Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на princesata9 - 22.08.2009г.  (Прочетена 26418 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 01, 2009, 22:26:50 »

Лелеееее princesata9 направо ме просълзи с тази реч и изобщо с целия си разказ.Разказала си всичко така хубаво и емоционално,че просто няма как да не ме....cray Пожелавам ви през целия си съвместен живот да съумеете да съхраните любовта си така силна и истинска! Love girl
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 01, 2009, 22:36:00 »

Принцеска, речта наистина е много трогателна. Пожелавам ви никога да не забравяте своите родители винаги да се допитвате до тях, да ги обичате и уважавате.
А на вас много, много щастие  heart heart give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 01, 2009, 23:46:14 »

Всичко е било страхотно. Разказа ти е толкова емоционален  Bravo , личи си че още си много развълнувана, и ти пожелавам това вълнение и приятните емоции да не ви напускат.  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 02, 2009, 10:02:29 »

леле направо  cray толкова емоции, че ми се насълзиха очите. явно е била много хубава сватба. пожелавам ви тези емоции никога да не стихват, както и обичта в сърцата ви give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 02, 2009, 23:15:37 »

Ох, най-накрая качих снимките от ергенската и моминската вечер... Направо бях изключила за тях.. Малко са забутани накрая на една папка, но ще ги оправя друг път.
Продължавам да качвам и снимките от сватбата, но те са доста, а и подбирам по-хубавите, поне докато съберем всички снимки. За сега са още малко, но ще ги кача поне да задоволя любопитните. А и защото някак си албума ми е тъжен, когато е пуст blush
Милото даже се шегуваш онзи ден "Хайде качвай тея снимки, че може да станем двойка на месеца" Пък аз само го погледнах huhhuh.gif и му се изсмях sarcastic Ама няма лошо да си мечтае човека Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 12, 2009, 12:12:32 »

Ех, адашке. Най-после и аз да ти честитя сватбата. Исках първо да разгледам всички снимки, които си качила и да прочета всяко редче, което си споделила тук. Толкова се развълнувах, когато четох, че направо се просълзих и пред очите ми се завъртяха миговете и от моята сватба. Булката и младоженеца най-много усещат вълнението на този ден и помнят всичко. Нека във вашите спомени остане само щастието, веселието и любовта. Представям си как си се притеснила и растроила заради колата, но най - важното е вие да сте живи и здрави и много да се обичате и подкрепяте. Това ви го пожелавам от все сърце. И още по-силно ви желая скоро да имате още един по-прекрасен повод за веселие - бебенце.
А ти си била една много красива и чаровна булка с красив и елегантен младоженец до себе си.
 И още веднъж ви пожелавам да сте все така влюбени един в друг до дълбоки старини.
give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 23, 2009, 15:12:14 »

Вале, честито първо месече семеен живот, макар и с малко закъснение.
Надявам се, че сте го отбелязали подобаващо Wink


* rozi.jpg (64.65 KB, 316x422 - видяно 1592 пъти.)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 23, 2009, 17:10:32 »

Вале, честито първо месече семеен живот, макар и с малко закъснение.
Надявам се, че сте го отбелязали подобаващо Wink


Мерси, миличка blum За отбелязването - подарихме си подаръците още предната вечер. А пък снощи се разходихме, после си направихме вечеря заедно, хапнахме и се гушихме до късно в гледане на филмчета. Тази вечер пък ще ходим на концерта на Слави и така ще отбележим месеца Wink Случайно или не - много хубаво се падна точно ден след нашият пръв месец като семейство Узунови danceg
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines