Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:26:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141437 пъти)
 
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 24, 2009, 22:52:32 »

Диди в Еврика работихме с мъжът ти и с брат му ! Много поздрави!
а магазинът на Богориди срещу ТСМ-а ли е?


Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: септември 24, 2009, 23:03:59 »

Да,там е.От там сме купували и годежния ми пръстен,на Живко от там съм купувала подаръци също.
Не знам как са цените спрямо другите,но халките ни излязоха доста евтини-бяха под 280лв.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 25, 2009, 11:47:36 »

Да,там е.От там сме купували и годежния ми пръстен,на Живко от там съм купувала подаръци също.
Не знам как са цените спрямо другите,но халките ни излязоха доста евтини-бяха под 280лв.
А какъв модел са? в трията където гледахме за нашите грама е 41-42 лв , т.е 2-те излизт към 500лв  това нормално ли е?
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: септември 25, 2009, 17:03:04 »

Цените за халките са нормални, rossy. Нашите са от производствения център на Сара Трейд (там трябва да е възможно най - ефтино) и грамът беше толкова и като са по - тежички - толкова си излизат (нашите са 600лв но имам и диамантче). А за темата с ресторантите и аз да се изкажа - мнго зависи наистина кой ви се пада да ви обслужва. Аз имах голям късмет повече от доволна съм  . Не се сещам за 1 забележка да направя даже имаше неща, за които ме очудиха колко са добри (и аз съм работила с мъжа ми в тази сфера и аз съм запозната как са нещата). Предния ден преди сватбата като ходихме да решим окончателно как да наредим масите се случи една сервитьорка, която беше карала нощна смяна и беше страшно крива и нелюбезна и направо ме извади от кожата ми, но за щастие на нашият ден бяха други - много симпатични и мили и коректни и вси1ко си ни върнаха (даже подаръчета за гости, които бяха останали). А за първата ни брачна нощ в апартамента, подарък от хотела беше незабравима  yahoo.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 25, 2009, 20:41:00 »

А някой да има отзиви за х-л Феста в Поморие?
« Последна редакция: септември 25, 2009, 22:28:03 от rossy* » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: септември 27, 2009, 09:59:43 »

Мацкии, спорна седмица ви пожелавам,защото ние с милото излитаме  на меден месец  Eeager Dance2 moto, на всикчи предстоящи булки тази седмица, мноогооо положителни емоции и любовв.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 28, 2009, 18:05:24 »

Роси,питаше за модела на халките ни-ето така изглеждат:


* halki.JPG (43.48 KB, 376x250 - видяно 2671 пъти.)
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: септември 28, 2009, 20:33:10 »

Дидка ,супер са халките , с много любов да си ги носите!  Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: септември 28, 2009, 21:46:35 »

Е нееее , ама те са , като нашите Dodo! girl_wink ....... и като още на някоя Госпожа от форума , но в момента не помня коя точно! blush


* Resized Picture 423.jpg (56.85 KB, 354x236 - видяно 2683 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: септември 28, 2009, 22:12:59 »

Хе-хе,ами да Ния.Аз затова те питах след колко време ви станаха удобни.Съпругът ми си я носи на средния пръст,на безименния му е твърде голяма.А под моята се събира сапун.shok
Активен
mademoiselle_chocolate
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #430 -: септември 29, 2009, 12:57:38 »

Моля, препоръчайте ми спешно Диджей в Бургас! Някой, който да направи тържеството според предпочитанията и характера на клиента!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: септември 29, 2009, 16:07:14 »

Добре дошла,mademoiselle_chocolate!
Аз,съпруга ми и по-голямата част от гостите ми,сме очаровани от работата на ди-джей Станислав Жеков.Но дали на теб ще ти хареса,не мога да знам.Духовит е,съобрази се със стила на музика,който искахме.Гостите ни поискаха чалга,дойде и ме попита дали да пусне конкретната песен или да бъде друга.Изключително прям човек е.
Ако ти трябва в рамките на следващия месец,допускам че вече е ангажиран.В края на октомври му предстои семеен празник и мисля,че няма да работи известно време.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: септември 30, 2009, 16:09:20 »

Как ни е позамряла темата  sad Няма ли бъдещи булки вече или ще чакаме вече следващия топъл сезон  girl_wink Я споделете какво превите  бъдещи и и вече омъжени булки  tease
Аз лично съм на работа и още не мога да повярвам, че сватбата ми мина и сега ми е хем хубаво, че такъв голям ангажимент премина , хем ми е мъчно, защото 6 месеца живеех почти само с тази мисъл и сега... Постоянно ме заливат с обайдания приятели и роднини да ми честитят и колегите постоянно ме базикат, че вече съм госпожа  blush
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: септември 30, 2009, 16:35:29 »

Ами Светле и при мен е така-все има някой,който още не е честитил и поздравил.Купона не свършва-след сватбата имахме още лични празници за честване.
Не работя.Чета за изпитната сесия.
С половинката си повтаряме колко хубаво е да си младоженец/-ка.Чакаме и той да приключи с летния сезон за да си направим една медена седмичка.Плануваме ремонти,в които ще вложим част от събраните парички.
Надяваме се скоро някой от приятелите ни да се реши на нашата стъпка и да станем кумове.С удоволствие ще се потопя отново в сватбената магия.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: септември 30, 2009, 19:23:22 »

Тук сме бъдещите булки , ама май всички сме за следващата година...
Аз съм доволна от себе си! Намерихме и почти ангажирахме нашият фотограф. То е малко раничко...ама държим да е той и няма как!
На вас колко ви излезе фотото и какво включваше цената ?
Харесали сме си DJ , камера също. Май ще трябва скоро да се свързвам и с тях. Вие колко време преди сватбата ангажирахте камера , фото и т.н.? Интерсно ми стана че фотографа вече има ангажирани 2 дати за месец май ( с нас 3) , добре че не съвпадат поне...
girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines