Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:16:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на princesata9 - 22.08.2009г.  (Прочетена 26479 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 24, 2009, 13:34:06 »

Леле, какво разкарване за тия медицински, нашите ги направи личната - веднага на място ги попълни, би няколко печата , по 20лв но човек!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 24, 2009, 13:42:05 »

Еми, айде де.. И аз исках да стане така, ама ме беше срам да й го предложа. Занесох и една кутия бонбони уж да се подмажа, ама не стана хавата. Искат вече повече... Нищо де. Ще знам къде се ходи и какво се прави blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 24, 2009, 15:28:15 »

За гълъбчета и на нас ни бяха предложили, но аз изпитвам погнуса (с извинение) от птици поначало и толкова много ме е страх от тях, че ако ги докосна имам чувството, че ми се пръсне сърцето (дори и да е от онези жълтичките, новоизлюпенко). Фобия - какво да я правя. Ако милото се навие той да го държи.
Сега се сетих, че на 15.08 пред всички църкви има гълъби, за които плащаш за да пуснеш за празника и можеш тогава да се уговориш с някой от гълъбарите. Така или иначе вашата сватба е само седмица след това и предполагам няма да има проблем.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 24, 2009, 15:48:09 »

За това пък не знаех huhhuh.gif Еми може да разпитам като отида до Стрелча (нали ще е там сватбата) и ще видим те какъв ритуал ще имат тогава. Не се знае.

Ей, много сме умнички ние Валите беее give_rose Мерси, адаш
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 24, 2009, 15:55:11 »

Ох, аз за това, че ще сте в Стрелча въобще не се сетих, а четох, че сте там. Ама пак де може да попиташ като дойде празника.
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 25, 2009, 09:17:42 »

princesata9, първо честита темичка  give_rose

Относно гълъбите да споделя и аз smile Обикновено на излизане от църквата кумата хвърля жито, бонбони и стотинки. На колкото сватби съм била, все са се събирали гълъби и като някой плесне с ръце те излитат - стават страхотни снимки. Ако това те устройва като вариант, поне ще ти спести още нещо, за което да мислиш/плащаш. Успех в подготовката  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 26, 2009, 01:09:28 »

Anabella, благодаря миличка. Аз поразпитах след като видях твоя отговор, ама да ти кажа ми споменаха, че на времето се отглеждали много гълъби, но напоследък нямало нито един. Което много ме разочарова cray И все си оставих отворена вратичка да поразпитат отново. А иначе - аз бях миналата година на една сватба тук и да ти кажа не видях гълъби.. А и тук хрълят късметчета и житото и другите неща пред съвета, не пред църквата. Ама то си е според обичая. good

Аз да ви се оплача и за пръстена - днес пробвах и със студена вода и лед, ама не стана. Явно заради качаването на килограмите ми от миналата година до сега и за това не може да се измъкне. И заради това днес не ходихме и за халките, защото няма смисъл. Ще отида един ден специално, за да срежат пръстена и след като минат няколко дни тогава ще поръчваме халките. Иначе няма да стане. За съжаление shok Ама да се надяваме, че не е болка за умиране Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 26, 2009, 08:40:22 »

Принцеске,първо честита темичка от мен.Много се извинявам,че до сега не съм погледнала,че имаш темичка blush  give_rose
Радвам се,че подготовката ви върви с пълна пара пара,а за пръстена не се притеснявай-разбира се,че не е болка за умиране,всичко ще се нареди както трябва ще видиш  good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 26, 2009, 19:18:57 »

Момичета, искам да ви се похваля danceg danceg Нали ви бях споменавала, че костюма на милото ще се купува в понеделник. Днес се прибрахме от Стрелча със свекито, забрахме и етървата и нейния (или кумовете), ходихме да си изберем техника и след това "Къде ще ходим? Айде за костюм." И милото вече си има костюм на Джой ( ако не се лъжа ). Българска марка някаква беше, ама ако не се лъжа е тази. Две ризи, костюм и колан и всичко струва 185лв. Oh my ... Oh my ... Направо не е за вярване. И аз съм много щастлива, че вече и той си има всичко. Аз обикалях по другите магазини и не го видях и сега ми е интересно как ще изглежда. Обаче най-важното е, че самия той е щастлив. Wink

Сега мъдрим какво да ни вземат кумовете. Аз искам телевизор, някакъв мъничък. Щото в нашата "голяма" квартира хич не е за по-голям. Ама ще го измъдрим.

Утре ще ходим със свекито и кумата/етървата да си купуват и те някакво облекло.
Аз ще ходя да си взема и документите от личната, за да можем да отидем в сряда до психото. И ще търся някой златар да ми махне пръстена, че направо... Та и халките да поръчаме в сряда и после да знам, че всичко останало е дребното само.
И още една полезна работа свършихме. Не знам дали ви казах за ергенското и моминското парти, ама ще започнат заедно на концерта на Слави тук, в Пловдив. После някъде да вечеряме и ние жените май ще ходим във Версай. Ако някой има мнение за партитата там да казва докато е време blum Та идеята ми беше, че вече си имаме 4 билета за Слави, поне да съм спокойна че няма да свършат good

За сега това е от подготовката ни. Мисля, че добра работа свършихме и за днес. Утре останаха обувките да вземем и младоженека е готов Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 30, 2009, 23:13:09 »

 Coffe
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 31, 2009, 08:55:12 »

Честита темичка, мила  give_rose

Остават 3 седмици до Големия ден, наслади им се, защото денят минава като един миг и остават само спомените.
Лека подготовка и много усмивки  girl_in_love
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 02, 2009, 09:27:20 »

Ехооо, принцеске, къде си??? Как е настроението, как вървят нещата около сватбата?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 02, 2009, 19:54:46 »

Още една булка,която е "леко" pleasantry поизчезнала  Wink.Чакаме разказче до къде си стигнала  writer
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 03, 2009, 11:00:25 »

Здравейте мацки danceg danceg Тук съм Wink Изчезнах за малко, ама пък свършихме хубава работа blum В понеделник, на 27.07., взехме на милото обувките и вече е готов с облеклото за сватбата. Кумата и свекито и те си взеха дрехи и обувки.
Миналата сряда, на 29.07.,  си поръчахме халките. По принцип днес трябва да ни се обадят да си ги вземем. Сребърни са, обикновени, изчистени. От долу ще бъде гравирано "22.08.09г. Н. и В." Оставихме им капаро, жената беше много любезна. И се радвам, че намерихме този магазин. Толкова бяхме отчаяни. Отиваме ние в магазина, в който ни бяха обещали да ни направят халките и жената такава учудена "Ама тази, която ви е обещала това, вече не работи тук и аз няма какво да направя за вас" Oh my ... Щях да умра ви казвам. Милото такъв "Спокойно, спокойно. Ще намерим друго място." Е, сега вече съм спокойна, че и това мина.
Взех си шампанското - испанска марка е, много красиво. Само трябва да си го украся. Но първо ще видим дали ще ми хареса как се слива с чашите, защото все пак те имат кафеникаво по тях, а шампанското е бяло. Все пак са ми запазили и едно с кафява облицовка, та ако не ми хареса това, да си взема другото blum
Имам си украса за косата yahoo Тази събота бяхме на една сватба и булката ми подари украсата си, защото имала друга. Думите й бяха "Трябва да има и нещо подарено по теб" blum
Бижутата вече са уредени. Една стара колежка ми ги даде НАЗАЕМ. Нали трябва да има и такова. Аз се двуомях дали да са те, ама няма какво да му мисля. Лъскави са, елегантни и ми стоят добре. Пък и са малки и удобни. Че в тези жеги мисля, че няма да мога да търпя много бижута по себе си.
Две бутилки от алкохола за наричане вече са взети. Бяло и червено вино. Пак испански. Бялото обаче няма етикет и се замислям дали да не си направя етикети с нашите имена nea Знаете,
традиционите.
Намерих си и подноси за подаръчетат, тъй като са малко по-големи и трябва да се носят с табли, че иначе няма как. Обикновени са, метални, но пък като се поукрасят малко стават.
КУпихме и късметчетата. Много са сладки. Общо са 20 и са червени, розови, бели и в екрю.
Документите вече са оправени. Срещу 10лв. личната ни ги завери и оправи за 15 мин. Имам и някакъв документ от кметството, че съм неомъжена в момента. Добре, че ми казаха на време, че иначе не знам от къде щях да го намеря после.
Баща ми даде и 10л. ракия да я пазим до сватбата. Каза, че за сега това е алкохола от него, пък после ако може ще даде още.
Ами мисля, че това е свършено до тук.
 Offtopic Бяхме с милото малко на Плевен на гости, че и роднините се прибраха от чужбина и за това се загубих. Но междувремено всичко това се вършеше. Остават вече по-малко от 20 дни. yahoo yahoo Направо не мога да повярвам колко бързо лети времето.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 03, 2009, 11:11:01 »

Браво princesata9 колко много работа сте свършли  Bravo.Наистина не остава много време смо някакви си 19 дни-наслади им се с цялото си сърце  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines