Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на princesata9 - 22.08.2009г.  (Прочетена 26582 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 12, 2009, 16:03:05 »

princesata9, и аз си харесах прическа от снимката на булка с руса коса и фризьора ме предопреди, че на черната ми коса ще изглежда различно, но аз исках тази прическа, а и бях обещала на милото да съм с пусната коса, мъже какво да ги правиш blum. Майка ми беше шокирана, защото очаквала да съм с кок, както класическите булки, дрън, дрън, но после ме хареса. Еее с Роман променихме малко прическата и вместо да ме изправя и да ме къдри за да се получи кукленско като на снимката, той използва и моите къдрици и ме донакъдри с дифузера. Мисля, че се получи добре Wink
Ще чакам да видя решението ви с фризьора.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 12, 2009, 17:39:03 »

Ами аз туко що разбрах, че може би час за фризьор ще имам чак другата седмица huhhuh.gif Нищо де, важното е че трябва да имам такъв час. Надявам се да се получи добре. Знам, че няма да е точно това, което искам, защото никога не се получава. Но пък знам че ще е добре. Моята коса е доста обемна и голяма, така че каквото и да й се прави, все ще добие вид tease  Ще ви пиша какво става. Сега изчезвам, че трябва да уредим вече партитата за другата седмица, че не останааааа yahoo
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 13, 2009, 21:04:04 »

Момичета, включвам се само за да ви кажа, че изтривам вече снимките на роклята smile Малко съм суеверна и тъй като наближава сватбата.... pardon Женски му работи...
Подготовката върви с пълна сила. Утре или през уикенда ще пиша, за да разкажа как е настроението. Целувам ви и не ме забравяйте, защото аз вас не blum kiss
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 14, 2009, 13:29:41 »

Момичета, имам нужда от помощ - къде в Пловдив мога да намеря бели и розови балони, обаче ще ми трябвят около 100 бройки shok  Гледах къде ли не, ама някъде цените са космически, на друго място предлагат само ако те ти ги аранжират. Аз днес се прибирам на Стрелча - вече окончателно, и ми се иска като оставя милото тука да отиде за тея балони да ги вземе, че не остана вече. Пък в петък трябва да се окраси арката за ресторанта, кумата прави балоните с обещанията, ама няма балони... Въобще..
В понеделник ще ходя вече да си поръчам букета. Дано ми го направят какъвто искам аз. Все пак не виждам нищо сложно в това да направиш обикновен изчистен букет с бели рози huhhuh.gif Надявам се де...
Ще отида да си запиша и час при фризьора и при маникьористката. Трябва и да се боядисам, че чаках до сега, та да може на сватбата да съм с някакъв по естествен цвят.
Днес - утре чакаме свекъра да се прибере от чужбина и се започва.. smile То не остана да ви кажа pardon Ще пиша как върви всичко. Обичам ви kiss
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 15, 2009, 18:59:35 »

Миличка, влизам да ти пратя и аз на теб много целувки и да ти пожелая приятна седмичка и само спокойствие и много усмивки и да оставиш другите да вършат всичко.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 16, 2009, 01:02:48 »

Мила аз мойте балони си ги взех от едно малко магазинче до Тета,и аз исках само лилави и бели и ми дадоха,а мисля,че имаше и розови,цената първоначално беше 0.35 ст.,накрая ми ги даде на 0.20 ст.,ама аз го ангажирах да прави и балони с хелии в къщи и може и затова да ми е намали.Ако те устройва цената пиши на лични ще ти дам кординатите.Дано да успея да ти помогна. Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 20, 2009, 16:51:25 »

Хей, момичета.. Здравейте на всички. Надявам се да не сте ме забравили. Аз съм тук, спокойна, подготвена (почти) и чакаща големия ден blum Миналата седмица снимах всичко, което започнахме да правим и не успях да кача снимките, защото на Стрелча нямаше интернет. Сега ще ви кача някои от тях, но има и още неща, които така и не успях да ги снимам, защото вече съм в Пловдив, защото довечера са Партитата. За съжаление, Слави си счупи крака и няма да можем да открием вечерта с неговото шоу, ама какво да се прави. И да съжалявам няма какво да направя.
Та да ви кажа - първо за тортата - много се радвам, че се доверих на свекървата за нея, защото е страхотна. Розова, класическо сърце, украсена от тук от там и с младоженците от горе. Просто.. думи нямам. Верно, че очаквах да е бяла, но много добре стана така, защото балоните ни са в бяло и розово, украсите и другите неща и се връзва всичко.
Днес ходихме за пируефектите - взехме две кутии или зарядни ( не знам точно как се водеше) заря. На картинката излизат много хубави, ама ще видим как ще се получи на живо. Взехме и две факли, които решихме да ги запалят на влизането ни в ресторанта. Другото интересно - с ДЖ-я се разбрахме на първата песен да пусне два фонтата, които да направят момента по специален heart. Песента, която си избрахме е на Bryan Adams - Pleas forgive me. Случката с нея е следната:
Пътувахме, свечеряваше се и тъкмо слънцето се скриваше с един прекрасен залез.. Слушахме новото CD, което бях направила и изведнъж започна песента на Bryan Adams - Please Forgive Me.. И милото изведнъж "Искаш ли да танцуваме на тази песен?" Oh my ... Аз нищо не му отговорих, само го погледнах и се обърнах към прозореца, гледайки залеза. А той, милия, под звуците на тази прекрасна песен започна да ми превежда.. Не звучеше като превод, а като обяснения.. Вярвайте ми, очите ми се напълниха със сълзи  cray Толкова бях щастлива, че имаш чувството, че щастието ще ме побърка blush И така, тази вече е нашата песен. Нямам търпение просто да я чуя в другиден tease
Друго, друго... Направихме арката под която ще минем на влизане в ресторанта. Много е красива. И като се сложат и балоните ще стане много ефектна.
Имахме и един смешен момент докато ускрявахме нещата - счупихе свещите funnytooth Да ви кажа, тогава хич не ми беше смешно, ама пък сега ме разсмива. Толкова да се стараем да станат хубави, че чак се попрестарахме. Както и да е. Днес купихме нови blum
Ох, толкова неща направихме, че вече не помня всичко. Само ще ви кажа, че сме почти готови. Остава да направя списъка за гостите, който ще се даде на шаферката, за да ги посреща в ресторанта и да направя тейбълките. Май е това...
Сутринта съм на фризьор в 11. Вчера ходих на пробната прическа. И все пак се разбрахме да остане втората прическа. После ще кача снимки да ме видите. Макар, че няма да е същата, пак се получи добре.
Да ви подскажа и за другото - изненадата за родителите решихме да е следната - след като минат официалните танци, ДЖ-я ще прочете специално написано от мен послание с едно стихче за родителите и ще им подарим  - на майките по един букет цветя, а на бащите по една блага ракия. После може да кача и речта да я видите. ДЖ-я каза, че съм се справила много добре blush blum Минахме на тънко и с него. По принцип взимал по 30-50лв. за допълнителен час, ама на нас нямало да взима нищо. Доколкото стои, до тогава yahoo
Е, май е това момичета.
Ще кача снимки да видите после. За сега ви оставям, че трябва да се подготвям за партито. Много целувки и ще мисля за вас. Ще разказвам с подробности и ще ви покажа другите неща след сватбата.
Целувам ви! heart
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 20, 2009, 16:59:56 »

Чашите:


Свещите


Взъглавничката за халките, халките и книгата за гости


Конфетите за тортата
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 20, 2009, 17:01:48 »

Жартиера

Бижутата (дано се виждат добре)

Украсата за косата:

Късметчетата
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 20, 2009, 17:03:18 »

\Подаръчетата за гостите:

Скритата рокля:

Резервните обувки:

Обувките за риталната част:
« Последна редакция: август 20, 2009, 17:04:57 от princesata9 » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 20, 2009, 17:04:14 »

Ето и прическата ми:



Активен
nezamenimata_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 20, 2009, 17:09:08 »

супер, Валя всичко е супер!!!!!!!! прическата  е много яка и ти отива!!!!!! Желая ви мноогоооо весела сватба!!! ще чакаме снимки  blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 20, 2009, 17:13:44 »

Като цяло за всичко просто нямам думи! Bravo И като гледам Вале вие сте почти с всичко готови на финалната права! good Всичко,което си показала е просто прекрасно,нямам думииии.А що се отнася до песничката и нейната предистория така ме разчувства... cray
Как е иначе настроението?
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 20, 2009, 17:19:11 »

Мърчооооооооо kiss Малко Offtopic ама не можах да ти се обадя днес, че много бързахме да си тръгнем. Фризьорката ми поръча да си намеря едни цветя за косата, а пък в Пазарджик никъде нямаше и исках да ги намеря, та да се успокоя, че бях shok Много се радвам, че си тук и мерси за пожеланието Wink

Муцанка, мерси и на теб, мила, за думичките ти. Настроението е за сега добре. Сутринта беше по-добре, ама нашите малко ми го развалиха, но съм си казала, че няма да се ядосвам и да позволявам на който и да е да ми провали Миг, който чакам от малка. И още повече, че ще е споделен с хора, които дори не мислех, че ме уважават, а то се оказа друго. Абе, доволна съм най-вече че всички, които ще ме уважат са искрени и са Приятелите ни, а не лицемери. Както и да е. Wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 20, 2009, 17:47:07 »

ти направо ме смайваш. изчезваш известно време и после показваш едни красоти и едни разкази...направо нямам думи girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines