Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141329 пъти)
 
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: август 14, 2009, 09:34:56 »

dariii - супер е, нямам думи  good
Amelia , къде се изгуби бе момиче, не е същото без теб  blush

Аз като гледам, за срещичката, като нищо ще ме дочакате  girl_wink от което бих била много щастлива де, понеже много искам да се запозная с вас Curtsey
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 14, 2009, 10:16:03 »

darii разкош good
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: август 14, 2009, 11:34:27 »

Darii, избрала си много добра рокля. Моделът и цвета са съчетани в доста романтичен стил, дантелата е много нежна и добавена с мярка. Личи си, че е сътворена от можещи хора. /Мое мнение/
Аз също не разполагам често със свободно време и не се включвам с много коментари, но няма мнение, което да не съм прочела  pc-mainiak. А тези, които четат и не пишат коментари са безброй!Наистина, и аз без всички вас нямаше да се справя  thank you .

Amelia, замалко човек да си помисли, че сме ти омръзнали  Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #243 -: август 14, 2009, 12:13:36 »

Еее, момичета  give_rose такова посрещане не съм и очаквала! Много ме трогнахте!
А вие не само, че не сте ми омръзнали, ами карах една съфоумка да чете темата и д ами докладва по скайпа. За мен тази темичка е извор на живот и хбави емоции.

При мен нещата са теоретично направени. От-до. Но реализацията е тази, която е проблем все пак. Единственото нещо, което още не може да съчини тиквата ми е роклята. Но предполагам, че при повечето е било така. Аз по сайтове разглеждам и съм си харесала 3, но сега взеха да ме човъркат съмнения разни и накрая ще се реши като тръгна по магазините и премеря нещо. Че така на картинка много неща са различни от истината.

Иначе тоеретично съм свършила всичко:избрахме хотелче за гостите; избрахме мястото на сватбата; в общината звънях и там ме информираха за всичко; медицинските могат да са от тук, което е чудесно; костюм има от къде да купими  обувки за мъж ми; имаме кумове; в църквата ходих и проверих всичко; фризьори имам и в Поморие, и в Бургас за мен и гостите; за файтона проверих; заведение не съм избрала, но съм се насочила; на агенция се спрях, н оне съм влизала в контакт с тях; украсата е измислена за навсякъде - и за плажа, и за в заведението; Част от украсата е купена; другата съм я нябелязала; поканите са измислени, остава реализацията им; тортата и тя е избрана; чашите и шампанското ще са от Виолет; късметчетата са почти готови; кошнички имам за шаферките; знам къде има склдове а цветя в Бургас и ще си направя сама много неща; магазин за букета май и него избрах; за корабчето разпитах, но трябва да дойде другото лято; имам си купена карта на Бургас, за да се ориентирам по-лесно като отида; фотограф сме избрали

Ами май е това. Остават да се избере конкретното заведение, което зависи от условията им. Остава моята рокля и подаръчетата, за които варирам от "да няма" до различни идеи. Гримьор също не съм избрала и той е голям проблем

Човек ще каже, че съм почти готова  sarcastic с този списък, дето го направих.
Фактът е, че при нас е доста объркано сега и сме награбили по много дини под мищницата и не знам кои ще оцелеят. Има доста голяма вероятност сватбата да бъде отложена за по-другото лято. Вече не знам.  crazy

Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: август 14, 2009, 17:07:30 »

Amelia,при толкова много свършена работа само мога да кажа  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo......, обаче може ли да пуснеш някоя снимчица за по-любопитните ,като мен ?  blush Наистина много искам да видя приготовленията и творенията  за плажната-хавайска сватба! Girl_hide

 И сигурно  аз нещо пак не съм дочела , ама кога е дата? blush        И как така не си избрала заведение? В летният сезон не е ли по-трудно да резервираш? crazy
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #245 -: август 15, 2009, 08:09:49 »

По принцип може да го украсиш,но по-семпло!Аз си го украсих и после съжалявах,защото неговата украса м харесваше най-много а то се оставяло в църквата  nea
Можеш да му вържеш една бяла панделка ама знам че не трябва да е претрупано както шампанското!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 16, 2009, 19:05:19 »

Е,да де Рубин,ама все пак не искам да е съвсем постно! girl_wink


Знаете ли кърпичка за извеждането откъде мога да си купя???
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 16, 2009, 19:35:41 »

Кърпичка ми предложиха в магазина,от който купих шампанското и чашите.Мисля,че във всеки сватбен магзин трябва да има.
Тия дни си мисля за жартиера.От къде да го купя-от булчинския магазин или от магазин за бельо?И не трябва ли всъщонст да са два жартиера.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: август 16, 2009, 19:47:31 »

Ами аз моя си го взех от магазина заедно с роклята.Но и по магазините за бельо има.Цената варира,зависи откъде ще го купиш.В Цезар и Клеопатра има беличък съвсем изчистен за 2-3 лв мисля.Ако ти върши работа.
А ако искаш единия да ти остане за спмен си вземи 2. pardon girl_wink
Да питам и за оня склад на Тандем зад Вардар има живи цветя,нали?

АБЕ КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ ВСИЧКИ БУРГАСКИ БУЛКИ,БЕ?????
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #249 -: август 16, 2009, 21:38:06 »

Аз си направих сама жартиерчетата. Имам си 2, защото първото стана много сладко. По-точно ние със сестра ми като го започнахме и си казвахме какво ли чудо ще "сътворим" и се бяхме настроили за пълна катастрофа, а то взе че излезе съвсем прилично. Зарадвахме се и решихме даси ни остане. Така че направихме второ, за което и милото помогна да ми опъва ластика  Bravo

Та аз много се отплеснах, мисълта ми беше, че може и даси ги направиш. Правят се съвсем лесно и бързо.  good

Ния, какви снимки да пусна, мила? Аз нямам почти нищо - само факли и купичките със свещите за бара и масите за торта и др неща. Само това са ми. А кошничкити и късметите съм ги пускала в Дреболийки. Жартиерчетата и тях там съм ги пускала. Ако все пак искаш, ще пусна нещо. Просто ми се струват много никакви нещицата ми.


А на вас дават ли ви да имате бокал? На мен лелята от църквата като чу, че искам моя си чаша само детоне ме изгони! Те си имали тяхна - ритуална, не можело с друга, как така с друга... :girl_impossible:А честно да си кажа, аз искам, защото ме е гнус. Съжалявам, но наистина съм много нуслива. Но ще трябва да се примиря, за там няма начин просто. Поне воар не искат, че се страхвах да не ме задължат.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: август 16, 2009, 21:42:12 »

АБЕ КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ ВСИЧКИ БУРГАСКИ БУЛКИ,БЕ?????

Ми аз редовно си чета, ма като не съм бъдеща булка си трайкам. Пък и съвети не мога да давам, щото никой не пита, ха ха ха..... Но иначе съм с вас, момичета, женете се и показвайте снимки.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 17, 2009, 21:15:48 »

rsslaneva разгледах ти албума и искам да ти кажа че си невероятна булка  Bravo Супер! Хареса ми много букета , роклята , украсата на колата...абе всичко е много красиво , снимките също! Ако може малко данни ....роклята от къде е , букета къде е правен и т.н. ще съм ти благодарна за подробности!  girl_wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 18, 2009, 11:26:32 »

Снощи подпуках бутониерките за гостите,на 24-тата съм,ще пусна снимчици и също и на късметите като ги започна,ама първо да си намеря бонбонки.... huhhuh.gif lacnl8 hysteric
Нищо подходящо не намирам....
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #253 -: август 18, 2009, 13:21:11 »

Сиянка, в Бс имате ли магазини CBA? Ако има и там, в тях има едни бонбонки Снежинка - чисто бели, къдревки, вътре с фъстък. Твърди са и не се топят. Може да ти свършат работа. Доста момичета дори ги предпочитат, че Детската Радост са шаренки.  Иначе и в Кауфланд може да има някакви. За Детска Радост ако идвате до Сф мога да ви кажа много места къде има. Аз си направих късметите с тях.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 18, 2009, 16:05:30 »

Това не са ли магазини Сара(надявам се да не се сметне за реклама).Майка ми ми звънна и ми каза преди малко,че намерила някакви захаросани бели бонбонки малки,и аз и казах да вземе,че ми писна да обикалям магазините като гламава за бонбони biggrin smile blum
А Детска радост не съм виждала от години в Бургас
Мерси много!!!
« Последна редакция: август 18, 2009, 16:07:09 от Sianchys » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines