Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yaci - 22 август 2009  (Прочетена 23349 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 23, 2009, 09:54:13 »

Честито  weddingday Сватбаааа wedding

Мило семейство, сега вече пътят ви е общ , обичайте се и се подкрепяйте и животът ви ще бъде изживяната приказка,  започнала в сватбения ви ден  twohearts
Горчиво  CHEERS
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 23, 2009, 11:53:13 »

Честито, не се съмнявам, че сте си направили страхотен купон, обичайте се, разбирайте се и нека всичко хубаво да е пред вас!
 От предварителната снимка с роклята имам огромни очаквания за сватбените снимки, така че нямам търпение Wink
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 23, 2009, 18:04:25 »

Благодаря ви момичета за топлите думи thank you.
Всичко беше повече от прекрасно и надмина очакванията ни.Пускам малко снимки в галерията си от любителски фотоапарат.Утре заминаваме на "медена седмичка" и след това при първа възможност ще разказвам подробно smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 24, 2009, 17:58:30 »

Честито!

С любов и нежност пътя извървете, чак до златната си сватба в съгласие живейте! Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае, приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.




Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 01, 2009, 23:03:06 »

Честито мило семейство. Аз от толкова вълнения съм забравила да ти честита, Yasi pardon Страхотна булка си била и си изглеждала страхотно. Ще чакам с нетърпение снимките ви Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 02, 2009, 16:26:41 »

Честитооо мило семейсво. Пожелавам ви океан от любов и много много щастие Wink
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 03, 2009, 21:33:50 »

Момичета,ето ме отново!В събота се върнахме от медената си седмичка и все още не мога да вляза в крачка.През последните 2 седмици изживях най-щастливите и прекрасни моменти от живота си досега.
Датата е 21.08 /петък/: Моите родители са вече в Казанлък /аз съм от Сливен/.Предният ден бяхме уредили почти всичко.Останаха само да се занесат червените салфетки в ресторанта и да си видя тортата /правеше я приятелка на свекърва ми и искаше да я видя преди Големият Ден/.Та,сутринта бях на маникюр и педикюр.Приключих по обед и тъкмо се прибирам и сестра ми и приятелят и пристигат и те в Казанлък.След няколко часа баща ми и милото отидоха да посрещнат и кумовете и така в късния следобед главните действащи лица бяхме на линия.Кафенце,разходка.После си приготвих багажа и със сестра ми и приятелят и отидохме да спим във вуйчото на милото.Аз така си исках вечерта преди сватбата с милото да не сме заедно.А и отдавна не бяхме оставали сами със сетра ми,да си спинкаме заедно.Бъбрихме си и към 1 ч.заспахме.
22.08. Около 7 без 10.Събудих се от слънчевите лъчи и се стреснах,че може би сме се успали.Станахме,пийнахме кафенце,закусихме,минах през дома на милото да си взема булото.Там всички вече отдавна бяха станали и се суетяха.Надуваха балони за колите,смееха се,котарака постоянно им се пречкаше и си играеше с панделките за балоните.Изглеждаха спокойни.И аз отидох на фризьор спокойна...Около 13.20 бях готова с прическата и грима и чаках баща ми да ме вземе и да ме закара до вуйчото на милото,откъдето трябваше да ме вземат.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 03, 2009, 22:05:11 »

Вече сме в дома на вуйчо.С доста усилие и с помощта на майка ми,баба ми и сестра ми успях да си облека роклята,без да разваля грима или прическата.
14.30 Баща ми отиде до хотела да доведе гостите ни при мен.Носеше и балоните за всяка от колите.След няколко минути почти празната допреди малко стая се изпълни с мои приятели и близки.Разцелувах ги всичките един по един.Всички толкова ми се радваха...Пристигна и моята камера и всички бяхме в очакване на младоженеца.Чуха се клаксони и си казах "Ами,почна се".Естествено имаше пазарлъци на вратата,после и го лъжеха,че ме няма в стаята,в която влиза и да продължава да ме търси.Аз викам "Мило,тук съм",ама то тълпа хора и музика-как да чуе нещо.Пуснаха го най-после и...ето го пред мен.Сърцето ми се разтуптя.Вдигна ми булото,което преди това кумата ми сложи и ме целуна.После видя,че съм боса и с кума трябваше да ми търсят обувката.Беше на абажура.Изобщо нямаша и да се сетят да погледнат там.Естествено,малко им подсказаха.Свекърва ми закичи и моите родители и сестра ми с бутониерки,наздравица и бяхме готови да тръгваме.Баща ми ме изведе с кърпа.След това на входа,вече отвън хвърлях стотинки,бонбонки и ориз и чупих чиния-символ,че вече ми няма паничката и напускам бащината къща.Майка ми поля с менче с червена панделка и здравец пред мен и аз го ритнах.После изиграхме най-дългото хоро,като спряхме движението по улицата за няколко минути.И после майк ми вика:"Айде,де,виж си булчинската кола".И аз търся черният мерцедес на приятеля на сестра ми,с който щяхме да бъдем.Да,ама не!Той идва до мен и ми посочва готиният мерцедес класа.Това беше една от първите изненади,които предстояха на мен и милото в този толкова красив за нас ден.Притежателят на мерцедеса беше негов приятел,който дойде от София до Казанлък специално за нас.Благодарим от сърце и на него,както и на сестра ми и Слав,защото знам,че идеята е била тяхна.Както и на родителите и приятелите ни,които успяха да запазят тайната...
В последствие разбрах,че майка ми и свекърва ми са ходили след мен до ресторанта да коригират кувертите,заради изненадата.А аз,нали всичко трябва да знам,денят педи сватбата като отидох да оставям салфетките и случайно гледам схемата с нашата заявка и виждам,че някой е поправял бройката.И се карам с хората...А те ми се усмихват и казват няма страшно.Всичко е наред.Ей,голяма конспирация.Били са предупредени,че не знам и си мълчат...
И около 16.10 потеглихме към църквата...

Ще продължа утре...Целувки и лека нощ
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 03, 2009, 22:06:48 »

Само още нещо да отбележа:)
Започнах да слагам снимки в албума си,но са от любителски фотоапарати.Професионалните,както и диска очакваме към средата на другата седмица.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 04, 2009, 08:36:00 »

Ееее, кой се е върнал вече, добре дошли. Честита сватба мило семейство много любов, щастие и дълголетие ви пожелавам отново от сърце. Разгледах снимките, много сте хубчави и усмихнати, кумското пиле е супер, а розичките няма да ги коментирам blum. Разказа го изчетох на един дъх, чакам продължение и още много снимки Wink
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 04, 2009, 08:54:53 »

...Пристигнахме в църквата малко по-рано,което ни позволи да си направим снимки с гостите,както и кратка фотосесия в красивия двор на църквата.След известно време ни поканиха да влезем.Сестра ми държеше кошничката с халките и попа ни ги сложи.След това ни прикани към олтара.Службата беше много приятна и мина неусетно.Всичките ни гости бяха впечатлени от светлата и хубава църква.На излизане хвърлих кошничките-27 на брой /колкото са и моите години/.След това имахме около 1 час пауза преди гражданския ритуал на терасата на комплекса.Използвахме го да си отпочинем,да се побъбрим с приятелите и да си направим фотосесия.
Вече е около 18.30.Всички гости са на терасата и ни чакат.Дамата от гражданското беше много слънчева и лъчезарна жена,която подробно ни обясни какво да правим.На фона на Менделсон баща ми ме водеше по пътечката.Пред нас вървяха малките ни шаферка и шафер,а зад нас младоженецът,кумът и кумата.След подписа и на милото,се бях подготвила и успях да го настъпя първа,макар,че и вуйчо му му прошепна „Настъпи я“:))).Последва и първата ни брачна целувка.През целия ден до този момент успявах да си сдържам емоциите,но в момента,в който дамата от гражданското каза да се обърнем към родителите си и видях очите им,насълзени от радост и едва сдържащи се,нямах търпение да ги прегърна и постоя така няколко секунди.
Около 19.20 ч. вече чакахме да ни поканят в ресторанта.DJят ни беше предупредил-като чуете Менделсон и влизате.Посрещнаха ни с бурни аплодисменти.Преди да се настаним на нашата маса минахме по бяло платно под арка с цветя и лентите на живота.После свекърва ми ни зхрани с питка,поднесена от моята майка.А баща ми даде на нас и кумовете по чаша с шампанско,поднесени от свекъра ми.Последва и разчупването на питката.2 съвсем равни парчета!!!Настанихме се на булчинската маса.Ако не се лъжа малко след това последва и речта на кума и кумата.Милата ми кума не се беше подготвила и тя за реч.Но след прекрасната и прочувствена реч на мъжа си,която пак ме просълзи успя да каже най-важното:“Горчиво“,това,което се повтаряше през цялата вечер.
И...последва моята изненада към баща ми.Първият танц беше този на булката с баща си.Поканих го,а той милия не беше и разбрал какво става,изобщо не очакваше.Танцувахме на фона на „Писмо до татко“.После той предаде ръката на мъжа ми и така двамата затанцувахме на нашата песен „Nothing's gonna change my love for you“.Запалиха „фонтанчета“ около нас и имах чувството,че в този момент сме само аз и той и никой друг.Последваха поздрави за кумовете ни,родителите ни.Гостите ни постоянно отправяха поздрави към нас.И тук е момента да отбележа,че съм страшно доволна от нашия  DJ.Пусна всичките ни песни,които бяхме му дали и направи всичко,което си бяхме говорили на предварителните разговори.
Кумовете ни поднесоха изненада – 3 бутилки за наричане – за първата ни годишнина,за първата ни рожба и за сребърната /или златна-пак не помня,а още и диска не сме гледали,че да си опресня паметта/.Имаше хора-и право,и еленино,и гръцко,направихме влакче.Благодаря и на приятелите ни,които почтни не сядахеа на масите.Имахме си и кумска ръченица.Падна голямо надиграване.Хвърляне на букет,жартиер,рязане на тортата,булчинско хоро...И така до към 2.30.Ей,с тоя жартиер,мъжът ми така се развихри с танците...Сядам аз на стола и кръстосвам крака.Жартиерът ми е на горния крак.На мъжът ми му вързаха ръцете с вратовръзката.Зазвучава „She's got the jack“ и около нас се струпват „папараците“.Аз почвам да си вдигам роклята лека полека.Милото започна да дърпа жартиера,правейки чупки /беше много сладък/ и по едно време го взе.После и аз станах и затанцувахме страстно на фона на тази песничка.
След това в апартамента на хотела ни очакваше кутия страхотни бонбони,специално донесено за нас от Германия вино и ароматна свещ – Изненада от сестра ми,приятелят и и нашите кумове.

Малко ми е хаотичен поста,но ми е доста трудно да опиша всичко това.Аз го чувствам.Трудно е да го опиша с думи.Искам страшно много да благодаря на сестра ми,която и за миг не се отдели от мен.Беше навсякъде.Накъдето и да се обърна за помощ за нещо и тя беше там.Е,ще и го връщам на нейната сватба живот и здраве...
Емоцията определено си заслужаваше всичките ни нерви и цялото отделено време по организацията.
А медената седмица беше невероятна.Когато сложа снимките в албума,те просто сами говорят...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 04, 2009, 11:07:04 »

Хейй, добре дошла!
Виждам, че си написала и разказче вече, но преди да го прочета успях да разгледам снимките - много са забавни и чакам с нетърпение да ги покажеш всичките и професионалните.
Само да те питам - ти може и да си казвала, ама аз не помня - кой ви прави кумското пиле?
Нашето така и никой не го е снимал като приличаше на пиле все още, след лудата ръченица вече не беше за снимане  girl_impossible
Много е хубаво вашето. Гледам и номера с кума сте правили - дето пие от ръката на булката, но донесена от младоженеца  tease
Ох, отивам да чета .....
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 04, 2009, 11:19:08 »

Охххх Яци много чувствени постчета...явно всичко е минало повече от чудесно... Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 04, 2009, 12:14:57 »

Бубка,кумското пиле,трите питки и двете торти ги прави приятелка на свекърва ми.Доколкото знам не е професионалист в тази област,но прави всичко с голямо старание,а специално за нещата за сватбата ни сигурно се вълнуваше повече от мен.Много съм доволна.Голямо БЛАГОДАРЯ!Направи тортата даже по-хубава,отколкото си я представях.Изобщо всичко ми се получи пъти по-хубаво от очакванията.Като започнем от сватбената ми рокля,чантичка и було,както и розички за косата,всичко това дело на "Сватбен ден"-Варна,минем през Стефан,който направи страхотната ми прическа,Емилия,която така ме промени с невероятния грим,че всички повтаряха,че приличам на кукла,а и маникюра и педикюра,който измайстори.Стигам до сватбена агенция "Ралица",които също надминаха очакванията ми с букета,украсата,цветята...Всички в този ден бяха страхотни,страшно мили и се чувствах спокойна,заобиколена от любимите хора.И нямаше да се справя без подкрепата на родителите,сестра ми,нейният приятел и кумовете ми.Това бяха хората,на които напълно се доверих и разчитах в този ден.И двамата с мъжа ми.И те не ни подведоха.Благодарим ви от все сърце.
Ох,нали съм си много емоционална,и в момента настръхвам като пиша това:)...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 04, 2009, 15:03:28 »

О, тя може и да не е специалист, както казваш, но наистина се е справила блестящо и профеисонално - страхотни са всички неща, които е сътворила  Bravo
Много се радвам, че всичко е било на 6 както се казва   good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines