Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:28:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 176440 пъти)
 
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #420 -: април 05, 2012, 10:18:31 »

mery_bery, цените на сватбените прически като цяло наистина се движат в порядъка на около 100 лв. Ако цената е с 20-тина лева по-евтина, то или самата прическа е по-простичка, или току виж не си получила очакваната прическа, което е най-рискованото! Няма да правя аниреклама, но си нямаш и идея аз каква прическа желаех, а каква получих! Така че може и да дадеш 20-30 лв. повече,  но поне да си сигурна, че ще е това, което искаш! Избери си една-две, та ако ще и три прически, направете ги пробно, спри се на една и знай какво да очакваш на сватбения си ден. За сравнение цените в по-големите градове са още по-скъпи, така че това е положението. Аз лошо отношение не съм получавала (или е било един път да речем), но пък и не съм била съвсем очарована от работата на всички, при които съм ходила. Виж, за гримовете изцяло те подкрепям, не е реалистично някак да ме гримират със спирала за 15 лв., каквото има във всеки редови козметичен магазин, а да ми поискат 40 лв. за услугата! Вярно, гримът в съседния Пловдив е два пъти по-скъп, но пък много хубаво работят. Все пак и тук смятам, че има хора, които правят хубави неща, аз се бях влюбила в грима на една пазарджишка булка, точно такъв, какъвто исках и за себе си - нежен и романтичен. Така че по-добре дай 180 лв. за прическа, грим и маникюр например, отколкото като мен - сумата излезе по-малка, но останах до известна степен разочарована!
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 05, 2012, 21:38:31 »

Момичета, не знам просто от къде да започна:) crazy,хайде с хубавото Bravo-днес първо влязох в салон Елит в уличкат,продължаваща от Захарната къща към Полицията,-очарована съм от обслужването на фризьорката, с която разговарях-идеите ,който ми даваше за прическа бяха съобразени с вида на косата ми ,лицето ,чертите като цяло,дори ми даде албуми с нейни неща ,които е правила и наистина си харесах няколко варианта на изцяло вдигната коса yahoo-уникални и много трудни  прически(имам голям опит върху прическите по -принцип Wink).Цената ,която ми каза е двуцифрено число-при това доста разумно и реално,а и докато бях там поне 3 момичета минаха и ми харесаха творенията й:).Впечатленията са ми повече от прекрасни-това за мен е фризьор-а не както на другите места-ми казаха:колко ми била рядка косата(да не ви разправям за кви къдрици става въпрос и какъв обем-имам-макар и често да ме вбесява моята коса-пиша го ,за да добиете представа как н а бялото се вика черно и това 1 на ръка)после,как ми били изцъфтели крайщата,и как от такава пищна коса не можело да стане голям кок-какво съм си била въобразявала,без изкуствен коса нямала съм да мина  beating diablo *crazy*някъде ми писваше и си излизах ,а на други места просто ми беше интересно още колко ще ме обидят и докъде ще им стигне наглоста:)-колко ли лоши неща може да чуе човек за себе си при тва от "фризьор" smile.Имам още салони да обикалям за днес ми стигат обидите -утре продължавам с нови сили:) и железни нерви:).
La_Fleur,изпрати ми на лични или на пощата [email protected], инфо за тези фризьори,който според теб ще се справят добре,за да отида конкретно при тях,т.е да отсейвам шлаката дет се вика:)Такъв маняк съм на тема гримове,че имам всички палитри цветове сенки,над 120:)притеснението ми идва от това,че в деня на сватбата всичко ще е страшно  шашнато и нз дали от толкова много емоции няма да си прецакам грима:),а и друго си е някой друг да те прави-няма какво да ви убеждавам в това-стига човекът отсреща да е професионалист и да си разбира от работата:)
 Въпреки всичко малко ми олекна като намерих  човек ,който да ме изслуша,посъветва и да ми вдъхне кураж,че има и професионалисти ,които наистина ще се постараят да ти съдействат в така важния ,за всяка булка, сватбен ден:)!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 06, 2012, 09:30:53 »

Леле,направо ме  втрещи,аз  чак  на  такова  нещо  не  съм попадала.Тези наистина  заслужават  да им  напишеш коментарите  където  трябва ,за да  знаят и  другите  за  тях.Аз попаднах  на  нещо  такова  при  цветарката,идеше  ми да  я  гръмна и просто  си поръчах  букета  от  града  където  живеем,вуйна ми  го  донесе  в  деня на  сватбата.
Много  се  радвам за  теб  ,че  си успяла да  намериш  правилния  човек,поздравления Bravo
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 18, 2012, 09:02:42 »

Момичета,имате ли инфо за добър козметик в Пазарджик? pardon
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 18, 2012, 09:33:29 »

На  Юлето  сестра  и  е козметичка.Ходила  съм  веднъж,но не мога да  дам  отзиви,тъй като нямам много опит в  това:)
Активен
maryanka_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #425 -: април 20, 2012, 14:47:26 »

Za friziori...az li4no  sym posetila dosta ...i nikoga ne sym dovola ,za6toto kolkoto i da obqsnqvam ,ne polu4avam tova koeto iskam ...osven pri Velina ,salona i se namira sled magazin "Ideq" pirvata uli4ka vlqvo i ot dqsnata strana 6te vidite salona ,ka4va6 se po edni stylbi4ki:)A tq samatata e mn gotina po harakter,usmihnata i ly4ezarna ..... drug salon e tozi na Reni Ilieva ,kydeto predpolagam 6te uspeqt da udovletvorqt pretenciite vi ,no na kakva cena ...  huhhuh.gif ...az li4no ne smqtam da si pravq eksperimenti s kosata zatova 6te ida ili pri Velina ili Pri Reni Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 20, 2012, 21:24:04 »

Марианка,разкажи малко повече  за  вашата  сватба.Къде  ще бъде? До  къде  с те  с подготовката? give_rose
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 21, 2012, 19:48:52 »

maryanka_,благодаря за инфото:),в момета и аз не знам накъде -надявам се в скоро време да реша:)))))ту искам да съм на кок ,ту си искам пусната къдравата коса- =]наистина съм много разколебана и дезоориентирана:) :girlhide:тва моето угодия няма blum.Имам чуството ,че като си хвана косата горе съм като тупозлийка girl_winklol)))).А иначе косата ми е огромна-като обем и дълга, с къдрици-как да ги скрия с кок,чак ми е жал Girl_hide. blush
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 22, 2012, 13:30:26 »

Ами комбинирай  ги:))  кок с  пуснати  къдрички pleasantry
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 22, 2012, 21:39:44 »

 blush мерси-мисля да видим какво ще измисля и аз:)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 23, 2012, 09:13:59 »

нещо  такова с и  представям  аз


* blond-hairstyle-of-a-bride.jpg (70.82 KB, 369x492 - видяно 406 пъти.)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 23, 2012, 09:14:20 »

 danceg


* prasnicni-priceski-2010-2011.jpg (25.74 KB, 449x446 - видяно 1143 пъти.)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 23, 2012, 09:27:38 »

А с моите  5 косъма  се  беше получило  това Girl_hide


* DPP_004944.JPG (66.12 KB, 280x411 - видяно 3181 пъти.)
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 23, 2012, 22:06:50 »

ЕЕЕ супер си:)-какви 5 косъма?Много хубава снимка-на фокус щастливата двойка-все така да сте занапред  give_rose
Страхотни са тези,които си намерила-а Ева Лонгория ми е фаворитка-мн я харесвам:) good


* pri4eska.jpg (50.19 KB, 600x800 - видяно 443 пъти.)
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 23, 2012, 22:11:25 »

Тази съм си харесала и ето тази, само че ще има къдрици и надолу -т.е варианта half updos- *YAHOO*вече това ще да ми е версията-полувината вдигната с огромен обем и цялата в къдрици,които ще падат пищно и свободно :danceg:това ще да е-край с лутането:) и чуденето:) Wink


* gallery_hairstyles18 copy.jpg (50.71 KB, 179x265 - видяно 3146 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines