Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lady_in_love - 23.08.09  (Прочетена 76355 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 30, 2009, 13:28:05 »

Може ли едно парченце от тази лилавата.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 30, 2009, 13:36:04 »

С удоволствие миличка,чувствай се виртуално почерпена от мен. blum

anbibian радвам се ,че съм успяла да помогна с избора ти на торта. blum
Тя много дълго време беше и мой фаворит,защото тортата е найстина много хубава,но когато видях тази лилавата,направи ми грабна ума,защото се връзва много с цялата ни сватба и затова се отказах от другата,но пък много се радвам,че ти ще я използваш,защото тортата определено си заслужава. Wink
« Последна редакция: юли 30, 2009, 13:38:04 от lady_in_love » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 30, 2009, 13:48:12 »

уауа тортата за свети валентин е наистина много добра изработка, по-добра от повечето сладкарници. Пусни сайта и да разгледаме и ние smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 30, 2009, 13:49:38 »

Пускам,само дано да не ми се карат модераторите. blush
Ето това е сайта http://pepiy.multiply.com/photos
« Последна редакция: юли 30, 2009, 15:11:22 от lady_in_love » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 30, 2009, 16:31:40 »

Едва смогнах да изчета всичко начи...smile
Напоследък хич не ми остава време да пиша във форума, обаче вече се стягам!

Lady, много ти се радвам! Най-ми е хубаво да разглеждам темички, където има мнооого картинки хихихи...smile

Всичко е прелестно!! И с нетърпение чакам да те видя щракната с някоя и друга прическа, да ти се порадваме, че тези са толкова хубави и не мога да си избера, коя най-ми харесва..smile

А тортата е разбивач! Като гледам и мацката, дето ще й повериш направата - няма грешка! И всичко ще е просто идеално!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 31, 2009, 07:33:27 »

тези торти са просто уникални, точно като по телевизията, даже преди няколко дена гледах една от изложените торти -кошница с цветя показваха как се прави и жената каза че стрива 2300 долара и я правила 3 дни жената.
 има ли сладкарница и къде се намира, колко струват тортите, ако си поръчаш и вкусни ли са?
извинявай малко е оф топик, но пък просто има 2-3 сладкарници в Пловдив и навсякъде едно и също и е добре да се знае къде може човек да поръча нещо по-такаа
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 31, 2009, 08:08:39 »

присъединявам се към roumyana. направо  Oh my .... страшни торти и аз бих искала да знам  къде може да се поръчат.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 31, 2009, 09:10:37 »

Добро утро сладурани! blum

Значи давам пълно обеснение за момичето,тя не работи в сладкарница,прави тортите си в къщи,купила си е всякакви видове приспособления и каквото там и е нужно и си ги изработва сама.Аз я намерих случайно,чрез една моя приятелка още миналата година.Поръчката при нея става или като и се обадиш по телефона,или може и по скайп,или се виждате на живо.Имам кординатите на който иска ще му ги пратя на лични,да не ги пускаме тук.Иначе от личен опит мога да кажа,че жената прави страхотно вкусни торти,има голямо разнообразие от кремове и блатове.Включително прави и така известния крем на сладкраница Неделя,едно към едно същия.Когато аз поръчвах тортата за свети валентин/сърчицето,което съм пуснала/ и пратих снимка по скайпа и тя ми е направи едно към едно същата,без грам разлика.Аз си избрах тогава крем с три вида сирена,защото исках нещо по интересно и мога да кажа,че тортата беше уникално вкусна и лека.А за изработката няма какво да се коментира,то се вижда,че са уникално  изработени,аз и затова се доверявам да поръчам сватбената торта при нея,защото не се съмнявам,че ще ми е направи едно към едно със снимката.цените и не се скъпи,тогава на мен тортичката ми излезе мисля или 25 или 30 лв/вече не помня точно/,но парчетата варират от 1.70 до 2.50 там някъде.Сега за сватбената ми торта,а тя е 160 парчета,момичето ми даде цена 1.70-1.75 на парче/мисля,че е много добра/,като аз ще си купя панделките за украсата,разбрах ме се с нея,че ще се видим,тя ще ми направи една малка мострена тортичка и няколко вида крем за да си избера какъв искам,и също така да уточним точния нюанс на лилавото.На мен 300 лв. ще ми излезе цялата торта + тортата за кумата.

Така,че който иска да поръчва торти при нея да дава спокойно,аз съм с две ръце,просто ги прави уникални.Който се интересува да пише на лични ще дам кординатите.
« Последна редакция: юли 31, 2009, 09:13:50 от lady_in_love » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 31, 2009, 10:32:30 »

Момичета хайде сега да се отчета какво ще правя днес.След малко излизам и се заемам със задачите :

1.Трябва да раздам последните 4 покани на наши приятели/ще се видя с тях на кафенце/
2.Ще се видя с агентките,за да уточним

- точния кетъринг
- изненадата на кума
- музиката за извеждането
- да уточним питите

3.Ще отида да направя един солариум,че вече е карйно време да се заема и с това.
4.Ще купя червено вино за църквата
5.Ще проверя и за балони,ако намеря лилави и бели да си купя за в къщи и за у милото.


Медицинските ни ще са готови в понеделник и ще трябва другата седмица да отида да ги занеса в гражданското и да платя таксата.След обед ще взема и копия от личните карти на кумувете,за да са у мен,да не ги забравя накрая.Въпреки,че кумата все още не си е сменила нейната и незнам дали няма да има проблем  crazy,ама дамо да няма,че то вече няма и за кога да е сменя.

Май за сега е това,хайде аз отивам да сегримирам и да излизам по задачки.Лек ден,засега от мен,после ще се отчета какво съм свършила. blum
« Последна редакция: юли 31, 2009, 11:01:25 от lady_in_love » Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 31, 2009, 10:53:05 »

 Bravo ей това е пълен отчет  Bravo Bravo Bravo
Успешен ден, миличка Good luck
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 31, 2009, 11:32:23 »

Успех и от мен  good
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 31, 2009, 18:27:11 »

Завърнах се отголямата обиколка днес,ама за съжаление не можах да свърша много неща. :\Общо взето раздадох поканите,поне за това съм доволна,да ми се махат от главата вече,в понеделник давам последните две на фризьорката и край няма повече. *YAHOO*не можах да се видя с агентките,че просто не остана време за тях,с тях ще се срщна във вторник.Иначе след като пих кафенце с нашите приятели,отидох да търся балони в "101 балона",ама нещо ми се видяха много скъпи там,бяха по 0.50 ст.,а на мен за колите ми трябват поне 40-50 балона,и не мисля,че си струва толкова скъпи,при условие,че ще се скукат на 10 минута,като ги нагрее слънцето,отказах се да купувам от там,ще търся и другаде,ако знаете къде има по евтинки споделяйте,все пак аз за вкъщи си имам хубави балони,а ще имаме и с хелий,така че е безмислено да давам толкова пари за балоните за колите,а все пак и на колите ще има и панделки от тюл/моя лична изработка/.след като приключих с търсенето на балони,отидах да си потърся червило за сватбата,защото той гримьора ще ми сложи,ама то все ще се изтри по някое време,обаче не можах да харесам.Най-много ми хвана окото новата серия на Лореал/тези който издържали по много,те са по скоро гланц/,обаче незнам дали найстина издържат,ако някой е ползвам нека сподели,ще бъда много благодарна. :PСлед това отидох при кумувете,пих кафенце с тях,взех копичта от личните карти,после на солариум за 5 мин. yahoo и след това отидох и си купи малко секси бельо за първата брачна нощ/въпреки,че ,мислих да не купувам,защото като познавам нашите приятели до колко часа ще стоят с нас,дълбоко се съмнявам въобще да има първа брачна нощ,но все пак купих за всеки случай/и след това вече се прибрах капнала.
Леле аз пак написах роман,ама какво да се прави,че съм толкова подробна. pardon
Хайде чао за сега от мен,сладурани. air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #72 -: юли 31, 2009, 21:10:25 »

За гланца на Лореял Анбибиан беше купила и пробвала такова е беше много доволна. Каза,че наистина са невероятно трайни. Същото каза и друга съфорумка. Така че ако ти е харесало, смело купувай.  good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 31, 2009, 21:30:35 »

Мила, браво на теб! За гланца на Лореал аз поне не съм доволна - в жегата се разтича, а устата ми става на кожички от него.Всъщност аз с повечето хора, които са го ползвали и съм говорила, не са доволни от него. Мейбълинския повече ми допада и съм по-доволна да си призная.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 01, 2009, 08:43:11 »

дани, аз бях с такъв гланц на сватбата. не мога да кажа че се разтича, но не издържа 6 часа и остава по всичко. може да изкара около 3-4 часа и устата ти става на кожички.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines