Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lady_in_love - 23.08.09  (Прочетена 75432 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 23, 2009, 18:51:39 »

Ето ме и мен момичета! blum

valia_diva,ani_4ka_p,pepina83 ,bubka ,bubeto_bu ,perli4ka  балгодаря ви на всички за вниманието! air_kiss air_kiss air_kiss

Аз днес не мога да се похваля с нищо ново около сватбата и даже нямам да имам време да поразкажа малко,защото цял ден чистих къщата huhhuh.gif,че чакаме гости от София тази вечер и ще останат чак до неделя.Добре,че хората дойдоха да си вземат поканите за сватбата,че ние май така и така няма да имаме време да отидем до там. blush

Имам доста колебания за някой неща и нямам търпение да споделя с вас,за да ми помогнете малко в избора,че вече незнам постоянно си сменям мнението. *crazy*Иначе да се похваля,че засега съм удивително спокойна,даже имам чувство,че в началото на подготовката бях по ентусиазирана и развълнувана,ама имам време ще видим как ще е до сватбата,дано да запазя спокойствие.хайде аз ви оставям за сега,отивам да приготвям масата, и скоро ще ви залея с информация. blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #16 -: юли 23, 2009, 20:07:15 »

Ето вече е 23-ти! Другия месец по това време ще си онзи приказен ресторант, вече като госпожа. Направо настръхвам като си го представя!  Girl_hide
Стискам ралци да си запазиш спокойствието!

Чакам снимки на шампанското и на каквото може още  blush Сег апокрай гостите ще си заета, та ще се намираме само тук предполагам. Надявам се да  пускаш по малко информацийка...  blum
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 24, 2009, 09:05:15 »

Честита тема, миличка! В галерията ти всичко е повече от прекрасно, не се съмнявам, че и роклята ще бъде и нямам търпение да я видя! Пожелавам ти успешно и спокойно дооорганизиране на всички подробности за Големия ден, много слънчево настроение и време за релакс (поне малко)!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 27, 2009, 09:19:44 »

аз къде съм бляла досега незнам, но чак сега видях темата. честита темичка, дани. виждам че се справяш много добре с подготовката и имаш толкова много идейки, украси... направо супер. нямам търпение да видя роклята ти, още повече щом е от принцес. пожелавам ти подготовката да върви все така ентусиазирано и вдъхновено. give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 27, 2009, 13:32:06 »

Цвети мерси миличка  give_rose,скоро сигурно ще отида на втора проба и роклята трябва да е готова и тогава ще пусна снимки. blum

Сега да се отчета малко какво си правя,последните дни никаква не е свърших по сватбата,защото имахме гости от София и си тръгнаха чак днес сутринта,тас е занимавах с тях и нямаше как да върша нещица по сватбата,ама от днес започвам пак с пълна пара.Довечера в 19.00 ч. имаме среща с DJ,ще дойдат и кумувете,защото искат да говорят с него за нещо тайно,подготвили са ни някаква изненада,ама не искат да казват каква. :\Досега правих тук списък с песните за DJ,после ще го пусна да го видите и да кажете мнение.Аз общо взето съм му нахвърлила само важните песни и поздравите и няколко,който искам да чуя,за другото ще се доверя на него,без да правя дълги списъци,ние сме били на негова сватба и ни допадна много като водещ,така че съм спокойна.

Ето това е списъка/не се  стряскайте от Борис Дали- Пиян,просто компанията на милото си има традиция,че това била тяхната песен и се поздрвяват редовно с нея/песента на кумувете няма да е пускам,че кумата може да надникне тук,а искам да е изненада.

1.   Танц на младоженците –
Prince – Purple Rain
2.   Танц на булката с баща й –
Elthon Jonh - I believe in love
Песен за тортата – Coco Lee & Hulio Iglesias – Tell me that you love me
Последна песен - Etta James - At last

Поздрави :
1.   От булката за младоженеца – Силвия Кацарова - Обичам те
2.   От младоженеца за булката -  Joe Cocker – You are so beautiful
3.   От младоженците за майките – Росица Кирилова – Най-добрата дума
4.   От родителите на булката за младоженците – Васил Найденов и Силвия Кацарова – Огън от любов
5.   От младоженците за Old School компанията – Борис Дали – Пиян/по късно вечерта/
6.   От младоженците за Наско /братовчеда/- Tracy Chapman - Give Me One Reason /по късно вечерта/
7.   За дядо  /дядото на булката да поведе хорото/ - Виевска група - Хоровод

За младоженеца - Scorpions – Love Conquers All, Louis Armstrong - What A Wonderful World
За булката - Scorpions – When you came into my life, Michael Bolton – Said I love you but lied

Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 27, 2009, 13:43:46 »

И за да не се чудете,че има поздрав само за майките да обесня,ние мислим да купим две бутилки хубави вино,да им направим специални етикети с обръщение към родителите,да извикаме бащите ни на дансинга,да им подарим виното и да им благодарим,а след това ще пуснем и специлания поздрав за майките ни с песента,като милото ще танцува с неговата,а аз ще отида да гушна моята и да й попея малко/само където сигурно ще се разрева,ама какво да се прави pleasantry/.Тази идея с песента ми дойде от една съфорумка,която е направила и ми прозвуча много мило,а й аз много харесвам тази песен на Роси Кирилова и така се решихме да го направим.Пък и нали на милото родителите се разведоха скоро/не питайте за това цяла дилема е angry/и не може нито да ги поздравим с една песен да танцуват,нито нищо, и затова така решихме,поне и майка му да се почувства специална,защото все пак сега сигурно и е много трудно за това,че сина й се жени,а тя не е до него. sad
Ще се радвам да дадете мнение за идейката,и кажа те вие как мислиоте,добре ли ще се получи?

Леле аз ,ако пиша с такова темпо,мога да пиша до утре,ама хайде после повече,че да не ви засипвам с информация наведнъж,че има още доста за споделяне и за идей!
« Последна редакция: юли 27, 2009, 13:45:43 от lady_in_love » Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 27, 2009, 15:07:16 »

lady_in_love , на мен ми звучи чудесно good, това наистина си е  hi към родителите, а те заслужават (щом са отгледали такива деца twohearts ) .... стига младежите да не нападнат DJ с поздрави и той да не може да смогне с всички песни (казвам го , че при нас така се получи, имахме една маса 12 човека дето побъркаха нашия DJ, не го оставиха намира focus )
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 27, 2009, 15:21:57 »

и на мен много ми харесва идеята. супер ще се получи. като цяло и музиката много ми допада. явно имаме сходни музикални вкусове. smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 27, 2009, 15:25:01 »

 Bravo при нас също ще го има това с виното за майките ( в случая ще е шампанско), защото самия DJ го прави като част от програмата и ние го видяхме точно от него. Само не се бях замисляла за песен.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 29, 2009, 11:29:46 »

Много с ерадвам,че ви допада идеята,дано само да няма много сълзи с този поздрав към майките,че ще ми отиде грима. cray

valia_diva явно мислим сходно за нещата,а й идеята за шампанско вместо вино е добра също. good

bubeto_bu надявам се да не стане така,аз говорих с DJ относно поздравите и му казах да отсява по негово мнение кой да пуска и кой не,като преди това му обесних подробно какъв ние вкуса за музика,за да знае горе долу какво би ни се харесало и какво не.

tsvet_3  ами какво да кажем за музиката,тя просто си е вечна,как да не я харесваме good,общо взето на нашата сватба ще преобладава повече ретро песнички/от тези хубавките и вечни хитове/,ще има естествено и чалга,за да се разнообразява/а и по възрастните си я обичат много нея/ и хорца естествено за повечко раздвижване.Казала съм на DJ само без брутални кючеци и неприятни поп фолк хитове. NO

Иначе срещата с него мина идеално,много добре се разбрахме за всичко и мисля,че няма д аимаме никакъв проблем с музиката,поне се надявам най-искрено. Wink

Сега да се похваля за друго.Вчера бяхме в ресторанта и определихме менюто.И то ще е :

Салата - Комбинирана салата/вътре има около 8 ралични неща/ - 500 гр.
Предястие - Палачинка с шунка,кисели краставички,кашкавал и сос бешамел
Мезета - Луканка,филе Елена и пъстърма - 150 гр.
Основно ястие - 3 броя пилешки вретена/пълни с бекон,гъбки,кисели краставички и отгоре с плоча запечен кашкавал/ с гарнитура от топка картофено пюре и топка ориз - 450 гр.
2 броя безалкохолни и 1 минерална вода
Хляб
И естесвено сватбена торта.

Алкохол от заведението няма да ползваме,защото са ни приятели и се разбрахме ние да си внесем всичкия алкохол.А той ще е :

20 л. Ракия
40 л. Водка
80 бутилки бяло вино
Бира ще има от ресторанта,който желае да си поръчва.
Допълнително безалкохолно и вода също ще има,който иска да си поръчва,ако евентулано не стигне това в куверта.

Как ви се струва момичета,ще стигне ли всичко. crazy
« Последна редакция: юли 29, 2009, 11:33:00 от lady_in_love » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 29, 2009, 11:58:17 »

със сигурност ще ви стигне. достатъчно са според мен нещата. и на нашата сватба беше така и с бирата и с безалкохолното и алкохола беше горе-долу толкова, но и доста остана. така че спокойно good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 29, 2009, 12:06:53 »

Браво, мила, ти с почти всичко си готова! Нямам търпение да разглеждам сватбения ти албум - убедена съм, че ще бъдеш прекрасна булка!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 29, 2009, 12:10:38 »

Честита темичка и браво за изчерпателния отчет - трябва да взема пример и да се отчета и аз така  Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #28 -: юли 29, 2009, 12:29:09 »

Браво, много добре напредвате  Bravo
Всичко ще бъде страхотно, даже по-хубаво, отколкото сте си представяли! Ще видиш  girl_wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 29, 2009, 12:31:36 »

lady_in_love менюто звучи много добре, мила и мисля че ще е предостатъчно.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines