм от един град,учих и живях 4 години в друг,а сега живея в трети,за мен фейсбук е полезен,мога да си поддържам връзка с приятели.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines