Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:54:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булките на 07.07.07 и на 08.09.07  (Прочетена 75563 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« -: юни 06, 2007, 21:29:45 »

Момичета кажете докъде сте стигнали! Ние със сватбите на 07.07.07 ни остава още точно 1 месец и вече доста взе да ми трепери под лъжичката
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 06, 2007, 21:32:01 »

А и исках и друго да кажа- нашите сватби на 07.07.07 и тези на 08.09.07 са почти еднакъв брой. Защо според вас - какво мислите вие?
Нека да се включат и булките за 08.09.07 Aviator Flower
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 06, 2007, 21:58:42 »

еми аз съм една от булките на 08.09.07 година и мисля, че повечето избраха този ден, защото се падат четири почивни дни, но лично при мен не беше така! DANCE
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 07, 2007, 07:33:37 »

Нашата както знаят повечето от вас е на 07.07.2007
Почти сме готови. Чакам си роклята и някои дребни неща като окрасата. С тортата се забавихме малко. Mad girl
Иначе датата я избрахме заради самата символика. Надяваме се бракът ни да е щастлив.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 07, 2007, 17:51:57 »

а пропуснала съм темичката, а аз пълня бройката на 8ми 9ти
ние избрахме септември по разни причини: кандидат студентските изпити на брат ми, отпуската на девера от Франция, възможността на наши приятели, които живеят в чужбина да се приберат и разни такива.
после погледнахме съботите през септември:
1ви ни се стори рано
29ти късно
15 - сватбата на свекъра и свекървата - забранена дата
останаха 8ми и 22 избрах осми, защото ако се изписва датата по американския стандарт става 09/08/07, и са поредни:)
а и 4те почивни дни изиграха роля give_rose

за момента имаме:
кумове give_rose give_rose
списък на поканените
запазена дата за подписване и длъжностно лице за изнесен ритуал
църква
ресторант DANCE DANCE yahoo yahoo
идея за рокля
обувки yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
идея за костюм
идея за букет и прически
идея за торта

и май тва е, попрекалих мако с идеите
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 07, 2007, 21:39:23 »

Не си прекалила Иве,то от там се започва-с идеи и аз тръгнах оттам и стигнах до форума laugh
А да кажа и за нашата сватба/дата/, всъщност ние изобщо нямахме намерение за такива работи,живеем си заедно но за сватба -сериозно не е ставало въпрос.Милото не пропускаше ден без да ме попита дали съм съгласна да се омъжа за него и аз все казвах "НЕ" после почнах да казвам "ДА" и той спря дя ме пита angry Един ден свекървата ни събра и каза че е запазила датата 07.07.07 за нашата сватба - това беше на 14.02.07 като подарък и милото я попита не може ли на 08.08.08 и така до 12.12.12 имало време а тя категорично отказа и така сега усилено се подготвяме  DANCE
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 19, 2007, 16:41:14 »

Как сте мили момичета? Май почти не остана...  yahoo
Вулнувете се страшно много вече - предполагам?
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 20, 2007, 09:44:19 »

ОООООООООООООО да аз съм готова с почти цялата организация и покупки,само нямам рокля  Cray
Направо почвам да треперя като се сетя представяте ли си булка без рокля а съм я поръчала на 20.март направо ще ги убия тия от салона.И все ми излизат с оправданието че има достатъчно време,а то само 17 дни Олееее ама то наистина не е останало crazy
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 20, 2007, 19:54:51 »

Ама защо така правят тези хора. hysteric Аз много се ядосвам така, Mad girl защото за една жена сватбата, както и роклята са неща, които са си представяли хиляди пъти и те трябва да изпълнят всяко твое желание. Аз например поисках да си я взема месец по-рано. Всеки ден си я гледах в къщи и очаквах с трепет деня, за да се облека.
Но мисля, че няма за какво да се притесняваш. Те ги шият роклите точно за два - три часа.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 20, 2007, 20:53:44 »

BEBO_SN, стискам ти палци, миличка, роклята ти да стане точно каквато я искаш и то до ден два!!! good good good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 21, 2007, 21:47:21 »

Благодаря ви момичета,явно доста сте стискали палци,защото утре съм на проба най-сетне и се надявам до средата на другата седмица или поне към края да си я взема в къщи.Ще разправям за пробата в подходящата тема.Оххххх благодаря ви момичета  girl_in_love kiss2 give_rose  heartgive_rose give_rose girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 21, 2007, 22:11:35 »

Спокойно BEBO_SN  аз дори нямам дата за първа проба. Гледам да не се притеснявам много защото нервите си не съм ги намерила на улицата.  tease
Моля се само на датата да съм с рокля и това е. Варно исках месец по-рано да си е у нас, но уви.

Иначе наистина малко остана момичета. Целувам ви всички. Мен треската ме тресе ужастно. Не се вясвам много и тук във форума, за което ме извинете  pardon
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 22, 2007, 11:17:51 »

Юле миличка права си нервите не са за хабене,но просто тази реплика "Ние ще ви се обадим" супер много ме изнервя.Сега вече съм по-спокойна защото я видях тая моя прословута рокля и всичко е ок.Като си представя че те ги шият за 1 ден направо много ме хваща яд на тях.А ти мила докъде стигна остана ли ти още много неща да организираш?
Активен
Bobeto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #13 -: юни 26, 2007, 10:43:20 »

Здравейте, момичета!
Моята сватба също е на 07.07.07  DANCE Вече нямам търпение! Готови сме почти с всичко, но... не сме поръчали подаръчета за гостите  Cray Исках да са фигурки, но в последния момент се спрях на свещи. Надявам се да успеем.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 26, 2007, 11:13:22 »

ооооооооооо аз съм пропуснала тази тема !!! smile Oh my ... Oh my ...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines