Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:00:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dar4eto - 22.08.09г.  (Прочетена 21703 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 05, 2009, 11:18:48 »

Мила честита тема и от мен с малко закъснение! @}->--Доста неща сте свършили,честито за обувчиците и ще чакаме с нетърпение да покажеш роклята.А колкото до отделната маса за подаръците и сватбената книга и на мен много ми се искаше,защото ми стой много красиво и стилно,но се отказах,защото прецених,че все още тук при нас не е много разпространено това,а й съм сигурна,че доста голяма част от роднините/по възрастните/ ще искат да си ми дадат подаръците лично и затова реших да си караме по старому,но на теб поздравления,че си се решила да го направиш така. good
« Последна редакция: август 05, 2009, 11:23:44 от lady_in_love » Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 05, 2009, 11:33:41 »

О-о-о, lady_in_love, то и до твоята сватба не останало  girl_wink. Благодаря ти за честитката give_rose. Надявам се и при вас нещата вървят гладко с подготовката good.

То определено ще има може би някой който да ни даде и на ръка подаръка, но като цяло в сватбата ни няма да присъстват доста от популярните неща/обичаи, а и ще има малко възрастни, така че вярвам, че повечето ще минат покрай масата с книгата и кутията.

На сватбата ни ето какво например няма да има:

- разбиване/блъскане на врата
- плащане за булката
- пълнене на обувката с пари
- извеждане на булката с кърпичка от баща и ( ще ме изведе кума под ръка, а младоженеца ще е отзад с кумата под ръка - в крайна сметка баща ми вече ме е дал, а смятаме, че е по-добре да ме изведе кума, тъй като той е дошъл да ме вземе с кумата и младоженеца и сметнахме, че е по-добре те и да ни изведат.
- няма да имаме такива нещица в тюл с бонбонка и паричка за хвърляне, а ще се хвърлят листа от рози

Вчера ми и дойде идеята, да не се хвърля букета (тъй като показва следваща булка),а 95% са семейни вече двойки, а да купя някое сладко бебе малка кукла и да го пакетираме да не се вижда и него да хвърля и която го хване няма да знае какво е и после като отвори опаковката и  yahoo, значи  при тях ще е следващото бебче - какви се струва това?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 05, 2009, 11:44:01 »

За бебето-кукла - супер идейно!  good Ще стане много яко и свежо!  good

За другите неща ти си знаеш - при мен също не се пълнеше обувка с пари, но аз много държах на извеждането на булката от баща й с кърпичка. Струва ми се много прочувствен и важен момент.  cray

Така или иначе като те изведе баща ти не те дава на младоженеца, а на кума, който оттам нататък те води до момента на същинското бракосъчетание, след което вече тръгваш в "комплект" с младоженеца. smile Помисли върху това!  Wink

Аз всъщност не разбрах само с венчавка ли ще сте или ще имате и изнесен ритуал, защото нали сте подписали предварително?

Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 05, 2009, 13:07:51 »

Kiksi, ще бъдем с венчавка само и после ресторанта.

Относно извеждането, зная че е стара традиция и доста се спазва ( браво на всички които го правят good), но никой от семейството ни не харесва ритуала с извеждането на булката от бащата и то и малко преди това като ми мятат булото на оная ми ти тъжна музика и после с извеждането ще ни е
прекалено тежко. Тъй като живеем в чужбина и така и така ни е достатъчно тежко, просто ще се чувстваме все едно пак ме изпращат на влака както преди няколко години като заминавах  cray. Така го чувстваме. Моля, никой да не се чувства засегнат от моето си мнение. Както казах, уважавам булките и бащите им които могат да понесат този момент   give_rose!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 05, 2009, 13:17:01 »

О, да, така като го обясняваш, чак на мен ми се сви сърцето sad /понеже и моите родители не са в БГ и те разбирам/ . Щом така го чувстваш - по-добре така. Мисля, че всичко ще се получи много добре!  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 05, 2009, 13:50:03 »

dar4eto не мисля,че ще има някой засегнат,защото всеки го чувства този момент по различен начин,може би когато дойде и моят ред и аз може да процедирам като теб.На мен са ми много тъжни тези моменти със забулването и извеждането  cray,незнам как ще го преживея и незнам дали изобщо ще го направим този ритуал girl_impossible
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 05, 2009, 14:08:08 »

mucanka и аз на всички сватби тежко го изживявам това и винаги съм си мислила "Защо  при положение, че цялата сватба е едно празненство с усмивки и танци, то трябва този ден да започва с такива тежки моменти?!". Е, той въпроса си е риторичена малко де, ама както и да е  girl_wink.

А и при нас даже ако щяхме да го правим щеше да е малко като театър, защото първо когато милото ме поиска на Коледа, татко си даде благословията, другото - не живея при тях от години, а и ние с милото подписахме и сме законно семейство от почти месец.
Както и да е, стига съм дълбала  girl_wink.
Ще пиша пак нататък.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 05, 2009, 15:22:19 »

А аз ще съм тук и ще чакам подробности покрай подготовката  blum
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2009, 16:44:26 »

Както казах, тъй като няма да хвърлям букета, тъй като 95% са семейства вече и бях писала, че ще пакетирам малка кукла-бебе и тя ще се хвърля без да се знае какво е и който го хване... при тях ще е следващото бебе, нооооо..... се позамислих и реших да не е кукла-бебе, тъй като малко не е добре при положение, че ще ни предстои след време  бебенце (не още ;-), та реших да е малка бебешка играчка.
Днес вече даже я купих. Тя е малка мека цветна пчеличка за закачане и като я раздрусаш и телцето и дрънчи като Невеляшките едно време  Bravo. Много е сладка и е по-добро решение отколкото кукла-бебе. Ще бъде неузнаваемо пакетирана и тъй като звъни и ще е голяма изненада за тази дама, която я хване  Bravo, а отгоре ще и прикачим и цветчета вероятно. Stassi ако прочетеш това, да не вземеш да кажеш на вуйна си girl_wink secret
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 12, 2009, 23:26:13 »

dar4eto къде се изгуби и ти мила,как върви подготовката?  Wink
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 14, 2009, 22:34:11 »

Ох, момичета дълго не съм писала...
Вече съм си в БГ. Няколко проблема ми се скупчиха след пристигането, но вярвам, че нещата ще са ок.
Бях на проба на основата на роклята. Момичето което ме мери пак, ще присъства в Русе на завършването за да е всичко както трябва. Във вторник ще си вземам роклята и булото от Варна . Стискайте палци да е както е във вижданията ми, моля ви, че иначе-е-е   girl_impossible!

С оркестъра ще правим сценария в понеделник.

Купих кристални резбовани чаши  smile... слагам снимка в галерията.

И сватбена книга си взех...

А-а-а и тортата поръчахме днес заедно с тази за кумата.

На рисуван маникюр съм в петък...

В неделя ще ходим  с милото в ресторанта за разпределяне и наредба на масите, а и той да го види, че не го е виждал още  Girl_hide.

Пак ще пиша по-нататък.

Стискайте палци, моля ви! give_rose

 
« Последна редакция: август 14, 2009, 22:37:24 от dar4eto » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2009, 22:47:21 »

Еееее blum  welcome-2 в Бг отново!
Разбира се,че ще стискаме палци за всичко да е ок good
Всичко,което си показала в галерията е:judges:,но нещо не мернах сватбената книга.Нея ще ни я покажеш ли? blush
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 15, 2009, 11:06:44 »

Първо  welcome-2 в БГ.

Stassi ако прочетеш това, да не вземеш да кажеш на вуйна си girl_wink secret
Тъкмо говорих с тях и на езика ми беше да и кажа: Да не вземеш да хванеш подаръка, който ще хвърлят, че после какво ще става незнам  blum blum blum  Ама нищо не съм казала, спокойно. Няма да разкриване наши си тайни, я Wink . Пък и ако точно тя я хване ще стане майтапа (който аз не искам да изтървам), така че нищо не съм издала и няма да го направя smile blum Wink

Аз нещо изтървах, но за обща информация би ли споделила в колко часа ви е венчавката и къде? Ако имам време може да дойда да ви видя и да ти подаря цветенце  give_rose
« Последна редакция: август 15, 2009, 11:08:41 от StAsSi » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 15, 2009, 12:04:59 »

Дарче честита темичка. И аз докато ти я честитя то не останалооо. Виждам че доста от нещата сте направили. good
Ние също подписахме преди да сключим брака на самата сватба, но така ни беше по-удобно.
Що се отнася до пребулване и разни неща, които са останали от доста отдавна, сега това е хубавото че човек може да прави по различни начини своята сватба. На всеки както му харесва и както се чувства добре.
Видях, че си си харесала една много хубава украса за колата, вече взе ли си нужните неща?
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 15, 2009, 13:03:48 »

mucanka, книгата ще я покажа по-нататък, че ще и правя лека декорация, защото я взех изчистена.

Stassi, венчавката ни ще е на 22 август на голф игрище Лайт хаус до Балчик. Благодаря за пазенето на тайната  girl_wink, но ако го хване тя, то може за нея да значи внуче girl_wink.

ani_4ka_p , украсата се разбрахме да ми я направи агенцията, като аз ще им занеса розите, а те наредба и всичко останало.

Оххх, снощи като сънувам, че ми се изпотрошили всички нокти преди сватбата-а-а-а crazy .  Ама какви ли не глупости сънува човек под напрежение   blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines