Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:37:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 61033 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #165 -: септември 03, 2009, 21:17:25 »

 Hide  И аз съм тук още 2в1
Иначи надничам от време на време, но няма с какво да се включа. Изпрала съм, изгладила, подредила по шкафчетата. Трябва да купя козметиката и повивалник. Вчера бях на училище за родители / за съжаление мъжът ми не успя да дойде  angry/ ,та една кукла Гошко я къпахме, масажирахме,обличахме, горкия ако можеше да говори само  girl_impossible Да ви се оплача стриите стават все повече и повече, не знам вече  hysteric То не бе мазане, не бе чудо и резултата е плачевен  cray Ще почна да пускам левчета в една касичка за лазер май  Money
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 04, 2009, 08:25:39 »

А така ви искам- може по малко да е, ама информация да има  Wink

Тони, не знам защо все сменя вуйчо ми датата...  pardon По първата договорка трябваше вече да съм родила, явно му изникват ангажименти, не знам /че често го викат и в близките градове да вади бебенца  Girl_hide/.  crazy Ама каквото-такова  Girl_hide

Марианка, теб като те чета все се чувствам неподготвена за бебето-ти толкова неща си направила, аз още не съм пипала дрехите, както казах... и все си казвам- утре ще е   blum

А за стриите и целулита- аз от няколко дни чета в интернет за Дермосоник, колко струва и такива дивотии...  blush Наистина положението накрая става почти плачевно...  girl_impossible
« Последна редакция: септември 04, 2009, 08:30:35 от Fenix » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #167 -: септември 04, 2009, 08:53:15 »

Мами, някой чувал ли е нещо за desisv. Никаква я няма от известно време, а трябва да е родила оше преди няколко седмици. Загуби се това мамче като отиде в Германията.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #168 -: септември 04, 2009, 09:05:45 »

Феникс, то и аз така като чета другите се сещам какво още има да се прави. А прането ти е най-лесното. Аз ги пуснах в пералната. За половин ден изсъхнаха. После веднага ги изгладих и по шкафовете. Само че гледам че от другата седмица времето ще е кофти, така че пускай пералнята, за да ги хване слънцето.Ама да не си помислите, че имам много дрехи - не. Няколко комплектчета, две одеала и една пелена. Очаквам подаръци  pardon
Иначе и количка не сме взели, не сме решили и окончателно коя да е.
А desisv наистина се изгуби, но надяваме се за хубаво  blum
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 04, 2009, 13:01:06 »

Много ви поздрави от Ивче83. Днес се видяхме по главната тука, аз я гледам, тя ме гледа, аз отминавам и се обръщам, тя се спряла и тя се обърнала. Викам "Ивче?????" и тя вика "Ина?????" и се разбрахме де.....
Ивчето изглежда прекрасно, разхождаше някакво четирикрако, с една къса рокличка такава - момиченце някакво сякаш.
Ок е, ама няма нет у тях.
Готви се за среща с беб и така.

Рапортувах!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 04, 2009, 18:05:07 »

И аз така, като ходихме в родилното на отворени врати с Ади и гледам едно познато момиче и загледах, я загледах я и не се сдържах и казвам: "Ивче?" и се оказа, че е тя наистина, само по снимките във форума я разпознах. smile Радвам се, че ок.

Съвсем оредяхме май вече, след като и Hristi роди smile
Гледам по график съм аз след нея  blum , ама Феникс задължително трябва да ме изпревари blum А може и Марианка - не се знае.  Wink Тони да чака - има си ред тука  blum

Дано всичко с desisv да е наред. Последно гледам, че е била активна на 22.08, сигурно няма време покрай бебчо за форума.

Ох, мен нещо все ме примързява да пиша, не мога да смогна по темите и изведнъж осъзнах, че времето просто лети  girl_impossible Още не мога да повярвам, че моментът наближава, а ми изглеждаше толкова далече!  Girl_hide
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 06, 2009, 09:27:12 »

Кикси, Мариана и Мира май е ваш ред да дарите темите с нови попълнения! Пожелавам ви изключително леки раждания, които да запомните с хубяви емоции и накрая здрави и спокойни бебета ! beddybye
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #172 -: септември 09, 2009, 10:24:15 »

Любимата ми темичка съвсем оредя вече - на отчитащите се все още тук пожелавам леко раждане  give_rose
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 09, 2009, 10:35:00 »

Темичката ни найстина оредя, даже скоро сигурно ще я спрат cray
Леко раждане на останалите ни мамчета smile
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 13, 2009, 09:14:38 »

Здравейте Мами,
И ние сме вече тук аз и моят син Максимилиан Bravo
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 13, 2009, 09:31:21 »

ООООООООООООО ДА ВИ КАЖА ИЗМЪЧИХ СЕ НЕЩО МИ БЕШЕ СТАНАЛО И НЕ МОЖЕХ ДА ВЛИЗАМ ТУК ВЪВ ФОРУМА УЖАС!АЗ ВЕЧЕ СЪМ МАМА НА МОЯТ ПРЕКРАСЕН СИН МАКСИМИЛИАН yahoo
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 13, 2009, 20:36:57 »

Здравейте Мами,
И ние сме вече тук аз и моят син Максимилиан Bravo
desisv, честито!  give_rose Да ви е жив и здрав Макс, много да ви радва и да се гордеете с него! На теб леко възстановяване и ще очакваме при първа възможност да пишеш как е минало раждането и да покажеш снимки на малкия сладур! baby_boy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 14, 2009, 08:17:02 »

desisv много се радвам за вас! Bravo @}->--А ние се чудехме къде се изгуби! :PТази темичка се изпълни вече с толкова сладки бебчета *YAHOO*Останахме много малко бъдещи мами тук...да видим коя ще е следващата :PИначе и на мен много,много не ми се стои пред компютъра,а и имам толкова много работа tease
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 14, 2009, 08:46:12 »

desisv честито за малкия Макс - да е жив и здрав и много положителни емоции с него yahoo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines