Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:33:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 176428 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юли 19, 2009, 18:36:58 »

« Последна редакция: април 24, 2012, 12:41:44 от gucci » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 20, 2009, 15:52:54 »

Айде първа да се цопна в новата темичка. Ние Николай Мелин го запазихме още януари месец за август. Април си направихме среща и му потвърдихме.
Активен
jovani_n
Новак
*
Публикации: 18


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 21, 2009, 11:46:00 »

Здравейте момичета,
Леле, angry колко отдавна не съм писала, ама работа и организация и няма време за писане.
При нас нещата бавно, но сигурно напредват. Сега раздаваме поканите и чакаме потвърждение от гостите. Решили сме въпроса с фото, видео и DJ.
Уж сме уговорили и музиканти за вземане на булката, но докато платим капаро, няма нищо сигурно.
Междувременно докато не писах бях на сватба на много добри приятели в Тракия - честно казано, те изобщо не са доволни от обслужването, а аз определено съм доволна, че не избрахме тях. То не се знае и при нас какви изненади ще има, ще видим.
Може ли някой да ми препоръча изпитан бутик за цветя? Аз открих два на ул. Иван Вазов и един, който е на пазара, но последният нещо не ми вдъхва доверие.
Активен
sunbeam6
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 21, 2009, 16:16:38 »

Хей, момичета, някой да е бил на сватба в ресторант "Гарден"?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 21, 2009, 16:36:44 »

Ето ме и мен в новата темичка smile
Отдавна не съм писала, ама много работа и командировки, но слава богу от вчера съм на сватбена вълна и действам с пълна пара - дадох си поканите за печат, купих си и картона за снимките, които ще подаряваме, уточнихме халките, само писето като си дойде ще ги поръчаме, мерих и рокля, която се доближава до моите представи, с мама започваме да творим кошничките, в събота сме на сватбен туризъм в Асеновград smile дано само ентусиазмът да не ми се изпари скоро smile

Иначе за ресторант Гарден не съм чувала, може би защото от доста време не живея в Пазарджик, а напоследък все по-рядко се прибирам sad
Активен
dari_pz
Ентусиаст
**
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 21, 2009, 19:31:06 »

И аз нищо не съм чувала за този ресторант  resent.Със сватбата до никъде не съм стигнала,само си харесах покани ,но още се чудя дали да са тези или някакви други.Първо мислех сама да си ги правя,но не съм много изобретателна и май ще си ги купя готови.Момичета да ви питам вие колко време преди сватбата тръгнахте за рокля?Надявам се ,че като отида в Асеновград ще ми пасне някоя и направо ще си я купя,но едва ли с моя късмет.Не искам да бързам да купувам рокля или да си шия,защото сега съм се подложила на една диета и незнам колко килограма ще сваля.А пък се притеснявам да не остана и без рокля blum
Активен
Veronika83
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #6 -: юли 22, 2009, 10:15:22 »

Момичета, моля за помощ!

Не мога да си намеря видеозаснемане за сватбата.Много ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате някой и дадете телефон за връзка.
Благодаря!
Активен
dari_pz
Ентусиаст
**
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 22, 2009, 10:32:41 »

Veronika83 не знаеш къде да намериш такъв човек или всички са заети и не можеш да намериш някой ,който да ви снима сватбата?Мисля ,че в Пазарджик във всяко едно фото предлагат и видеозаснемане.Аз все още не съм наела такъв човек,но не мисля ,че ще е проблем да намериш,не се притеснявай.Иди в което и да е фото и ги попитай дали могат да дойдат и да ви снимат сватбата,ако да,поискай да разгледаш някое друго клипче от други сватби,за да имаш представа как ще изглежда и вашата.По- добре иди и разгледай в няколко фотостудия и тогава прецени на кой ще се спреш.Според мен е хубаво да чуеш и мнението на някой друг ,но не забравяй ,че всеки си има собствено мнение и на теб може да не ти хареса как ще ти заснемат твоята сватбата.Успех good
Активен
Veronika83
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #8 -: юли 22, 2009, 10:41:40 »

Dari_pz, благодаря за отговора. По принцип не съм ходила да питам във фото, но звънях на няколко човека, за които ми бяха казали, но всички бяха ангажирани. Сега ще направя както ти казваш - ще отида да видя в някое фото как стоят нещата. smile
Друг голям проблем ми е украсата на ресторанта, понеже не искам цялостна украса, а само на масата на младоженците,малко балони и вази с цветя по масите на гостите.Питах на няколко места колко ще ми излезе тази услуга, но в Пазарджик определено излиза най-скъпо.
Активен
dari_pz
Ентусиаст
**
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 22, 2009, 11:03:53 »

Излиза скъпо ,защото тук няма конкуренция  sad.Където и да идеш да питаш за младоженската маса вимат по 200лв. ,но на някои места към тази цена се включва и арка.Ако питаш мен по добре си купи няколко вази и хвани някои близки да се заемат с украсата.Малко ще се повторя,но ако искаш балони има едно магазинче срещу старата автогара,те предлагат балони с хелий,арка от балони и фойерверки.Немога да ти кажа точно цените какви са им,но мисля да отскоча до там и да питам(все пак и на мен ще ми трябват тяхните услуги).В един сватбен магазин в ПЗ предлагат също украса ,но мисля,че тепърва започват да се занимават с това,защото им поисках снимки и нямаха да ми дадат да разгледам,но ми казаха ,че скоро ще имат  smile.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 22, 2009, 11:09:12 »

А може първо да се уговорят с ресторанта дали ще им позволят да си украсяват те сами. Да не стане като при нас. Ние трябваше днес да се видим със собственика, но той излезнал в отпуска и чак на края на месеца.
Активен
dari_pz
Ентусиаст
**
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 22, 2009, 11:30:01 »

 sad Да кофти тръпка е да не ти позволят да си украсиш,все пак ти си плащаш и това си е твоя ден.Аз малко съм разочарована от моя ресторант ,защото ми казаха ,че гостите трябва да си плащат тоалетната + това трябва да платя куверта и на персонала (над 10 човека),все едно тия хора не получават заплата.Ама така е като чуят сватба и са готови да ти одерат кожата sad.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 22, 2009, 11:53:28 »

О, това с такса тоалетна и заплащане на куверти на персонала, явно е практика тук. Най-лошото е, че понякога до персонала въобще не стигат паричките или съответното хапване.

И при нас дамата от Тракия вчера ми се изрепчи, че ме можело дори да си донеса цветята, а те да ми ги наредятни ме отпрати - имало време да говорим по-нататък. Дори не пожела да ми даде примерна схема на масите, да не говорим, че искат максимум 150 човека на първия етаж, а бяхме говорили с предишната дама за 164. Направо не знам какво ще правя и кого да "прецакам" и да сложа на втория етаж ...
Активен
Veronika83
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #13 -: юли 22, 2009, 12:03:43 »

Много ви благодаря момичета. В ресторанта ми разрешават да си украсявам както си искам.Те украсяват само масата на младоженците, но цялата им украса се състои в една дълга, бяла сатенена покривка.За балоните определено ще отида да проверя.
Dari_pz , можеш ли да ми кажеш кой е този сватбен магазин в Пз, където предлагат украса?
Иначе за вазичките с цветя идеята ми хареса.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 22, 2009, 12:03:55 »

Да ми мине веднъж сватбата, че да се успокоя; заради тоя ресторант са ми всичките ядове. Аз въобще не говоря с управителката, а със собственика, защото са много противоречиви. Това не са никакви профисионалисти и ми се тупат в гърдите, колко стаж имали в ресторантьортвото. Ние сме около 90-100 човека и на нас казаха 10 човека персонал. А на вас за 160 - пак 10. Много лъжат тея хора.  beating направо се чувстваме ПРЕЦАКАНИ от роднини. Аз мога да ти дам примерна схема, Мире. само да видя как да я кача. Но имам само за 1ет.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines