Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 13:20:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141292 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 05, 2009, 19:09:43 »

Ади ще се радвам ако можеш да споделиш адреса, че и мен ме интерсува живо тази информация.  blush

Додо, намирам че са станали много добре украсите на чашите и шампанското. Аз нямам изобщо намерение да ги обличам, но ако трябва да са облечени мисля че твоята украса е подходяща.

А поканите са много сладки - и ти ще си с украса в златно и кремаво?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 05, 2009, 19:16:55 »

Пращам на лични и после да пишете дали сте доволни? girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 05, 2009, 19:17:34 »

Непременно ще кажем! Мерси много!
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 05, 2009, 22:01:32 »

ади ако може и на мене да ми изпратиш коорднатите  give_rose
А сучайно някъде в Бургас д предлагат услугата microdermabrasion treatments ??
Ако някой има идея мн ще съм благодарна
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 05, 2009, 22:19:50 »

Здравейте, аз понеже съм в Бургас и нищо не знам тук, освен това което виждам по главната имам нувда от малко помощ.

1. Трябва ми добра козметичка за почистване на лице, ако може и да е центъра, някъде около църквата Св Св Кирил и Методи ще е супер.

2. Магазин, от който да си купя официална рокля, не много официална, нещо семпло и по възможност около 100 лв.

Имаше и още нещо, но не помня какво беше. Ааааа, да, маникюристка- за маникюр и педикюр. Много ще съм благодарна на всякакви съвети и идеи.

А ако имате време и възможност ще се радвам да се организираме на една форумска среща тези дни. Може би в началото на следващата седмица ако имате време smile

Капризче, и на мен ще ми бъде интересна една форумска среща... Разглеждах галерията ти и по този повод искам да те попитам от къде се сдоби с морските дреболиики? Ритуалните чаши също много ми харесват, ако имаш инфо, много благодарности  Curtsey
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 05, 2009, 22:46:19 »

кажете кога и къде и съм там smile много 6те се радвам да се запознаем
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 05, 2009, 22:55:27 »

Vanche_ нашата сватба беше в Пловдив и украсата на чашите, шампанското и сватбената книга са от там. Морските звезди са от Варна. Една съфорумка ми ги изпрати, аз и преди съм я споменавала с големи благодарности към нея. Става въпрос за Абии. Тя ми намери морските звезди на 7 стотинки бройката или някъде там беше цената, но беше супер ниска smile Останалите морски нещица сме си ги събирали по плажа и някои купихме от различни магазини в София и Пловдив.

За срещата понеделник или вторник другата седмица съм на линия, че за уикенда и годишнината отиваме до Синеморец и се прибираме в понеделник. Май в този ред на мисли вторника ми е по-удобен, но вие кажете как предпочитате.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 05, 2009, 23:14:51 »

Аз също съз ЗА срещичка,че се познавам с всички само онлайнХехе,аз съм свободна и двата дни. Bravo good blum girl_wink
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 06, 2009, 08:02:30 »

и аз мога тогава smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 06, 2009, 08:25:46 »


Додо, намирам че са станали много добре украсите на чашите и шампанското. Аз нямам изобщо намерение да ги обличам, но ако трябва да са облечени мисля че твоята украса е подходяща.

А поканите са много сладки - и ти ще си с украса в златно и кремаво?
Чашите и шампанското така си ги купих-за там нямам заслуги.Обаче поканите са мое дело и съм много доволна от резултата.
За украсата си права-златисто!Цветята за ресторанта са хризантема,роза и лилиум-не знам как ще се съчетае точно лилиума със златисто,ама....
И аз съм навита за среща-но едва ли ще мога да дойда cray
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 06, 2009, 09:00:41 »

На мен пък ми се връзват доста добре лилиумите със златното, не се притеснявай муци ще е.

За среща не ме бройте, няма ме още в Бургас.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 06, 2009, 09:30:39 »

Божее, как съм навита на такава срещичка, но ще сме на 24 - 25 някъде в Бургас, ако остане за тогава някъде ще се радвате и на моята муцунка  girl_wink но ако си решите за по рано  pardon
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 06, 2009, 15:32:02 »

И аз съм с две ръце за срещата  give_rose пишете кой кога е свободен и да спретнем една датичка, аз по принцип тези дни съм free, така,че  yahoo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 06, 2009, 17:32:49 »

Аме че може да е повече от 1 среща бе!


А за лилиума и златното-защо не?Бял или кремав(ско има) със златно ще е много яко!
Активен
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #209 -: август 07, 2009, 22:01:20 »

Момичетааааа,

Вече и аз си имам рокляяяяяяяяяяяяяяяя  yahoo yahoo yahoo. Сложила съм няколко снимчици в галерията.
Това човек да си вземе роклята, било голяма работа, сега си я гледам закачена на вратата на гардероба и си представям каква ли ще е физиономията на мойто слънце, като ме види danceg Ако не се е разбрало още съм в леко еуфорично настроение  chee хихи
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines