Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:22:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141421 пъти)
 
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #435 -: септември 30, 2009, 22:24:10 »

привет mademoiselle_chocolate  give_rose От моя личен опит бих ти препоръчала DJ Григор. Изключително позитивен и интелигентен и определено знае как да създава настроение. Ако ти трябват координати, ми пиши на лични.

Аз вече също съм на работа и сватбата изглежда като някакъв сън, обаче пък сигурно ще се съгласите, че е един от най-прекрасните и весели сънища, от които по изключение остават спомени smile най-накрая успях да подредя снимките и да ги кача ето тук: http://picasaweb.google.com/gergana.p.m

И да не забравя - позакъснели поздравления и пожелания за дълъг семеен живот на всички булки през август и септември, на чиито емоции и приготовления станах свидетел Wink Сега вече остава да работим по следващите задачи - да създадем и отгледаме бъдещи булки и младоженци Good luck
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: октомври 01, 2009, 08:48:45 »

Ехаааааааааааа, супер яки снимки judges judges Браво на фотографа и на лудите младоженци good
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: октомври 01, 2009, 20:37:48 »

Браво на фотографа и най-вече на младоженците...страхотни сте!
Militrisa а от къде си взе роклята , много е красива?
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: октомври 05, 2009, 13:06:06 »

И от мен поздравления за всички осъщесвени мечтани приказки и късмет на тези, които се заемат с подготовката за предстоящи сватби! Нашата /19.09.09/ премина под мотото "Нашата Щастлива Сватба", всичко мина така, както си го представяхме и организирахме, въпреки прогнозите за мрачен и дъждовен ден. Попътувахме малко след сватбата и все още не съм публикувала снимки, но и за това ще отделя време скоро.
« Последна редакция: октомври 05, 2009, 22:16:39 от Vanche_ » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: октомври 05, 2009, 13:27:44 »

Vanche_ , много щастие и любов Ви желая и скоро да покажеш снимки Wink

militrisa , много хубави снимки Bravo и от мен на фотографа, а ти си много красива Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: октомври 05, 2009, 15:48:37 »

militrisa, невероятни снимки - и не само сватбените а всички албумчета (аз ги разгледах всичките) Снимките на цветя са страхотни, още не мога да избера коя да е на десктопа ми smile
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: октомври 05, 2009, 22:40:20 »

Благодаря ти, Марковска! Попътен вятър и на вас в семейните ви планове!  Dance

Относно коментарите за ресторанта на Университета, немога да се сдържа да не си изразя мнението по темата. Додо, дано заличите тези разочарования с много щастливи моменти в съвместния ви живот!
Аз нямам лични наблюдения от въпросното заведение. Според мен всеки един ресторант трябва да поддържа необходимото ниво и да оправдава очакванията на клиентите си, независимо дали става въпрос за вечеря в тесен кръг или шумно сватбено тържество. /Особено, когато става въпрос за често коментирано и предпочитано заведение./ Не би трябвало да разделяме персонала на групи и да се надяваме да случим "на онази смяна, дето са по разбрани". Как примерно едни младоженци, които плануват сватба през май 2010 в Бургас, и за техен късмет имат достатъчно време да избират ресторант, да изчислят евентуално коя част от персонала ще се падне на смяна на тяхната дата? Ами просто не е нужно... В и около Бургас има заведения, в които управителите работят на 100% и не допускат при тях да работят хора, които да ви развалят празника. Ако мога да сипозволя да дам съвет, ще кажа: без компромиси в избора на ресторант, ДЖ и фотограф.
За нашата сватба избрахме Атлантис в Сарафово. Бих целунала всички от персонала х100 пъти! Управителя приема всяка сватба като особено важен ангажимент, и там нама вероятност ако сватбата ви е нощна преди вас да е имало дневна. Два ресторанта са с по една сватба на ден. Бих дала координати на всеки на лични.
Додо, незнам за модераторите, но мисля, че такива коментари като твоя трябва да присъстват и в тази тема, при положение, че говорим за Бургаски заведения.
Извинявам се за дългия Топик, аз може да не пиша често, но съм от приказливите  yea

Амелия, не се крий ... знам, че четеш! Girl_sing
Активен
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #442 -: октомври 06, 2009, 00:40:51 »

Радвам се, че снимките са ви харесали, момичета smile

@ rossy* роклята ми е на ето тази фирма http://www.romanticaofdevon.co.uk/gallery.html. Беше първата, която пробвах и след това всички останали ми бледнееха smile любов от пръв поглед - какво да се прави smile

Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: октомври 06, 2009, 02:36:28 »

Радвам се, че снимките са ви харесали, момичета smile

@ rossy* роклята ми е на ето тази фирма http://www.romanticaofdevon.co.uk/gallery.html. Беше първата, която пробвах и след това всички останали ми бледнееха smile любов от пръв поглед - какво да се прави smile


има много интересни модели . А имат ли магазин тук и къде? Благодаряя!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: октомври 08, 2009, 16:53:40 »

Нашата екскурзи свърши и аз пак съм заредена само с положителна енергия.Нямше такава почивка, беше уникалнооооо  yahoo tease heart Хората там живеят по някакъв съсвем различен начин от нашият.А Прага, ооо Прага ще остане завинаги в сърцата ни-няма такъв град.

Будапеща беше много красива, но много ми напомняше на София, доста сходни бяха.Буда ми хареса повече, по запазен от старинно отношение град.Возихме се по р. Дунав, нощна Будапеща е мн красива имаше един магазин само за коледни неща, Гномчета, Джуджета елфи, и всякакви коледни играчки, канела, чайове с аромат на Коледа, уникален магазин.!!!![/color]



* SDC13453.jpg (38.5 KB, 496x372 - видяно 325 пъти.)
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: октомври 08, 2009, 16:58:02 »

Златна Прага или още Града на 100-те кули, уникална архитектура!
Запезана по такъв начин,че през цялото време все едно бяхме в  приказка.Доста българи имаше там, усмихнати, приветлив, но не искат да се прибират у дома sad , напротив доста идват при тях...
Много романтичен град, навсякъде се усеща още рицарската походка, тропотът на конете и звънят на мечовете.
 heart heart heart


* SDC13880.jpg (75.97 KB, 496x372 - видяно 342 пъти.)
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: октомври 08, 2009, 17:04:12 »

И гвоздеят на програмата -Виена, там просто всичко е толкова развито, но много добре са успели да запазят нещата, които ги правят най-красивта столица в Европа.Дворци, дворци, много дворци, много китни магазинчета, но за жалост за нас туристите затварят много рано 18:00ч. Но пък за това направихме доста снимки пред Статуята на Мария Терезия и площада.Посетихме и Шонбрун, дворец с над 600г. история.1600 зали, самият Наполеон е живял там и единственото му признато дето "малкото орле" е живяло там , но починало на мн крехка възраст 8г..Стаята му беше запазена непокътната, успяхме да я видим, легълцето му и любимото му птиченце -  препарирано.Всичко бе в злато и мрамор.Дори тапетите бяха запазени, браво на тези Австрийци.


* SDC14119.jpg (65.55 KB, 372x496 - видяно 339 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: октомври 08, 2009, 17:08:01 »

Vanche_,благодаря за подкрепата!
Честно казано все по-рядко си спомням за небивалиците в "Университета",но все още имам желание да си кажа няколко думи с управителя.До сега опитите ми се провалят-все не мога да го открия.
Аз самата често съм се срамувала от действията на колегите си,защото са се държали грубо и непрофесионално с клиентите.Но аз не мога нито да отговарям за действията им,нито да се дистанцирам от тях.За окото на клиента ние сме обслужващ персонал и всички сме от един дол дренки.

Kardigansder,радвам се да те видя пак на линия.
И наистина къде се крие Amelia?
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: октомври 08, 2009, 18:27:47 »

Хей telesfora, къде се изгуби мила,днес е твоят ден!!!!
Пожелавам ти само приятни емоции, дълъг семеен живот и много дечица  heart heart heart обичайте се!!!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 08, 2009, 22:39:41 »

Смея да кажа , че Telesfora,тъй като си е в България за сватбата и няма достъп до I-net, то информация и снимки ще има поне към 20-ти, като се прибере в Англия  girl_wink
« Последна редакция: октомври 08, 2009, 23:17:31 от nia » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines