Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:55:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lady_in_love - 23.08.09  (Прочетена 76308 пъти)
 
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 01, 2009, 10:03:13 »

Миличка, аз си купих на Макс фактор Липфинити глос и честно казано съм доволна. Не остава следи (щото с това горчиво.... голямо целуване пада) цвета си остава, а само блясъка изчезва с времето. Като се замисля, аз май веднъж го оправях (подновявах) в ресторанта...  good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #76 -: август 01, 2009, 21:44:30 »

Олеее, мног осе извинявам, объркала съм!!! Ани беше взела и беше доволна от Мейбълинския! Добре,че Бебчето на мечо го каза, че да се сетя. Точно така, и Ани от него беше доволна.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 01, 2009, 22:53:29 »

Привет от мен красавици! :PБлагодаря ви за полезните съвети за червилото,чесно да ви кажа смятам да се доверя на Макс Фактор Липфинити Глос/както и bubeto_bu ми е препоръчала give_rose/,гледах ги в един магазин,изглеждат ми много добре,имат хубави цветове,а и изчетох доста неща в интернет и определено за тях има най-много добри мнения като трайност,затова ще се доверя на тях. smile
Иначе общо взето не съм свършила нищо кой знае какво ново,направих азбучен списък на гостите,който ще трябва на агентките за настаняването,разпределих горе-долу гостите по масите,днес правихме разкрасителни процедури на маминка,моята шаферка,която ще е гримира и на самия ден и направи пробен грим и маникюр,всичко стана невероятно,а тя се чувстваше толкова щастила и специална,че много и се радвах. :PТова е засега от мен,трябва да се захвана да си довършала панделките за колите,обаче нещо ме домързява сега blush,и украсата за вкъщи трябва да направя,ама тези дни ще се мобилизирам и ще ги захващам.Другата седмица ми предстой едно огронмо почистване у нас nea,ама няма как трябва да използвам момента докато майка е в отпуска,за да помага,не че преди сватбата няма да има пак,ама ще ни е по лесно като сме измили прозорци и такива по мащабни неща.
И да се похваля от утре ще си имам пухкава персийка в къщи  yahoo,е за съжаление само за една седмица,ама пак и се радвам много.На милото брат му заминават на море и ние ще е гледаме докато ги няма.

Хайде лека от мен засега и до утре. Wink
« Последна редакция: август 01, 2009, 22:57:48 от lady_in_love » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 02, 2009, 09:21:00 »

Голям кеф ми е да ти чета темичката- такъв позитивизъм и настроение лъха от нея heart heart
Нямам търпение да идва сватбата и да гледам снимки вече!!! Сигурна съм, че всичко ще е повече от прекрасно!!! yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 03, 2009, 07:27:41 »

малко е оф топик, но мога да препоръчам GOSH, в една черна кутийка е червило и гланц и издържа даже 24 часа, и даже няма изтриване, с тоалетно мляко не ства, както и с крем , ядеш, целуваш се  и т.н. и не се изтрива. То даже и като искаш да го махнеш пак не се изтрива. наистина е много добър, единствено от олио малко се поизтрива, то и пише че се маха със специално тоал. млако с олио. така че наистина е траен
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 03, 2009, 08:16:58 »

Добро утро момичета!

mucito благодаря за милите думи! give_rose

roumyana аз да ти кажа чесно досега не съм виждала такива blush/мисля,че съм виждалала само лосиони за тяло на тази марка/обаче ще потърся да ги видя,ако знаеш къде има,помагай.А относно такива червила и аз съм ползвала преди едно такова,което нямаше махане,можеше да с емахне само със специално тоалетно мляко,мисля,че беше на ArtDeco,ама сега не мога да го намеря същото.

Аз да ви се оплача милички,два дена нещо не мога да спя като хората,въртя се,шавам и заспивам чак към 4.00 часа angry,а ми се налага да ставам рано и съм като парцал сега.На всичкото отгоре ми дойде цикъла angry и сега почва да ме боли корем и въобще незнам как ще издържа при фризьорката,ама няма как трябва да трая,все пак дано крайния резултат да си заслужава.

Хайде засега чао от мен,после обещавам веднага снимчици на пробните прически. blum
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 03, 2009, 08:21:28 »

Аз си го купих от един магазин на Христо Г. Данов, почти до Енергото е близо. Първоначално исках гланц, но ми препоръчаха това като нещо трайно и наистина е такова.
 чакаме с нетътрпение снимчици от фризьорката pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 03, 2009, 08:39:23 »

 lady_in_love изпии едно хапченце да не те боли корема и смело напред към фризьорката.Вълнението от това,че ти престои пробна прическа мисля,че ще те завледее и няма да имаш време да мислиш за болежките. Good luck Чакам с огормно нетърпение снимки от резултата,дано всичко се получи по твой план  good
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 03, 2009, 08:55:25 »

Хихи, ще умрЪ от любопитство докато се върнеш от фризьорката, за да показваш снимки, ей!  blush
Дано да те направи така как то си се представяш в мечтите си, мила!

А колкото до това, че не успяваш да спиш... Според мен има нещо общо с пълнолунието.. И аз последните 2 дни не мога да спя, а денем пък страхотно се уморявам, защото правим ремонт у дома.
Така че напълно те разбирам и стискам палци удовлетворението от днешния ден да ти помогне да поспиш и да си починеш довечера!  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 03, 2009, 12:21:00 »

Лейди стискам палци good Сигурна съм, че ще се успокоиш като видиш резултата. На мен все по-често ми се случва да не мога да заспя вечер. А имаме още един месец ....
Чакам снимките с нетърпение. yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 03, 2009, 13:09:48 »

И аз чакам снимки с нетърпение  give_rose
За гланцовете сега да си кажа. Аз си купих на Лореал 6 часа, хубави цветове, стоят чудесно, но не са чак толкова трайни. Оставят петна по чашите, трият се като хапваш и т.н. За кожички не знам дали са от тях защото аз много си грима устните и винаги имам.
Купих си и на макс фактор. Гледах, хареса ми цвета, обаче като го сложих шок и ужас. Седи съвсем различно от цвета в самия гланц, някак изкуствено. Много е трайно, не оставя петна, обаче не ми харесва как седи все едно съм се намацала с бояджийската четка  nea
Любимите червала са ми пръчките на Орифлейм супер блясък, но за съжаление въобще не са трайни.
ако ще купуваш на макс фактор е хубаво да пробваш според мен
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 03, 2009, 13:16:23 »

Хайдеее, кога ще е готова прическата smile Чакаме с нетърпение smile А тук гледам, че обсъждате червилото на Loreal 6 hours- не е лошо, но аз като че ли съм по-доволна от обикновените течни червила на Loreal- Glam Shine, имат страхотен блясък и голям избор от цветове.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 03, 2009, 13:44:41 »

Чакам и аз с нетърпение снимките Eeager
Като си спомня колко ми хареса грима, сигурна съм, че и прическата ще е супер Girl_hide
За спането- какво да кажа? "Успокой се и си спинкай" - не става, и при мен е така, но сигурно вечерта преди сватбата ще спим като  Baby
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 03, 2009, 16:23:09 »

Ехо,момичета тук съм!Първо да кажа,че се връщам леко рошавка blum,защото не правихме цялостна,завършена прическа:'(,обаче пък за сметка на това после свърших други неща.

Хайде сега давам пълен отчет.Отидах на фризьор и корема ме болеше ужасно много angry,едвам изтраях да ме навие с машата,както й да е нави ме,след което ме хвана на две на три с няколко фиби,само да добия представа как ще изглеждам с вдигната коса на нещо подобно като на втората снимка с вигнатата коса,която съм показала,обаче не ме е правила както трябва,само ме хвана много набързо,че ме болеше корема и не можех да трая.Ще пусна снимки,само че от сега казвам,че нещо не се харесвах така на снимките,а й не е правено професианално,а само набързо,ама пусто с моя късмет да ми дойде точно днес  ANGRY,хареса ми отпред как се получи обема,обаче нещо отзад не ми допада .Общо взето накрая стигнах до извода,че ще бъда с вдигната коса,поне това установих,че се харесвам с вдихната,ще ходя пак на пробна и ще направим първата прическа от снимките,който съм пуснала,тогава вече ще ме видите като хората.Засега определено се отказах от пусната коса,защото одеве само докато се прибера до в къщи и врата ми завря,пък не мога да си представя какво ще е на сватбата.Общо взето това стана при фризьорката,но задължително ще ходя пак,така че за крайната прическа ще трябва да почакате още малко.Пускам снимки на това,което сътворихме набързо,но пак казвам това няма да ми е прическата,ще бъде друга. Wink


* DSC09933 [800x600].JPG (72.84 KB, 800x600 - видяно 147 пъти.)
« Последна редакция: август 03, 2009, 16:55:03 от lady_in_love » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 03, 2009, 16:27:33 »

И пак


* DSC09935 [800x600].JPG (70.07 KB, 800x600 - видяно 160 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines