Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:46:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lady_in_love - 23.08.09  (Прочетена 75424 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 29, 2009, 14:50:09 »

съгласна съм със Слънце. трябва да се пробва. иначе и с двата вида прически може да се получи добре и да паснат на роклята ти.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 29, 2009, 15:14:54 »

Миличка, наистина трябва да пробваш на себе си няколко варианта, защото всяко лице е специфично, а също и всяка коса е различна - като цвят,дължина и плътност.
Иначи всички прически, които си показала са красиви.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 29, 2009, 22:05:34 »

И аз съм съгласна с другите момичета. Не мисля, че по снимка може да се прецени. На мен всички ми харесват на снимките, но в реалност какво ще бъде, как ще стои на теб и как ще издържи на теб - много е относително. Бягай при фризьора и се заемайте за работа smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 29, 2009, 22:09:54 »

На мен най-много ми хареса по снимки трети вариант на вдигнатата коса.
Иначе мисля, че като имаш вече рокля и було би трябвало да ти е по-лесно да решиш дилемата. Защипваш косата с шнола - снимка, пускаш я - пак снимка.... и качваш да оценим двете снимки  blum
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 30, 2009, 00:05:46 »

Прави сте момичета трябва да пробвам и двата варианата и да преценя.

anbibian  аз все още нямам рокля,била съм само на първа проба,съвсем скоро ще е готова,но аз смятам да не е взимам в къщи,ще е оставя в салона до деня преди сватбата,защото живеем заедно с милото и нямам как да е крия и не искам да се притеснявам дали случайно няма да се изкуши и да погледне.И у майка не мога да я оставя,защото ние сме в къща и те са на долния етаж,затова съм решила до последно да стой в магазина.Така,че цялостно няма да имам шанса да се видя,но когато ходих на пробата направих точно това ,което ти ме съветваш и на мен ми се стори,че с вдихната коса е много по-добре.Аз се двоумя,защото имах огромно желание за съм с пусната,но уви,може и да не стане.Смятам да направя така ,да отида и да си направя две пробни прически,една с вдигната и една с пусната коса ,заедно с булото/ще използвам това на кумата ми,защото моето не искам да го взимам и да го мачкам/,и смятам,че ще мога да преценя тогава,въпреки,че няма да мога да съм и с роклята. crazy
Ох дано да реша този проблем,че незнам вече,аз не се харесвам много с вдигната коса и това ме мъчи най-много май,въпреки,че всички ми казват,че ми стой добре.Незнам вече,тази прическа май ще се окаже най-трудното нещо от всичко. cray
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 30, 2009, 07:14:09 »

lady_in_love имаш много красиво лице, забележи само на снимките с пробния грим, колко по-хубаво е лицето ти и колкопо-подчертани са очите като си с вдигната коса.
аз лично   харесвам повече вдигнати прически за булки, по-стилно ми изглежда и повече ми се връзва с булчински рокли.
аи има и нещо друго, сватбата ти ще е на моята дата, а миналата година беше над 40 градуса и както и да го погледнеш много по-добре ще се чувстваш с вдигната коса. имам 2 приятелки, които се жениха преди мен лятото и бяха с пуснати коси и после ми казаха че само за това са съжалявали.
 но пък ако си се представящ с пусната коса, то бъди тогава, все пак това е твоя ден и всичко трябва да е както е в мечтите ти
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 30, 2009, 10:28:41 »

Момичета много съм радостна,сега говорих с моята фризьорка и се разбрахме в понеделник в 11 часа да отида да направим пробни прически  yahoo yahoo yahoo,вече нямам търпение.Ще се снимам задължително и ще пусна снимки да си кажете мнението и за двете.Смятам да направя първата и четвъртата от пуснатите коси и първата и втората от вдигнатите.дано да се харесам с някоя. blum

roumyana благодаря за милите думи. @}->--Понякой път хората от страни могат да дадат по обективно мнение,защото аз просто не съм свикнала да се гледам с вдигната коса и може би заради това не се възприемам много.Иначе за жегата си напълно права,в тези горещини ще е ад с пусната коса.Сигурно врата ще ми е постоянно мокър. angry

Не остана, още малко притеснения и в понеделник ще знам крайния резултат. tease
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 30, 2009, 11:07:28 »

Ще чакаме до понеделник да видим снимките. Иначе и аз съм на мнение, че на теб ти отива с прибрана коса, защото се открояват чертите на лицето ти, но по принцип съм повече за нещо по- разчупено и леко пуснато.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 30, 2009, 11:13:42 »

и аз чакам с нетърпение снимките от пробните прически, фризьорката явно е много готина щом се е съгласила да ти направи четири пробни прически - истинско съкровище  good
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 30, 2009, 12:06:33 »

anbibian аз ще ходя при моята си фризьорка на пробни,тя ще ми си прави косата за сватбата,и затова няма проблем да са повече,не че няма да си ги платя де,но аз я предупредих да ми отдели окло половината ден само за мен. blush

Сега да ви покажа друго,отказах се от голямата бяла торта с орхидейте и си харесах друга. blush
Пускам я,за да я видите,много се двоумих,защото тази е по-малка,но ми е толкова сладка и кукленска,а й идеално се вързва с нашата лилава тема,че накрая реших да бъде тя.


* normal_Ambers_cake.jpg (50.97 KB, 600x800 - видяно 196 пъти.)
« Последна редакция: юли 30, 2009, 12:27:26 от lady_in_love » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 30, 2009, 12:12:48 »

Лейди виждам че при теб има раздвижване, но то и не останаааа ... Тортата е много сладка, аз съм с две ръце за нея  good
А за прическата, моята чуденка е същата. Но щом ще ти направят толков прически сигурна съм, че ще избереш най-подходящата.
Успех. Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 30, 2009, 12:43:49 »

Миличка, тортата е невероятна и както казваш ти точно за вашата темичка. Супер е good
А за прическата нямам търпение да отидеш на пробна и да гледаме снимчици.Успех!!!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 30, 2009, 13:03:48 »

тортата е наистина невероятна, по-хубава е наистина от предишната, но съвсем не е задължително да правите толкова малки етажите, може да е като цяло по-голяма или горните два етажа да са по-големи, има и друг вариант това да е тортата, а да има и още една квадратна по-голяма, за да стигне за всички гости. аз го обмислях това като вариант за моята торта, защото по едно време си мислих да е от Неделя и така излизаше доста по евтино.
 А ти реши ли вече къде ще си поръчваш тортата?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 30, 2009, 13:13:57 »

Руми всъщност нашата торта за разрязване ще бъде точно като тази на снимата,отделно ще имам още три големи правоъгълни торти,за да има за всички.Всъщност тортата не е много малка,долния блат е 32 см широк.От тази торта ще излезнат някъде около 60 паречета мисля.Просто на снимката изглежда по малка.А за поръчването,реших да,ще ми е направи едно момиче от Пловдив,което прави невероятно красиви и вкусни торти,правила съм при нея торта за Свети Валентин на милото се справи страхотно,затова реших да се доверя на нея,защото съм сигурна,че ще ми е направи едно към едно със снимката,а и ми даде добра цена за парче,някъде около 1.70-1.75 лв за едно парченце.Слагам снимка на тортата на милото,която е правила за свети валентин за пример за работата й,иначе и имам й сайта ,но незнам дали е правилно да го пускам тук. crazy


* IMG-3906-1.jpg (47.84 KB, 500x482 - видяно 214 пъти.)
« Последна редакция: юли 30, 2009, 13:26:16 от lady_in_love » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 30, 2009, 13:26:49 »

тортата е много сладка и нестандартна  Bravo
едно голямо благодаря да ти кажа за онази торта с орхидеите, защото я харесах много за нашата торта  smile
тази която ви е направила за св. валентин е много сладка
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines