Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:24:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на princesata9 - 22.08.2009г.  (Прочетена 26598 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 03, 2009, 11:59:31 »

Принцеска, привет миличка smile Като гледам всичко върви с пълна пара-браво на вас, поздравления за свършената работа Bravo Видях, че в моята темичка ме питаш за тейбълките- нашите ще са за всеки гост по отделно, само имената написани на тях, а шаферките ще помагат при настаняването по масите smile Отзад мислим да напишем нещо благодарствено, за това че са били наши гости и са ни уважили на този така важен за нас ден.
Надявам се, че съм помогнала smile
Ох, Пронцеска наистина много малко ни остана Girl_hide
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 03, 2009, 19:03:07 »

Браво Принцеске - вие сте напарвили гигантски скок в подготвката. Ама дай малко и снимки де
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 04, 2009, 14:24:16 »

аааа къде съм спала пак и не съм видяла темичката blush.честита темичка. малко ти остава да си мома преди да се присъединиш към редиците на госпожите. виждам че нещата вървят добре. очакваме обаче снимков материал на всичко което си описала.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 04, 2009, 14:38:24 »

Честита темичка и от мен - дано послединте дни минат само с положителни емоции, без нерви и разправии. Чудесна работа сте свършили наиситан, но  снимките са малко  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 05, 2009, 14:12:42 »

Ехо, привет мацки.
За снимките - наистина знам че няма много, но фото-то ни нещо не е наред и се опитвам от няколко дни да снимам, ама не става. А и почти всички неща вече са на Стрелча, за да не се виждат много и да не събират прах при нас. Но когато имам възможност обещавам, че ще се опитам да ги снимам.
За сега е това от мен.
Мерси на всички, милички за написаното до тук. Означава много за мен kiss kiss kiss
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 07, 2009, 18:56:02 »

Здравейте момичета.
Аз съм тук отново да отчета малко свършена работа. yahoo yahoo danceg
Вчера свекито е поръчала вече сватбената торта, тази за кумата и десертите. За тортата - първо бяхме решили да е на 3 етажа, ама се отказахме в последствие, защото така или иначе няма да е само тя като десерт, а ще има и друго заедно с нея. Аз не знам каква ще е. Знам само че е бяла, висока, дебела, с някаква украса и отгоре с младоженци. Аз се доверявам напълно на свекито, така че и това е решено.
Уговорихме човек с акордеон, за да свири там нещо докато идват да ме взимат, при взимането, за по едно хоро и така. Искал едно капаро от 30лв., иначе като цяло искал 50лв.
Видеото и то е готово вече. Само, че свекито не питала колко пари ще иска. Знаела само, че взимал 25 лв. на час. Въпроса е на какъв час - снимачен или обикновен? На вас как ви се струва? huhhuh.gif
Аз започнах вече да подреждам масите горе-долу по досегашната бройка. От другата седмица започвам да уточнявам кой ще идва, какъв алкохол ще се пие и минерална вода. Така се разбрахме да е, защото на сватбата на която бяхме бяха сложили по една сода, една минерална вода и едно пепси на 3-ма човека. И едно шише уиски на цялата маса nea nea Което въобще не ми се понрави. Аз цяла вечер пих вода, като през половин час трябваше да викам сервитьорката да ми носи. Тя накрая взе, че донесе една каса безалкохолно и го остави така. Трябваше като пъните селяни да си го отваряме с вилица crazy
Както и да е. Та идеята ми е да звъня на всеки и който идва да си казва какво ще пие, за да не се сложи уиски на масата а хората да пият ракия.
Проблема с тейбълките го реших, май pardon Едната ми шаферка и най-добрата приятелка ще имат списъка с гостите по маси и ще ги настаняват от входа, като ще действам с номерата - Маса номер 1 например и т.н.
Другата седмица ще ходим с кумовете да си купуваме подаръците и да вземем останалите билети за концерта на Слави за партитата.
И то не остана... Като се замисля и тая седмица излетя. Мине ли и другата и вече го пиша дошло pleasantry Да ви кажа още не усещам тръпката. По-скоро си представям как искам да бъде и ми става весело като знам, че всички хора ще са около мен в този ден blum
Та това е за сега мацки Wink Пак сори за снимките. Да се надяваме, че другата седмица ще успея да кача нещо друго.
Това е от мен и не ме забравяйте.
Целувки blum
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 07, 2009, 19:04:51 »

Момичета, намерих си обувките на снимка в интернет поне да ги видите, ако не успея да ги кача. Същите са, само че бели blum
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 08, 2009, 12:26:28 »

обчиците са прекрасни, направо нямам думи *YAHOO*много харесвам такива модели.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 11, 2009, 17:50:23 »

Момичета, аз пак съм тук за малко.
Гостите вече са почти уточнени. Остават още малки дребни детайли.
Украсих вината за наричане.
Направихме етикетите за ракията.
Остава да довършим листчетата, за които не съм ви споменавала. На влизане в ресторанта или на всяка маса, по-точно на всяко място, ще има листче, украсено в панделки, във формата на папирусчета, на което ще напечатаме стихотворението на милото за сватбата.
Купих шампанското. И то вече е готово.
И остава вече да си ходя към Стрелча и да се оправя останалите неща.
Е това е за сега.
До скив blum
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 11, 2009, 18:21:29 »

Обувките са страхтони! Честито, дано са и толкова удобни. На мен ми се струват високи,но всеки си знае  smile
Браво за дргите работи, то неостана...
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 11, 2009, 21:57:40 »

Хей, мацки аз пак съм тук yahoo
Фотото ми проработи, та сега ще кача всичко, което успях да снимам тук в Пловдив. Повечето неща са вече в Стрелча, но като си отида ще ги снимам и кача blum Enjoy smile
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #41 -: август 11, 2009, 22:09:32 »

 Oh my ... зашеметяващи са!! Точно такива обувки харесвам и аз! Честито, със здраве да си потанцуваш с тях на сватбения ден!  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 11, 2009, 22:11:51 »

Шампанското

Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 11, 2009, 22:13:24 »

Кутийката, в която трябва да са гълъбчетата ( но в момента липсват)  - това всъщност са и подаръчетата за гостите. Липсва само надписа "Ники и Валя, 22.08.2009г."

Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 11, 2009, 22:14:16 »

Това пък са вината за наричане - бялото и червеното. Остава само да ми донесат ракията и уискито blum

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines