Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:58:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yaci - 22 август 2009  (Прочетена 23350 пъти)
 
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 05, 2009, 16:47:58 »

Остава:
1. Да отидем до ресторанта и хотела
2. Да се срещнем с жената, която ще ни прави тортите, питките и петлето. Тя е приятелка на свекърва ми и била страшно въодушевена и пълна с идеи. Довечера ще се видим с нея.
3. Да се срещнем с агентката - утре
4. Да отида на фризьор - утре. Пак!!! Сега имам друга идея за прическа, та искам и нея да изпробвам.
Та да продължа smile
1. Уточнихме менюто в ресторанта:
САЛАТА
 - Тракийска салата /домати, маруля, свежо сирене, краве сирене, катък, маслини, зехтин и дресинг/ - 400 гр.
ПРЕДЯСТИЕ
 - Ролца от шунка /шунка, салата "Снежанка"/ - 300 гр.
ОСНОВНО
 - Мешана скара по Преславски / св. пържола врат, наденичка, св. шишче, гъби, лук/ - 300 гр. + гарнитура задушени зеленчици и картофи по селски. + сусамени питки
ПИТИЕТА
 - Ракия
 - Мин. вода
 - Бира
ДЕСЕРТ
 - Сватбена торта
Ще внасяме всичко останало като ракия, водка, вино, безалкохолни, още бира, мин. вода, мезета и ядки.
Ще имаме 3 малки дечица, които смятаме да пуснем на свободна консумация.

Уточнихме приблизителния брой стаи в хотела /двойки, тройки,.../. За съжаление до последния момент нищо не е окончателно.


2. Срещнахме се с приятелката на свекърва ми. Наистина е пълна с идеи, а снимките, които ми показа са направо невероятни. Даже ни беше направила и една малка тортичка /около 6 парчета/. Супер сладурска с 2 гълъбчета отгоре и мнооого вкусна.

3. И с агентката се срещнахме. Изчистихме въпросите по украсата в ресторанта. Всъщност от нея са: украса на колата, бутониери за най - близките, двата булчински букета, украса на терасата и ресторанта, украса на чашите, шампанското и свещите. За съжаление идеята за балоните от тавана по време на първият семеен танц не може да се осъществи, но пък измислихме друго - ще запалят "фонтанчета" /не знам точно как да го обясня, като тези които слагат на тортите/ около нас по време на танца. danceg Ами май това е - друго не се сещам в момента.

4. След малко отивам на фризьор и приключваме офанзивата с една семейна вечеря. И утре към Сливен. И моите родители да видим, че покрай организацията на сватбата Сливен малко транзит го минаваме. Та отивам при мама и татко малко да ме поглезят, после обратно към Вн на работа 1 седмица и след това пак в отпуск за сватбата, та чааак до края на август.


Ааа, да! Голям зор с тея подаръчета, панделки и тейбълки. Нещо ми се закучи днес работата. Накрая стана и лека полека ще почваме да ги правим.






Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 10, 2009, 13:35:57 »

Ехоооо тук има ли бъдеща булка?  blush 
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 11, 2009, 08:15:38 »

Yaci, вие доста работа сте свършили - менюто звучи много добре  good
Да си кажа, аз останах много прятно изненадана, че храната, която ни сервираха в Зорница наистина си беше топла.
Идеята, която сте намислили за първия танц е чудесна, браво  Bravo
Този уикенд ли се връщате окончателно за подготовката?
Хайде, показвай и ръчния труд - късмети, тейбълки и т.н.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 11, 2009, 17:46:05 »

Yaci, миличка... Да се покажеш с предварителната прическа.. Иначе като гледам всичко върви много добре. Нервна ли си вече? Аз започнах вече да го сънувам този ден, пък не знам за теб tease Ама това са хубави емоции. За това ти пожелавам една приятна доподготовка blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 12, 2009, 13:24:01 »

Честита темичка и спокойна подготовка, то не остана вече  smile
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 14, 2009, 08:03:40 »

Днес ми е последният работен ден като госпожицааа blum.От понеделник съм в отпуск и така 2 седмици yahoo.
Кумата ми и сестра ми организират моминското ми парти,което ще е довечера.Подготвили са ми някакви изненади,ама нищичко не казват.От своя страна и аз направих нещо мъничко-на листчета,цветни,изрязани под формата на кръгчета написах "моминско парти 14.08.09 г" и вътре пише статус:например за мен е "мома още 10,9,...само 9 дни?!" и други такива.
В събота с кумовете сме решили да си купуваме подаръците.Ние с милото сме си избрали кухненски робот,а те още не са решили окончателно.Или ще е кухненски робот,или копир,принтер и скенер в едно.
И от понеделник,та до края на седмицата следват последните приготовления.
В понеделник съм на козметик и боядисване на косата.Вечерта заминаваме за Казанлък и от вторник започваме последните срещи с оператор,фотограф,диджей и агентката.Разпределихме си хората по масите.Остава да дам разпределението в ресторанта и на агентката и естествено на сестра ми и най-вероятно на братовчедката на милото или брат му,за да посрещат и настаняват хората в ресторанта.

Хайде,засега ви оставям,че има работа...
По-късно ще се включа пак
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 14, 2009, 12:18:35 »

Yasi, аз видях прическата ти в галерията, както и грима. Някъде по "трасето" съм ги изпуснала blush Много добре ти стои прическата. И аз исках да е нещо подобно като твоята, но ме е страх да не би да е топло. Че аз в топлото не издържам много с пусната коса. Иначе на тебе много ти отива пусната pardon
А за кухненския робот - и ние мислихме да си искаме това от кумовете - обаче аз се почудих дали въобще ще го ползваме. Вие някаква определена марка ли искате или..?
Успех довечера с партито. Дано мине като по вода и много весело. И после може някоя друга снимчица да качиш Wink Успех с всичко
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 14, 2009, 13:20:45 »

Yaci, не знам как съм пропуснала темата ти.
Разгледах галерията и с чиста съвест мога да кажа, че ще бъдеш наистина нежна булка. Грима е много хубав, добре се е получил, прическата също. Роклята наистина е твоята. Така че ... си една голяма късметлийка. Пожелавам още по-спорни и спокойни дни до оставащата приказка.  Bravo
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 16, 2009, 17:33:48 »

Ето ме отново и след моминското ми парти.Беше невероятно!!!Страхотно!!!Всичките ми приятелки се бяха включили в подготовката,а главните виновнички за реализацията му сестра ми и кумата направо бяха надминали себе си.Ще стане прекалено дълъг пост,ако разкажа всичко подробно,така,че накратко:
Отивам към 21ч.и ме посрещат в чудесна обстановка с балони и надпис "ПАРТИТО НА ЯНА".След малко се появяват с тениска,на която отпред пише "7 дни до събитието",а отзад "скоро г-жа Караколева".След още малко време започнахме да теглим късметчета.Една от приятелките тегли от първата купа и чете например /това се падна на сестра ми-точно за нея е.нали ще е леля/ "Обещавам да помагам при отглеждането и на ...5-те ти деца,ако..." и аз продължавам с късметчето,което съм изтеглила "се обадиш на непознат номер и кажеш,ако е мъж "днес е моминското ми парти-ела да се присъединиш,и ако е жена-да изпея песен".Голям смях падна.Имахме и именичка-Мария и след 12 ч.и тя имаше своите 5 мин.слава,както тя самта се изказа smile.И след това-тортата,с надпис "Мъжът да е до теб,а ние зад теб"...Малко по-късно и мъжете се присъединиха към нас и така ПАК до сутринта.Песни,танци,абе страшен купон.По-късно ще сложа и снимки в галерията.
Вчера си купихме подаръците с кумовете - кухненски роботи.Имаме си вече и фигурка за тортата...И утре вечер-към Казанлък.
А,м/у другото прическата в галерията ми е от първата проба.В последствие реших да я променя,ама нямам снимка.Пак ще е нещо подобно,но на една страна.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 16, 2009, 21:36:49 »

   ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 22, 2009, 09:13:25 »

                                          Честита Сватба! give_rose
Грижи и неволи забрави, празника с усмивка посрещни! Дните да минават и да не тежат, годините да се трупат, но да не личат! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
  give_rose
                                 
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 22, 2009, 10:39:34 »

Честито! Много любов, щастие, дълъг и изпълнен с разбирателство семеен живот  nazdrave
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 22, 2009, 11:36:44 »

Хей Яци, честито и от мен...пожелавам ви първо един много красив ден, надявам се че всичко ще е както винаги си си го представяла/ли...и нека това е денят, в които с годините разбирате, че сте се обичали най-малко....Наздраве и ГОРЧИВО
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 22, 2009, 19:31:58 »

Честито, мило ново семейство!
Наявам се днес всичко да е протекло добре и по план!
Пожелавам ви да бъдете много щастливи, да се обичате все повече и домът ви да е изпълнен с радост и детски смях!
Горчиво!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 22, 2009, 23:17:21 »

Честито на младото семейство! Бъдете много щастливи, много се обичайте и не спирайте да се усмихвате! heart heart heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines