Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:36:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yaci - 22 август 2009  (Прочетена 23502 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 22, 2009, 23:59:37 »

Да, в крайна сметка нали това са кумовете - хората, които ще бъдат с вас в съвместния ви живот, тези на които можете да имате доверие, близки..
И аз съм на мнение, че роклята ти стои много добре. Чантичката ти е подобна на моята blum

П.С. И все пак съвпадението е много добро и много хубаво се получава според мен. Малко преди вас се женят, за да ви покажат, че в това няма нищо лошо и "не боли" както казва милото sarcastic
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 24, 2009, 12:02:17 »

Честита темичка, Yaci, вече навреме Wink
За срещите с DJ и фотографа - не се притеснявай изобщо. Те и на предния ден да станат пак не им е късно. За ресторанта - на тях им трябва да знаят какво ще готвят максимум 3 дена предварително (ако менюто няма да се състои от 100 омара, които трябва да се поръчат с доставка от другия край на света, което, вярвам, не е случая lol. Даже, ние като сме говорили с разни управители, те не искаха хич да им се обаждаме до седмицата преди сватбата. Те, хората, явно си знаят, че ако прекалено рано си говорят с вас ще забравят всичко, което сте се уговорили.
 Като стана въпрос за DJ -  избрали ли сте си песни за първия танц и за кумовете и родителите?
 И нямаш причини да се шашкаш. Всичко е по график!
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 24, 2009, 15:28:27 »

Pebbles,много си мила.Благодаря ти!Чудех се аз къде ми е темичката,за която ми подсказа и после си я видях в кошчето smile
Както вече знаете утре съм на сватбата на кумовете ни и да ви кажа честно момичета имам чувството,че аз ще се омъжвам.Последните няколко дни умът ми е предимно в тяхната сватба.

А за песните - спрели сме се на конкретни песни за първи танц - Nothing's gonna change my love for you" на Glen Medeiros /май така му беше името/, даже и си репетираме танца от време на време DANCE...За кумовете все още малко се колебаем. Но съм избрала една песен,на която да поканя баща ми-"Писмо до татко".Мислим си и за песен,на която милото да покани майка си,както и за двете двойки родители.
Сега ми се върти и нещо друго в главата.По време на първият ни танц от тавана на ресторанта да се изсипят балони /предварително завързани като нещо в мрежа/ или пък да има конфети...Ама това за балоните ще трябва да говоря с агентката дали ще могат да го направят.
Хайде живот и здраве като оженим утре кумовете си се залавяме и с финалните неща по подготовката и на нашата сватба.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 28, 2009, 07:40:51 »

Такааа,мисля,че е време малко да се поотчета smile
От вчера си имам и бижута danceg.Намерих точно каквото и си представях и съм мнооого доволна.И в общи линии съм готова.Остава ми бельото и резервните обувки.

В събота оженихме кумовете си.Получи се една страхотна сватба с много танци и прекрасно настроение.Булката беше /или поне така изглеждаше/доста спокойна и със сигурност ми даде пример как и аз трябва да се държа.Въпреки,че все още ни държи еуфорията от тяхната сватба вече започваме все по-сериозно да се занимаваме и с организацията около моята,че те и на нея играят една от главните роли.Кумата ми вече си е поръчала роклята,кумът и той е почти готов.Остава сестра ми...Имаме сложната задача да и намерим рокля.Та ни чака едно ходене по магазините тази седмица.

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 29, 2009, 10:13:41 »

Yaci, покажи бижутата  tease
Кога щеше да ходиш към Казанлък?  Намерихте ли рокля на сестричката?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 29, 2009, 11:56:29 »

Мила виждам,че си харесал грима ми,само да ти кажа нещо за него,на снимките стой прекрасно определено,обаче на живо си беше доста силно,ама найстина доста силно,аз й затова още се чудя дали да бъда с точно такъв,по хубаво е с по силен грим.Честито за бижутата,чакаме снимчици.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 29, 2009, 13:05:51 »

Снимки с бижутата си направих,ама днес няма да успея да ги кача,че още не съм ги свалила от фотоапарата,а той е и вкъщи.Довечера ще бързаме да ходим на гости към кумовете ни.Така,че утре ще се постарая да ви ги покажа.
За рокля още не сме ходили.
Bubka,в Кз ще сме от 3.08 до към 05-06.08 и после малко в Сл.
Lady_in_love,аз смятам да отида на пробен грим другата седмица и ще видим как ще се получи.По принцип си права,че обикновено на снимките изглежда страхотно,а всъщност е доста силен на живо.Аз може би ще наблегна на розово-лилава гама.
От известно време насам,обаче ме терзае друго-прическата.Аз вече ходих на пробна и се получи страхотно.Имам снимки и в галерията си.Но започнах да си мисля за друг вид-прибрана на една страна,пак накъдрена или просто фиксирана.Ще се опитам да намеря подобни снимки и да ви покажа.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 29, 2009, 15:15:40 »

Ей Яци честита темичка и от мене.... виждам че всичко е под контрол и върви по план...радвам се че сте си спретнали хубаво купонче на сватбата на кумовете ви а се надявам да е много по лудо на вашата...
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 30, 2009, 08:43:19 »

Yaci, наистина най-добре е първо на пробен грим. Аз добре че отидох миналата седмица-ефекта беше ....... cray Поне се убедих ,че наистина трябва сама да се гримирам или някоя приятелка-така ме бяха сътворили......ужассссс
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 30, 2009, 22:00:36 »

Готовооо,сложих и снимка на бижутата си в галерията. smile
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 04, 2009, 12:49:24 »

Мисля, че е крайно време да се поотчета какви ги вършим с организацията на сватбата.
От вчера с милото сме в Казанлък и за малкото време, което сме тук /до сряда включително/ сме запланували доста неща. Свършихме следното:
1. Извадихме си медицински и си подадохме документите в общината. Много съм доволна, че успяхме да приключим с медицинските. И плюс това ни излязоха 40 лв. общо, докато във Варна ни искаха общо 110 лв!!!;
2. Направих си пробен грим - снимки има в галерията ми;
3. Поръчах и днес преди обед получих розите - подаръчетата за гостите. Сега остава да си надпиша тейбълките и да ги завържа с панделки за розите. Малко играчка, ама лека полека...;

Остава:
1. Да отидем до ресторанта и хотела
2. Да се срещнем с жената, която ще ни прави тортите, питките и петлето. Тя е приятелка на свекърва ми и била страшно въодушевена и пълна с идеи. Довечера ще се видим с нея.
3. Да се срещнем с агентката - утре
4. Да отида на фризьор - утре. Пак!!! Сега имам друга идея за прическа, та искам и нея да изпробвам.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 04, 2009, 12:53:33 »

Yaci бижутата ти са прекрасни,нямам думи  judges,много ми харесаха  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 04, 2009, 12:58:15 »

Браво за добрата организация, ще се спрявите с всичко, сигурна съм  good
Бижутата много ми харесаха и на мен, но незнам защо не виждам снимката с пробния грим  huhhuh.gif
Къде ти го правиха?
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 04, 2009, 13:08:05 »

Ами Бубка, сложих ги току що smile. Затова не си ги видяла.
Прави ми го едно момиче - казва се Емилия. Работи в един козм. салон, който са го открили скоро в Западното. Стефан /който ще ми прави прическата/ ме насочи към нея. Та тя ще дойде направо в салона на Стефан и там ще ме направи за деня. Тя ще ми направи маникюра и педикюра.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 04, 2009, 13:29:30 »

 Bravo Yaci, за нещата, които сте свършили, бижутата ти са страхотни, а за розичките нямам думи обожавам ги. И моите подаръчета на сватбата бяха рози с панделки, може и да са от една и съща фирма. Даже някои гости решиха, че са част от декорацията и трябваше постоянно да казвам, че са подаръчета, а други си бяха взели по две, защото няколко гости не дойдоха, но декораторката ги беше наредила предварително по масите. Продължавам да следя с интерес темичката ти Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines