Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:13:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на princesata9 - 22.08.2009г.  (Прочетена 26421 пъти)
 
lusi
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #90 -: август 24, 2009, 00:50:15 »

Бьдете много щастливи !!! 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 24, 2009, 18:04:18 »

Честита сватба!!!

Желая ви много любов, за да е пълноценен животът ви!
Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни!
Много приятни изненади, за да се запази тръпката!
Достатъчно добри приятели, за да ви дават спокойствие и подкрепа!
Решителност, за да бъде всеки следващ ден от семейния ви живот по-хубав от предишния!



Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 25, 2009, 18:08:08 »

Здравейте, момичета. Г-жа Узунова вече е тук yahoo Много за малко, само за да ви кажа, че сватбата мина превъзходно. По-хубаво не можеше да бъде.
Вмомента сме на сватбено пътешествие. Морето отпадна като вариант, защото малко се забавихме и решихме, че искаме и да си починем на тихо. Пък на море може и в чужбина друг път. В момента сме в Пампорово в един страхотен хотел, в който и цените са прилични, и гледката е страхотно. Утре потегляме към Смолян, от там накъдето ни видят очите и до където ни стигнат парите.
С две думи - мога да ви кажа, че съм най-щастливата Г-жа tease yahoo Ще се видим като се приберем и ще ви разказвам. За сега съм сложила една снимка, за да задоволя любопитството ви blum Това е от мен сега. До скоро от семейство Узунови weddingday wedding
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 26, 2009, 11:58:05 »

Г-жо Узунова, честито. Сигурна съм, че ще си изкарате повече от прекрасно, пожелавам ви много романтични нощи. heart heart heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 26, 2009, 11:59:45 »

Честито на новото и хубаво семейство Узунови!Прекрасни младоженци сте били! *INLOVE*Пожелавам прекрасни изживявания на сватбеното пътешествие! give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 26, 2009, 12:34:14 »

браво на вас. идеята ви е толкова романтична и прекрасна, че направо ми се насълзиха очите. приятно изкарване и като се върнете да разказвате.
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 26, 2009, 20:44:01 »

Г-жо Узунова, много си хубава! Пожелавам ви приятни мигове в пътешествието!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 30, 2009, 21:41:25 »

Честитооооооооо мило семейство, много любов и океан от щастие ви желая от сърце Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 31, 2009, 12:30:36 »

Честито, семейство Узунови!!!!!! Пожелавам ви много красиви мигове, много любов и много щастие! Бъдете винаги един до друг- и в добрите и в трудните моменти! Обичайте се и се подкрепяйте!!!!!!!!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 31, 2009, 21:22:52 »

Ох, момичета... Много сте мили give_rose give_rose give_rose Благодарим ви за всички пожелания. Трогнахте ни много с тях. Много много много благодарим.

Ние се завърнахме от пътешествието. Беше незабравимо Love girl Ще разказвам и ще качвам снимки, ама точно днес няма да е че сме много изморени. Аз имам и да разказвам за сватбения ден, така че.... Ще наваксвам. Обещавам girl_wink Хайде сега, лека нощ от сем. Узунови и сладки сънища Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 01, 2009, 21:24:09 »

Е, мацки.. Време е да ви задоволя любопитството с разказчето си за големия сватбен ден на сем. Узунови. Само да кажа, че започнах да качвам снимките в албума по реда на събитията, но за сега спирам, защото имам малък проблем с размерите на снимките blum
Връщаме се към 21 август - вечерта преди сватбения ден. Аз пристигнах от Пловдив и отидох веднага в дома на милото. Там лаф мохабед и към "вкъщи" да оставим роклята и останалите неща. Направихме и един ритуал - месене на питка и виене на венец. Първият е Стрелчански, а вторият си е северняшки. Събрахме се след това да пийнем, да хапнем - младоженеца с шаферите и родителите у тях, а аз с нашите и останалите у нас. Искам да ви кажа, че всичко беше тоооолкова спокойно, че ако не беше смехът и радостта на всички по нищо не можеш да забележиш, че ще има сватба на другия ден pardon.
Легнах си към 23ч и се надявах да заспя. Повъртях се, станах, поразходих се и се върнах в леглото, след което си заспах.
22 август, 06:45ч. Дома на булката - станах естествено първа. И всички след мен smile Пийнах кафенце и отидох да посрещна една от шаферките си. Побъбрихме малко и веднага на фризьор. След като се прибрахме беше станало вече 14ч. Започнах да се обличам, дойдоха и останалите момичета. Направих фризурата на малката булка, лакираха ме, нагласиха ме и зачакахме.....
И така към 16ч се чу тъпан, акордеон.. А на мене сърцето ми затрептя. Имах чувството, че това не се случва. Толкова бях щастлива. На портата в градината чичо и татко чакаха подкупа. На вратата пред къщата - брат ми и снаха ми. А на моята - шаферките. Беше една барикада. Обаче ме дадоха бързо. Брат ми малко се позачуди, ама и двамата с баща ми ме дадоха за един стек бира (ест беше моя идеята, познавах ги най-добре blum) .
Искам да ви кажа.....
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 01, 2009, 21:37:32 »

..че когато изскочи моят съпруг пред мен, щях да припадна. Изглеждаше ослепително в своя костюм, макар и без вратовръзка. Беше като Принц.
Бяхме скрили обувката под малката булка, ама тя щом го видя и "Бати Ники, обувката е тука" Oh my ... и сочеше под нея Girl_hide Направо ме шашнаха. Е, всички ме дадоха лесно и аз реших да се направя на упорита. Доста се поизпоти милото, ама аз като видях еврото и се дадох. Свекъра даже си даде неговата обувка, уж да мине номера, ама аз не nea И така дадохме началото на едно прекрасно събитие.
Кума ме изведе от къщата, закичиха ни с цвете и здравец, а ние роднините с цветчетата. Татко и майка ни дадоха да си отпием червено вино и ни поляха пътя, което символизирало чистата ни кръв. Едно хорце и потеглихме за Ритуалната зала.
Забравих да ви кажа, че времето беше изцяло на наша страна. Както казва свекито - поръчахме си го за 80 човека и то дойде.
Пред ритуалната зала направихме няколко снимчици и влязохме навътре. Кума ме заведе до вътре. Програмата беше невероятна. Имаше и "Ела се вие, превива", имаше и думите, че дъщерята напуска дома си, за да свие собствено гнездо, момъка довежда своята любима.. Имаше всичко. Наистина ритуала беше невероятен. Женичката на име Пепа ни помогна да стане такъв. Толкова беше всеотдайна и мила, че разплака всички, дори и мен.
Подписахме се, милото ме настъпа докато аз се подписвах Oh my ... Е, след това и аз го настъпах и то защото свекито и останалите подвикваха да не се давам, представете си Oh my ... Милото отчупи по-голямата част от питката (за да изкарва той повечето пари blum). След това Пепа ни изпрати с менчето и да ни върви по вода. Поздравиха ни гостите на излизане.. И се засякохме с другата булка. Казват, че не е хубаво да се засичаме, а ако стане да си дадем стотинки. Те дойдоха много рано за подписа и на всичкото отгоре на нея не и даваха да ме гледа, ама аз нямаше как да не я видя, защото на излизане от Съвета се виждат. Изчакаха ни търпеливо..
Та, милото ме изнесе с много смях и усмивки, и конфети. Отидох да поздравя булката, тропнахме по едно хорце и малко снимчици. От там към църквата.
Малката ни булка Джули (моята племеничка) ни следваше неотлъчно. В църквата ни посрещнаха с камбанен звън - продължителен и красив. За църквата няма да ви разказвам, че този ритуал всеки го знае. Само ще ви кажа, че короната ми падна 3 пъти Oh my ... focus sarcastic Ама какво да се прави. Имаше доста смях в църквата. Аз изглеждам много усмихната и смееща се на видеото goody
И към ресторанта. Всички гости се настаниха. Преди да влезем шаферките им раздадоха по едно папирусче със стихче за нас - малка изненада за тях, с което стартирахме вечерта ни. Изиграхме си хорце отпред с кумовете и свекито ни въведе с бяла лента в ресторанта (ритуал, който малцина били виждали, ама навсякъде е различно)...
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 01, 2009, 21:44:44 »

Свекито ми подаде огъня, за да го пазя винаги. Подадоха ми най-малкия член във фамилиите, за да ни е благодатно семейството, а ние на него подарък. Захраниха ни майките и се настанихме на масата ни.
Имах възможност да огледам всичко. Искам да ви кажа, че украсата от балони и арката под която минахме на влизане... всичко беше станало невероятно. Тейбълките ни бяха красиви картички на всяка маса с имената на гостите и номера на масата. При влизане имаше двама човека - едно момиче от приятелската страна и един мъж от родителската. Те посрещаха гостите и ги настаняваха. Така след като госта бъде насочен, си вижда и името и номера на масата. С картичките по-късно гостите ни поздравяваха, като ги подаваха на ДЖ-я. Не че той не познаваше всички. Както и да е.
Последва една трогателна реч от ДЖ-я. Аз се разплаках, но за бързо, защото станахме за първия танц. А той... той беше невероятен. По средата на красивата песен на Браян Адамс ДЖ-я запали две искрящи факли и пусна конфета и се получи божествено. Всички ни ръкопляскаха, а аз се въртях в прегръдките на милото. Направо треперех от щастие. Изпитах чувството на най-щастливата г-жа. Докато танцувахме Дж-я превеждаше песента ни.
Последваха танца за кумовете, този за родителите, кумовото хоро.. И за мое изненадване всички гости танцуваха. А останалата част от ресторанта се напълни с други хора, които останаха с нас и направихме една огромна страхотна сватба.
Последва изненадата за родителите....
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 01, 2009, 21:49:58 »

Поставям това, което дадох на ДЖ-я от нас като реч от наше име:
""Скъпи гости, скъпи родители,
Когато се роди едно дете в семейството, то дава всичко на родителите си - сближаване, обич, толината в семейството. То е тяхната радост.
През всичките години, докато са изминали своя житейски път, Ники и Валя са били отгледани от родители, които са им дали всичко, от което едно дете има нужда. Били са сигурни, че каквото им се случва в живота, техните родители ще бъдат зад тях. За това днес, когато те свиват свое гнездо и стават семейство, искат да изкажат своята благодарност и любов. За Вас са следните слова:

"Ще ме завият всяка вечер, когато преди тях съм аз заспал.
Ще ме погалят нежно и ще прошептят най-милите слова.
Ще легнат, но и в съня си даже ще ме бранят от злините те.
А на сутринта, когато слънцето изгрее, ще бъдат вече на крака,
ще са в онази малка стая и ще вършат хиляди неща.
Ще ги погледам скришом, ще й се порадвам,
а те ще кажат, че съм най-доброто им дете.
Ще се усмихнат ведро и ще продължат със своите дела.

И как да тръгна надалече? И как да ги оставя милите сами?
И нищо, че пред трудностите те не се огъват,
и нищо че са несломими по душа,
за своите деца ще страдат силно, готови са да водят и война.
Защото няма нищо, нищо по-свидно за родителите от техните деца.

И аз ще стана родител някой ден.
Но в съня ми моите ще идват,
и пак ще носят любовта, с която винаги са ме дарили.

За тебе майко мила, за тебе татко роден,
и стховете дето съм ви посветил
не могат да изкажат колко силна ми е обичта"

Докато се чете стихчето, младоженците подаряват бутилка ракия за своите бащи и букет цветя за своите майки.
"Скъпи бащи, вашите деца ви подаряват по една блага ракия, която да усмири самотното сърце на един татко, след като неговото дете напусне родния си дом.
Скъпи майки, на Вас пък ви се дават цветя, защото сте като тях - нежни, слънчеви и толкова чисти.
Нека да Ви е честит деня, в който се сдобихте с още един син и още една дъщеря"

Всичко беше толкова трогателно, че около нас ни аплодираха само насълзени и радостни лица. Ние не можехме да опишем радостта си, че имаме такива родители и приятели, а останалите - от това, което направихме. Беше наистина вълшебен момент. Незабравим.
След това последваха много танци, много хора, ама страшно много... Имаше много изненади. Балоните с късмети, алкохол за наричане, танците пред кумовете и след това червено вино изненада пак за тях, приятелски кръг, поздравите от всички, тортата последва, зарята, която беше невероятна... Изненадаха ме и с метла, с която трябваше да покажа как ще мета пред свекито ROFL sarcastic Много много много моменти и много красиви спомени.
А с жартиера  sarcastic sarcastic
Качвам се аз на стола, ДЖ-я пуска танцувалната песничка на Joe Cocker - You can leave your hat on и милото се подготвя да се мушка под роклята. Кума се засили да му връзва ръцете, ама му позволиха и с отвързани, за да разберем колко ще палува. Мушка се милото, бърка, излиза и какво да видят всички - бели прашки funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ДЖ-я знаеше естествено за номера и само такъв учуден чак "Ама младоженеца, какво направи ти с булката? Ние ти казахме да свалиш жартиера, ти съблече булката. Я кума да идва да му връзва ръцете". А всички отстрани туш  funnytooth Мушка се пак той под роклята и извади най-накрая жартиера и Слава Богу. Докато ми вадеше прашките (той ест. знаеше за номера), жартиера ми падна, обаче успях да го закрепя между коленете си. И докато ДЖ-я се хилеше и подиграваше милото, аз се чудех дали да се смея заради номера и реакцията или заради жартиера...
Стана наистина голямо шоу с този жартиер и с прибързано - извадените прашки. tease
Букета го хвана една моя много добра колежка и приятелка, а жартиера колега на милото. Колеги бе. Ама все едно се бяхме наговорили. Беше наистина много весело и щуро. Едни красиви незабравими спомени
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 01, 2009, 21:55:58 »

Накрая стана малък гаф, ама какво да се прави. То за всяко добро...
Блъснаха ни колата. Но това не е най-лошото. Не дойдоха да ни кажат. И ние с милото излизаме да си изпращаме гости вече накрая на сватбата и гледаме колата ни (нашата розова Далия, аз я имам като нашето първо дете) отворена, свети, с вкл фарове и чистачки.... Леле, ако знаете.. Сърцето ми се скъса.. Започна се един рев cray cray Не можаха да ме успокоят.. Преди това бях опънала една красива реч колко много обичаме всички и държим на приятелите си и се радваме, че са тук. А след 1ч започнах да кълна този, който го е направил. Не можех да се държа. Докосвах я и треперех. Изживях някакъв ужас. Колата се оправи, няма й нищо. Разбра се кой е.. Но нищо не последва. Оставихме лошия спомен и сега има само хубави.
Прекрасните, приказните спомени от този ден. Не мога да ви опиша всичко с думи, просто не стигат. Малка сватба беше, но беше нашата, приказната. Дай Боже да доживеем до 20годишнината ни, пък да я повторим заедно.
Сега.. Сега сме щастливи, влюбени, а аз се радвам, че срещнах моето момче.
Всички ни пожелаваха едно бебче да дойде скоро, за това в края на разказа и аз ни го пожелавам.
Скъпи приятели, наистина не пропускайте сватбения си ден, ако не сте го изживяли. Едно невероятно чувство, на което трябва да се насладите внимателно. Моя мина много бързо, но беше Невероятен kiss kiss kiss Love girl Love girl Love girl
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines