Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:49:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръците от сватбата!  (Прочетена 23574 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« -: юни 06, 2007, 22:59:58 »

Момичета, разкажете получихте ли мечтаните подаръци  :girl_in_love:на Вашата сватба, или пък получихте такива, които се повтаряха n- пъти girl_impossible, и изобщо какво направихте с всички получени подаръци tease. Успяха ли да Ви изненадат гостите, познаха ли стилът ви или просто бяха донесли "дежурния" сватбарски подарък...? blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 06, 2007, 23:03:15 »

Аз съм доволна от всички подаръци,но ще спомена един,за който съм го казвала вече тук - във форума!Най-необичайният подарък беше един туристически газов котлон.Това беше  laugh- нямам думи.Другото ,което не харесах е една покривка за легло-златиста bad и сервиз от страхотен порцелан ,но н ачервени макове - мразя червено bad
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 06, 2007, 23:14:20 »

Туристически газов котлон... laugh laugh :laugh:стига Фийбс....ти се шегуваш нали.....?? girl_impossible Направо съм Oh my ... като прочетох, помислих, че съм сгрешила и се върнах да прочета пак... tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 06, 2007, 23:20:46 »

Е тоя котлон е исторически вече.Той го подари един бивш колега на мъжлето........Беше сложен в един кашон ,но иначе опакован красиво  :laugh:Обаче като казал на другите гости какво е купил,те започнали да се подиграват с него /той си е малко шемет/ и се беше много натъжил.За този котлон и досега се смеем с милото.Така че аз бях заета да извадя госта от неудобството като ни подаряваше подаръка,без да знам какво има под лъскавата опаковка. laugh laugh laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 07, 2007, 10:07:31 »

Ето как изглеждаха подаръците преди да ги отворя....бяха дооста сладка картинка...хехе после имаше и "изненадки" pleasantry...които предвидливо не си бяха писали имената никъде... laugh...но това е друг въпрос.... tease
И цветя...имаше цяла стая.... girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 07, 2007, 11:27:02 »

pleasure, браво на теб - как си се сетила да снимаш подаръците  Bravo
На снимката изглеждат много добре, а какво ли има под опаковките  blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 07, 2007, 11:32:56 »

Ами Мария, бяха тооолкова хубави, че беше грехота да не ги снимам...и за това ще разкажа...само дето сега пиша разказче за медения меец в една др. тема..и за да не се разсейвам, ще довърша там и ще пиша после пак тук.. laugh (малко объркано стана  tease)
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2007, 18:04:01 »

чакам с нетърпение да чуя за подаръците girl_in_love girl_in_love
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 14, 2007, 23:00:15 »

И аз си имам един такъв подарък  Oh my ... funnytooth funnytooth funnytooth Снимуа на водопад, която е анимирана и е в златиста рамка. Вклячва се в контакта, водопада тръгва и пеят птички, bad  shock наи лошото е, че тези птички си пеят абсолютно едно и също през около 30 секунди. Просто трябва да се види, не може да се разкаже.
А тъй като ние обожаваме планината и сме големи фенове на туризма /пешеходния/ брат ми ни подари невероятна палатка, подходяща и за зимни условия-любимият ми подарък.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 16, 2007, 12:37:47 »

Здравейте ,

и аз да се похваля , че получихме много подаръци и един с един нямаше еднакъв!Получихме почти всичко от , което имахме нужда / кухненски уреди , спално бельо , украшения,посуда,картини и т.н./
Даже не мога да определя на кое по-точно най-много се радвам!За съжаление не съм ги снимала , а моето мъжле ме засне с камерата как ги разопаковам.Получи се чудесен следсватбен филм .А камерата ние подарък от кумовете!
За цветята нямам какво да ви кажа защото бяха толкова много , че въобще не можах да ги преброя или да ги разгледам по-отделно!
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #10 -: юни 19, 2007, 14:25:26 »

Интересно ми е-а предполагам и на Вас-кои са най-странните подаръци, които сте получавали.  Мисля,че Мария беше споделила за получената мушама...затова ми стана интересно.

Ако темата не е за тук-моля, изтрийте я.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 23, 2007, 09:37:20 »

Мойте подаръци бяха от практичен по-практичен , но сега като се замисляя
имаше едно канче от една баба и вътре в него нанизани на венец сушени ябълки!
Незнам какво означават , но беше странно!
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 06, 2008, 16:24:05 »

Аз не мога да кажа, че сме получили нещо странно като сватбен подарък. Всички подаръци бяха в пликове за писма  smile, а тези, които не бяха, бяха много красиви и практични.
Получихме:
скъпа тенджера под налягане
сервиз с тенджери
пасатор
сервиз за хранене - 18 чинии
сервиз ракиени чашки и декантер със сребърен обков
бутилка колекционно вино, което да отворим на златната ни сватба
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 09, 2008, 10:28:20 »

Здравейте и от мен!!!
Аз останах очарована от подаръците, но определено си бях направила списък в главата какво бих искала и като ми питаха казвах и отмятах!! Основно събирахме пари за кола и доста хора знаеха и ни дадоха парички, честно да ви кажа ме бе срам да им казвам пари, та на по-близките, но от страна на милото почти всички дадоха парички, та ще имаме нова кола!! За подаръците, от моите роднини получих хладилник, печка, пералня, скъпа прахосмукачка, иначе имаме и хубава ютия и маса за гладена, тенджери, 4 вида кристални чаши, за различни напитки, 3 комплекта прибори, ваза, скара, система за домашно кино, микровълнова, фритюрник, чаши за кафе и чай, ей такива неща!!! Но понеже ние нищо си нямаме съм много доволна!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 09, 2008, 14:37:51 »

аз нямах кой знай какви подаръци но имаше една лелка от страна на мъжа ми която си свали един златен пръстен от ръката и ми го даде  angry много ми стана кофти
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 10, 2008, 09:20:13 »

и на нас повечето ни дадоха парички,а повечето подаръци си ги знаех даже и аз си ги избирах girl_wink от най близките:та като подаръци получихме-перяща прахосмукачка,кафе машина,пасатор,малко телевизорче,дивиди,сервис захранене 2бр,подгляваща кана,комплект вилици,лъжици и т.н.,кристални чаши за уиски,миксер,цифров фотоапарат/от сестра ми/,комплект тенджери,ютия и микровълнова това са ама и сватбата си ни беше с повечко хора та общо взето кухнята ни е обзаведена Yes и най хубавото е че никой от подаръците не се повтори
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 10, 2008, 09:37:29 »

Ние получихме по-голямата част от подаръците в парична форма, но и тези, които бяха в предметна бяха чудесни. Нищо не ни се повтаря освен 2 сватбени албума, но и двата са толкова хубави! И така:

- кухненски робот /аз много исках да си имам такова нещо в кухнята/
- нова ютия /глади страхотно/
- грил плоча за зеленчуци /нали сме вегетарианчета/
- дизайнерски комплект за суши
- няколко много красиви картини
- няколко скулптури
- спален комплект
- свещници
- рамка за снимка
- сватбени албуми
- сервиз с прибори за хранене /от които наистина имах нужда, тъй като миялната машина ми съсипа старите/
-2 икони
- камера /от кумовете/
- телевизор
- интериорна лампа /която се връзва страхотно с холната гарнитура/
А аз получих и много хубав комплект обици, колие и гривна от новите ми майка и татко.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 10, 2008, 16:13:27 »

И при нас по-голямата част от подаръците бяха парички,но имахме и няколко подаръка  smile
 
 -пасатор -2бр. (абсолютно еднакви  laugh)
 -сокоизстисквачка -2бр. (абсолютно еднакви  tease )
 -к-т тенджери
 -сватбен албум
 -рамка за снимка
 -рамки за снимки за бебе 3 в 1
 -к-т спално белио от Италия
 -к-т белио за баня (тоест хавлии,кърпи) от Италия
 -к-т за френски сирена от 4 миниатюрни чинийки  banana
 -пералня от кумовете  good
 
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2008, 12:20:05 »

Ние казвахме на всички, че е по-добре  парички blush, но накрая имаше и подаръци pardon
И при нас за щастие не само не се повтаряха , но и си нямахме такива неща Offtopic girl_wink е само един фритюрник ни беше в излишък понеже си имаме, иначе това са ни подаръците

- сервиз за чай само с две чашки blum
- сервиз за вино с рисувано стъкло
- сервиз за кафе във формата на сърце heart
- четири бутилки червено вино без етикет Wink от тъмно стъкло и на песъкоструй надписани кога да се отворят(много оригинален подарък и красив)
- тенджера под налягане pardon
- сервиз за индийска кухня за двама,отново много красиво
- голям куфар, който използвахме за медения месец
- екскурзия Круиз по Нил в Египет give_rose
Останалото си бяха парички, което беше добре good

Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 06, 2008, 21:40:52 »

Ние също сме доволни от всички подаръци, които получихме. Снощи ги отваряхме и е много мило и вълнуващо като четеш картичките и разопаковаш. Бяхме си "поръчали" само някои от тях, а останалите бяха изненада. Освен паричките ние държахме да има и подаръци , които да ни напомнят години наред за сватбения ден smile  Получихме:
- ел. скара
- нощна лампа
- цифров фотоапарат
- принтер за снимки
- 2 бр. спални комплекти
- тенджера под налягане
- тиган
- картина
- златно колие
- порцеланов сервиз
- сервиз дуралекс
- сервиз кафени чаши
- оригинален оливерник
- стенен часовник
- комплект прибори за хранене
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 07, 2008, 09:45:54 »

Една година след сватбата ни аз съм много доволна от подаръците, които получихме. Повечето бяха в пликчета с картички, както и си бяхме поискали yahoo yahoo yahoo. Все пак имаше някои подаръци - подгряваща кана, сокоизстисквачка и резачка 4в1, пластика, огромна картина, която пасна на една от стените ни все едно за там е правена, сервиз чаши от колеги, който допълваше подаръка на кумовете, сервиз за кафе, който е в златисто и рядко ползвам, но е много хубав и сватбен албум, микровълнова,която така е не исках да ни подаряват angry. Майка ми ни подари кола. С паричките си обзаведохме спалнята, купихме си фотоапарат и много други полезни неща, които си използваме.  danceg danceg danceg
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 20, 2008, 23:45:38 »

Нашите подаръци повечето бяха в пликче, но имаше и други подаръци, които бяха страхотни...Абсолютно всички си ги харесваме, няма нито един , за който да кажа, че ни е излишен или не ми допада.А ето ги и тях:
1. цифров фотоапарат
2.домашен телефон с 2 слушалки и база
3.невероятен порцеланов сервиз за хранене+чаши за капучино в бяло и светло зелено
4.прахосмукачка Zelemr за сухо и мокро почистване
5.кухненска маса - по наше  желание
6.кухненски ъгъл - също по наше желание
7.домашно кино
8.невероятен комплект мъжки и дамски халат + кърпи и хавлии, които бяха в страхотен дървен сандък.Те не са сложени в него, а така си е комплекта
9. 1 картина, много интересна
10. фонтанче, в което се слага водичка и свети в няколко цвята
11.Лампион
12.Прибори за хранене

Това е от гостите, другите неща вече са от родителите и по-близките smile 
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 20, 2008, 23:48:02 »

забравих още - спално белъо и сватбен албум
сбъркала съм името на прахосмукачката, ама нищо - Зелмер исках да напиша (не че е важно, де) smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 23, 2008, 08:49:13 »

Нашите подаръци не са много и почти всичките сме си ги избирали ние.
1. Един страхотен сервиз за хранене от 30 части, правоъгълен направо е страхотен в червено и бяло.
2. Три кристални сервиза от чаши за ракия, вино и безалкохолно.
3. Един страхотен сватбен албум.
4. Нергиле - това беше изненада за нас smile

В последствие роднини който не можаха да присъстват на сватбата ни подариха две тенджари и Голяма купа с 6 малки за компот.

А имам си и подарък розова орхидея в саксия.

Общо взето това са подаръците от гостите на сватбата.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 23, 2008, 10:16:26 »

Я да си припомня и аз какво имахме
1. Термо кана Тефал - поръчахме си я и просто я обожавам
2. Комплект чашки за капучино - и те са поръчани
3. 2 много специални чаши за чай - със сертификат бяха, губи ми се марката, мноооого красиви.
4. Стенен часовник
5. Голям албум за снимки
6. Фотокнига с наши снимки - страхотна е!
7. Комплект чаршафи
8. Картина - много хубава
7. Имаше и няколко статуетки, свещничета и т.н. в добавка към парите
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 30, 2008, 09:58:12 »

Ние искахме парички и сме щастливи от факта че гостите ни уважиха нашето желание.Имаме малко подаръци, но големите са избирани в наше присаъствие.Като например, от родителите ми – спалня, брат ми бойлер, от вуйчо ми фурна за вграждане.Колегите –домашно кино, от приятели- прахосмукачка, пасатор, тостер, нощни лампи за спалнята, порцеланов сервиз за кафе, електрическа скара   good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 13, 2009, 08:49:56 »

Ние също получихме повечето си подаръци в парична форма, макар че не държахме. Но повечето гостия знаят че сме напълно обзаведени и нямаме нужда от нищо..Подаръци получихме точно 4 бр.
- почивка в Доминиканска Република за 2 седмици от свекърите
-един сервиз за хранене от 51 части
-една много готина картина
-чаен сервиз английски порцелан.
Ох забравих..и вчера по куриер пристигна и най-новият подарък-картичка 1.20/80 см....много е готина и суперррррррр голяма  tease
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 13, 2009, 21:14:45 »

Нашите подаръци също бяха предимно под формата на пликове с парички. Имахме съвсем малко подаръци - кухненски робот от кумовете, осветена икона от семейството на вуйчо ми и.....та-даа - месомелачка ROFL focus. Това последното беше едно от невероятните хрумвания на сестричката на мъжо, за което шапка й свалям, по-необходима вещ не бих могла да измисля просто. Ей сега ги почвам надениците funnytooth. Както и да е, стига глупости. На робота много се радвам, защото наистина е това, което исках и имах нужда. На иконата също се зарадвахме, защото е много красива и е хубаво човек да има икона вкъщи.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #28 -: юни 14, 2009, 16:42:33 »

Ох, Enigma, много се смях с този подарък  ROFL... представих си една месомелачка, опакована с розова хартия и с панделка, и с една романтична картичка... Нищо де, понякога точно най-бизките хора имат разни поразяващи хрумвания. Няма да влизам в подробности, макар че и аз мога да се включа по темата - да сме живи и здрави и да се радваме на всички подаръци!
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 16, 2009, 16:38:44 »

Момичета, на нас ни подариха хлебопекарна и като я видях в началото се ококорих какво ще я правя. Вече я пробвах веднъж обаче и съм впечатлена от резултата, тъй че въпреки първоначалната ми негативна реакция, сега 10 дни по-късно съм на противополжното мнение. Освен това ни подариха и дигитална рамка за снимка (която ние си поискахме), комплект спално бельо, много красив свещник и 2 комплекта чинии. 80% от подаръците бяха паричини.
Имаме и един подарък от шефовете ми в Испания, но още не са го доставили...
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 17, 2009, 21:04:53 »

Bianka   - страхотни подаръци. Точно така искам и при нас да се получи Bravo Мъжът ми вече няма търпение за хлебопекарната....

сега се върнах и прочетох и за другите подаръци, ами чудесни са!
« Последна редакция: юни 17, 2009, 21:07:31 от siss » Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 24, 2009, 12:09:08 »

И ние казвахме на всички, че е по-добре  парички  pardon , но имаше и подаръци от най-близките (избрани от нас):
  - 42' LCD телевизор  yahoo
  - фотоапарат photograph
  - прибори за хранене
  - бутилка специално вино за годишнина (изненада)
  - купа за ядки и пепелниче - ръчно рисувани от детето на колегата на мама - много красиви 10x (изненада)
  - италиански комплект за сол и пипер (здраво се пулихме  shok , но добре че имаше картичка та разбрахме смисъла и после доста се посмехме) наподобяващ "Ин и Ян" (изненада)

Всичко останало пари, цветя и картички... LOVING Вече сме си купили матрак за спалнята, нощни шкафчета, кола insane , вчера ни пристигнаха 2та трикрилни гардероба Ashamed (мале как звучи само .... изхарчили сме парите funnytooth )
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 24, 2009, 12:15:49 »

Хайде, и аз да се пофаля какви подаръци получихме, те не са много де. И ние знаехме част от тях, другите бяха изненада
1. Медена седмичка на Тасос
2. Кафемашина - страхотна, за шварц и еспресо (по наш избор) + още една малка, която беше изненада  pardon
3. Прибори за хранене
4. Керамична тава за фурна + солничка, пиперничка, оливиери, поставка за салфетки и поставка за малки лъжички в една и съща шарка - много сладурски
5. Две страхотни картини
6. Колаж с наши снимки - прекрасна изненада
7. Парички, които чакат да започнем да обзавеждаме апартамента  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 30, 2013, 12:40:17 »

виждам че не е заключена, затова пиша, ако не е позволено толкоз стара тема да се изравя, извинявам се blush!
реших че ще е интересно да я подновим. та така , получихме ( пряко или непряко ):
Икона
спално бельо
завеси
печка
кухненско шкафче
ремонтирахме бричката tease
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 30, 2013, 12:46:28 »

Хайде и аз да се включа:
1. Сервиз Версаче
2. Икона
3. Картина
4. Купа и прибори за салата от слонова кост
5.Перлено колие /за мен  blush/
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 30, 2013, 19:11:22 »

Ето какво получихме и ние, като изключим пликовете с пари.
1. Прахосмукачка
2. Комплект тенджери - 12бр.
3. Електронна фото рамка good
4. Оливерник
5. Рамка за снимки
6. Свещник, състоящ се от подложка във формата на листо, три различни по големина поставки за чаени свещи и разни дребни камъчета за декорация
7. Тостер за сандвичи
8. Старинен часовник
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines