Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:23:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 61035 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 27, 2009, 16:32:42 »

Хаха, Миме, аз се радвам, че моят хемоглобин е скочил на 101, а ти се жалваш, че ти е паднал на 103 - всеки с проблемите си, ама ми стана смешно как едно и също нещо е повод за радост за един и за тревога за друг pardon Пийвай желязото, сигурно ще помогне, а на мен ми стискайте палци, поне така да остане - около 100.

Тези бактерии в урината са кофти нещо, но те са по-опасни да не пукнат водата, а ти вече си накрая, така че няма страшно. Всъщност как ти ги откриха? Защото моята докторка ми казваше, че не можела да ми пуска стерилна урина и си взимах самоинициативно талони от джи пи-то, иначе ако не е стерилна, няма да покаже правилно.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 27, 2009, 16:45:26 »

Ами акушерката ми каза да си взема направление от личната, излиза на изследванията,които ми направиха миналата седмица, но не била сигурна защото не е била стерилна урината и сега ще правя изследвнаия със стерилна  урина.
Само да не родя до тогава  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 27, 2009, 16:59:12 »

Аз затова те питах, защото докато не е стерилна урина, нищо не 100 % с тези бактерии. Дано да се окаже фалшива тревога, което е много вероятно.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 31, 2009, 10:16:04 »

Къде сте, бре, мацки, замря ни темата  Girl_hide

Аз одеве си правих коламаска в домашни условия и направооооо  shok shok shok Душицата ми излезе  smile Квото съм махнала-махнала, квото не съм- бръснача и това е  diablo Коремът не си го пипнах обаче, щото още като почнах с процедурите си ме позаболя и реших да не рискувам  Wink

И за стотен път ми се обажда някой да ме пита "Имаме ли бебе?"  bad Знам, че хората от добро го правят, ама се чувствам като ударник някакъв, който гони норми, и се изнервям така.  Girl_hide

Остана ми да си взема 2 сутиена и една нощница и съм готова за болнични подвизи  danceg Организмът ми откача- краката ми спадат, ареолите както бяха потъмнели, взеха да изсветляват, изобщо вече не знам това тяло мое ли е, не е ли-прави си каквото иска.  pardon

Вие как сте?  Girl_hide
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #154 -: август 31, 2009, 10:53:18 »


И за стотен път ми се обажда някой да ме пита "Имаме ли бебе?"  bad Знам, че хората от добро го правят, ама се чувствам като ударник някакъв, който гони норми, и се изнервям така.  Girl_hide


Ох разбирам те - и при мен беше така. Почнаха да ми звънят всеки ден едни и същи хора още 2-3 седмици преди термина, а аз даже и преносих 3 дена. Отделно и в скайп-а ме проверяваха. Ама като се замисля им благодаря много за вниманието  give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 31, 2009, 10:56:50 »

наистина останахме малко :)това с телефона си е ужас имам чувството че по цял ден съм на слушалката............хората не се съобразяват изобщо,представям си ако пренося за какво ще става на въпрос....... pardon
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 31, 2009, 17:15:48 »

Здравейте мацки,
и нас ни тормозят с обаждания ама от събота,тъй като една друга мама от компанията попреноси 9 дни и всички се бяха концентрирали върху нея.Но тя вече роди малко сладко момченце и сега съм аз наред   blum
Fenix ,аз вера бях в твоето положение-тъй като днес бях на лекар,реших да си направя кола маска(това никога преди не е било проблем за мен),но просто нямах шанс  :girl_impossible:Затова реших,че с депилатоар ще е по лесно,ама пак нямах успех,все същата работа-мъжът ми ме гледа,гледа и ми вика:"Еми, за бременна в 9 месец биваш  blum!" Вече нямам търпение да мога да се видя сама girl_wink
И такива емоции покрай нас.Приятна вечер от нас  give_rose!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #157 -: август 31, 2009, 17:48:04 »

Хи- хи, аз сега се мъчих с педикюра  tease То силно казано педикюр, реших един блед лак да сложа, за да не си личи много как съм се намацала.
Иначе и аз като не си вдигна телефона и извода е, че съм отишла да раждам и не казвам  blum  crazy
Иначе признаци никакви при мен. От време на време ме наболяна ниско корема и отзад към кръста и това е, минава ми като полегна. Утре сме на тонове и сигурно няма да има друго, защото миналата седмица ме гледаха на ултразвук и вагинален преглед. Това е за сега. Стоим и си чакаме.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 31, 2009, 19:33:55 »

Ох на мен слава бого никой още не ми звъни =]ама ще започнат сигурно :angry:Ние в петък ходихме на едно много хубаво място сред природата,с танц с огньове и нестинарки...беше приказно и ми се отрази много добре.Само дето по пътя имах контракции и упражнявах дишането :girlhide:ама малко се притесних,защото досега нали не съм имала такива.пък и сватба ме чака 8PВ събота накупихме козметиката и разни други подробности за бебо,че да мирясам,бяхме и на курс за първи грижи за бебо и беше адски полезен,къпахме бебе и сменяхме памперс,отговориха ни на страшно много въпроси...В неделя ходих на упражненията за дишане,а днес си купих и сутиен за кърмачки,ама на една марка дето останах изненадана,че не е много по-скъп от другите дето ги предлагат,а е много удобен и някяк по-хубавичък(до колкото може да е blum).
За обезкосмяването....аз действам едвам с епилатора по краката и ръцете,а на другите части под душа със самобръсначката...малко по памет,ама за сега добре се справям като гледам Girl_hide 8PВсе съм слушала за жени дето мъжете им ги бръснат,ама сега вече разбирам и защо :PДнес се боядисах,а на маникюр и педикюр ще ходя преди сватбата,че и без това не си стигам пръстите на краката,пък да не стресна бебо като излезе Girl_hide
Ами това е засега,малко останахме,а и малко ни остана! yahoo
Хайде леки последни мигове с бебовците!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 01, 2009, 08:01:51 »

И на мен никой не ми звани все още, пък и дори да ми званят осбено домашен не вдигам, че докато стигна до него и те спират.
А относно на бръсненто краката,  вече с бръснач и на други места на пълна фантазия  Girl_hide.
Иначе наистина ни остана малко smile Имам чувстовто,че бебчо няма да дочака дата си за секцио , а самичко ще си излезе :)е дано почака  , че е рано още smile
Е Тони браво на теб, че не се спираш smile, наистина много полензи неща си научила, аз немога да кварталният магазин да отида веднага ме заболява кръста, ниско долу на коремчето направо се чувствам като 75 годишна бабка.
 Хората като изляза и се чудят дали ще имам време да се прибера да не родя на пътя то с моят огромен корем. ПОзнати се обзалагали дали не са близнаци  shok.
Хайде усмихнат ден ви желае.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 01, 2009, 16:14:51 »

Момичета искам да попитам дала мога да пия парацетамол, че нещо дигнах температура и цял ден лежа. Аз бях чела, че не може ама лекарката ми каза да пия и малко се притеснявам да не стане някой проблем
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #161 -: септември 01, 2009, 17:15:16 »

Момичета искам да попитам дала мога да пия парацетамол, че нещо дигнах температура и цял ден лежа. Аз бях чела, че не може ама лекарката ми каза да пия и малко се притеснявам да не стане някой проблем

Това е почти единственото лекарство, което можеш да пиеш без да се притесняваш. В никакъв случай не взимай ibuprofen.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 02, 2009, 08:22:10 »

Благодаря ти KlaraFine
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 03, 2009, 09:53:58 »

Хайде, къде сте, бъдещи мамчета? Недейте в последния момент да изчезвате такива  tease tease tease

Tonitta, утре ли ставаше кума ти? Къде се загуби- да не си на козметични процедури  tease tease tease

Kiksi, Mariana, айде, мацки, покажете се!  girl_wink

Аз снощи ходих като сомнамбул из къщи, а малкото ми свределче не спира да ме издува а тук, а там по корема...явно вече е нетърпелива.  blum Само забравих вчера да ви кажа, че пак ми смениха датата за секцио и вечеее ...  diablo аз направо в термин ще вляза, доде се добера до операционната...  pardon pardon pardon

А съседът над нас вчера спрял милото пред входа и го питал кога ще раждам и как ще е удобно той да си направи ремонт- планирал разбиване на стени и т.н.  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и искал да се съобрази с нас човекът...ама то как да се съобрази- pardon когато и да започне, все ще е ужас...но евала все пак за жеста- ние сме нови във входа, можеше хич и нищо да не ни каже! Представям си как ще е - току-що родила, изморена,недоспала, а над мен разбиват ли разбиват...  sarcastic А ако не съм споменала-срещу терасата ми пък строят жилищен блок от няколко месеца... ВЕСЕЛБААА!!!!  focus focus

Днес или утре по план ще пера дрешките и чаршафите на свределчето.  Girl_hide

Вие всички ли си изпрахте нещата вече?  Girl_hide
« Последна редакция: септември 03, 2009, 10:03:17 от Fenix » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 03, 2009, 14:48:13 »

Ей ама Fenix   ти наистина ще вземеш да родиш нормално докато те оперират,защо така ти сменят датата?
Аз наистина съм доста заета покрай сватбата,ама поне идва вече :danceg:Във вторник кумеца имаше ергенско,та аз бях при булката да й правя компания,а вчера я заведох на спа малко,та се поглезихме наистина и успях да си направя маникюр и педикюр,че особено второто никак не мога да го постигна в момента сама =]Утре ще ходим до ритуалната да се разписваме и после да седнем някъде,а в събота ще е големият ден,та дано се представим с бебо добре Girl_hide
Иначе вчера уж ми се спеше цял ден,а през нощта като ми се опъна една жила на бедрото от вътрешната страна и адски ме заболя и ме разсъни :angry:и така от 4,30ч. съм кукуряк...
Надявам се всички да сте добре и скоро да си имаме още радостни новини! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines