Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използате ли Facebook?
Да, непрекъснато! good
Да, но рядко. Wink blush
Имам регистрация, но не я ползвам! huhhuh.gif
Не! nea
Какво е това Facebook? pardon
Имах профил, но го закрих huhhuh.gif

Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Facebook - новата мания или напротив?  (Прочетена 20650 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 25, 2009, 10:04:21 »

Какво мислите за Facebook, харесва ли ви, използате ли го? Намирате ли нови приятели или предпочитате другите форми и начини на/за комуникация? Споделете Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2009, 10:14:21 »

Имам профил, имам и приятели в него. Намерих и хора, с които не се бяхме чували години. Причината да не го ползвам редовно е следната - целия фейсбук ти виси в един отворен прозорец. Няма минимизиране (като скайпа напр.), поне не по-различно от стандартното минимизиране на прозорец. Аз като работя, пък и в къщи отварям доста прозорци и този някак ми се губи или ми натоврарва полето. Принципно ме кефи, но този проблем не виждам как може да се реши, освен ако го променят от уеб базирано на приложна програма. Което не вярвам да стане.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 25, 2009, 16:41:59 »

За мен не е нова мания,намерих съученици с които не се бях чувала от завършването,сега и с колегите с които вече няма да сме 'заедно' можем да поддържаме връзка. Малко клюкарски е,но пък на коя жена клюкарстването не и харесва smile
Разбира се,че предпочитам срещите на кафе и т.н. с приятелките ми и познатите ми,но не винаги това е възможно,с повечето ни делят много км. и face е доста добра алтернатива,много по-добра от skype и т.н. smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2009, 13:36:50 »

Аз съм много доволна от него, защото намери8х приятели, с които съм загубила връзка одавна и сега отново можем да общуваме. Забавно ми е.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 04, 2009, 13:22:56 »

А на мен нещо не ми допада,защото те първа си направих регистрация и незнам нищо друго...нито как се търсят приятели,нито нищо  lacnl8
Бих била много щастлива,ако някой иска да станем приятели във Facebook-а  blush
« Последна редакция: август 04, 2009, 13:28:12 от mucanka » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2009, 13:30:57 »

И аз мисля, че Facebook е добра алтернатива - можеш да намериш приятели и познати, които не си виждал и чувал от години. Като устоновиш връзката с тях ти става едно мило и сантиментално  Girl_hide намерих толкова много приятели, но дори и да не ги чуваш и виждаш, пак знаеш, че имате връзка  pleasantry и рано или късно може да се видите. Развам се, че има Facebook  girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 04, 2009, 13:32:51 »

Фиамче, бегом тогава във фейса да ме намираш. [email protected]
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 04, 2009, 13:51:20 »

А на мен нещо не ми допада,защото те първа си направих регистрация и незнам нищо друго...нито как се търсят приятели,нито нищо  lacnl8
Бих била много щастлива,ако някой иска да станем приятели във Facebook-а  blush

еми дай си е-mail и аз ще те намеря.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 04, 2009, 13:55:11 »

Да няма проблем [email protected]  good
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 04, 2009, 14:07:51 »

Мале мале, какво става в този фейсбук-браво момичета-трябва да се поддържат приятелствата smile. И аз съм за facebook, само че малко ме дразнят тези покани и нещо все някакви вируси ми докарва-ей го гледам днес 97 покани за разл каузи-я прегръдка , я нещо друго, ама аз не мога да им смогна girl_impossible
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 04, 2009, 14:10:41 »

Мале мале, какво става в този фейсбук-браво момичета-трябва да се поддържат приятелствата smile. И аз съм за facebook, само че малко ме дразнят тези покани и нещо все някакви вируси ми докарва-ей го гледам днес 97 покани за разл каузи-я прегръдка , я нещо друго, ама аз не мога да им смогна girl_impossible

аз ти предлагам да ги игнорираш  good това са пълни глупости  blum
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 04, 2009, 14:58:51 »

аз намерих много стари приятели и съученици там и сега съм като пристрастена. не мога да се спра. интересно ми е да виждам кой какво прави. който иска да не го ползва. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 04, 2009, 15:01:51 »

Аз също съм доволна намерих много приятели, съученици и хора с който бях изгубила всякаква връзка.Пишем си понякога и чатим ако се засечем във фейса и така.А колкото до тези покани аз ги игнорвам яко ме дразнят и ги игнорвам.
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #13 -: август 17, 2009, 13:15:54 »

Имам фейсбук, но честно казано не ми допада толкова много както "майспейс". Просто там е по-уредено, по-прегледно. Имам фейсбук от половин година и още немога да се оправя с него, а с майспейса свикнах за няма и седмица. Просто съм категорична, че майспейс е доста по-добър вариант. И там намирам много стари приятели и съученици.... Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #14 -: август 17, 2009, 14:26:02 »

Момичета аз също имам регистрация!И много ще се радвам да се свържем там! girl_wink
Даже утре ще кача снимките от сватбата!
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines