Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:18:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141042 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 23, 2009, 13:18:14 »

Такаааа.....
 Това за съхранението на роклята - на мен ми казаха 40 дни след сватбата да не се гледа и после да се изпере. Така и смятам да напраявя.Не мисля да чакам една година щот така ми е влязла идеята за "афтър" фотосесия на яхта, че  не ми се чака  още една година. pardon


 Колкото до добра гримьорка , често в тази тема се спряга "Мирослава"- и   личен опит мога да кажа , че много добра. Намира се до човечето на "Мак Доналдс" на "Александровска"- в ляво на самата улица има един вход , на 5-ят етай (май беше).На самата сватба ме направи за 45 минути.И гримът си издържа почто на 100 % до края, но и не съм си го доуправяла по време на сватбата.

 За фризьорка си ходих на мойта , която има доста стаж с официалните прически .И съм доволна от резултата.

« Последна редакция: юли 23, 2009, 13:20:04 от nia » Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 23, 2009, 13:49:30 »

Хмммм аз пък за роклята за 1ви път ги чувам тея неща... crazy Ама то сигурно колкото човека питам,токлова различни неща ще чуя.
Това за платното ми го каза една жена,която се занимава с народни песни и танци професионално и ранотата и е да знае обичаите.И тя ми каза,че било на хубаво да се направи така.
А аз пак да питам за гримьор,всички ли ходят на адрес?!?!?1 pardon
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 23, 2009, 14:43:21 »

Хе, специално Мирослава не  pardon За други незнам
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #48 -: юли 23, 2009, 15:52:32 »

Миналина, ще пиша, мила. Аз към теб имам едно старо обещание за Слънчоглед, но не съм ходила от много време и сега нямам възможност да ида. Но ти беше казала,че си започнала да правиш вече пеперудките - как вървят нещата с тях?


За гримьорите, бях писала в предната тема за Мавродиев. Някой случайно да е ползвал услугите му или да  епроверявал как стоят нещата с него? От сайта му останах очарована, дано да се справя така добре, както и пише. Аз си мисля със сигурност да звънна, когато дойде момента и да проверя.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 23, 2009, 16:25:48 »

Амелия, ако имаш път към Слънчоглед, иначе не се притеснявай.
Още не съм започнала да ги правя, защото имам страшно много неща на листата и още съм доникъде. Засега cа тейбъл картичките наред, подаръчетата за гостите, програмите за чужденците ... tease изобщо само време да имаш, но като стигна до тях ще пиша дали се получава.

Ще питам и агенцията дали нямат нещо предвид.


« Последна редакция: юли 23, 2009, 20:47:19 от minalina » Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 23, 2009, 20:45:19 »

момичета после да не забравите да споделите впечетления, а и сега ако ми кажете тел номера с имена,че станаха много,няма да ви откажа  give_rose,че аз както съм тръгнала всичко да отлагам до последния месец,да не вземе да ми се стъжни живота  crazy
« Последна редакция: юли 23, 2009, 20:47:14 от telesfora » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 24, 2009, 12:39:37 »

Току що погледанах сайта на Мавродиев http://www.mavrodiev.org/9/9.html със сватбените гримове- уникален гримъор yahoo.В-са ми е момичета колко най- късно трябва да се "резервира " час при фриз. и гримъора  и задължително ли е пробният грим, защото все пак и той ще е доста солиден като цена.Вие как мислите?
П.С а може би зависи от самият гримъор, защото някои беше казал в една др тема за фриз. която не правила примерен,защото винаги колкото и еднаква да стане прическата можеш да намериш малка разлика и лошото е ако се харесаш при пробата,а  не на самият ден.
« Последна редакция: юли 24, 2009, 12:43:29 от Кardigansder » Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 24, 2009, 12:56:35 »

http://www.mavrodiev.org/9/9.html
Момичета не искам да ви разочаровам,но съм сигурна за повечето снимки,че не са негово творчество...Имам ги свалени вкъщи от миналата година(трябваха ми за бала),но от чужди сайтове...Никой от които няма общо с Мавродиев...
Той има една папчица,където пише Лична галерия,там са неговите работи.Които честно казано не са чааак толкова добри... smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 24, 2009, 13:05:18 »

Ей, момичета забравих да ви се похваля, вчера поръчахме халките, ама голямо чудене му падна за размера на халката.Дали да е малко по-голям размер или точния.Но накрая го решихме едно размерче по-голямо разликата не е фрапираща, но след време ако пръстите ми станат кюфтенца да има на воля да растът  pardon .И поканите поръчахме,с агентката падна голям смях,  понеже не остана време, а едва чак сега се наканих да си избета агенция.И малко късничко ще ги раздадем на гостите, но няма как.Луда булка съм, все нещата ги оставям за последно.Тези дни и те ще са готови и ще мога да си ги раздам.Момичета имам  в-сче отново  cap С милото се чудим за алкохола дали,дали?
1 вариант е : Водка, Ракия, Вино и Бира, а др Уиски, Ракия, Вино и Бира, 3-тия + Уиски и Водка
Но и двамата мислим, че е излишно да има толкова спитрни напитки, но нали знаете на такъв ден искаме всикчо да е перфкетно.Та вие как ще процедирате какво ще сложите за пиене на гостите ?
П.С в самият ресторант няма да има алкохол сипан ние сме  в "Мираж", и там имахе едниствено условие куверта да не е под 35 лв.можеш да поръчих каквото  пожелаеш.Няма никакви задължителни неща.И ние решихме алкохол въобще да не влиза в куверта.Така че няма да има предварително набелязан по които да се ръководим ако така мога да го нарека.
Съжалявам за дългият пост но тези дни съм   hurrah и май така ще си й остана докато дойде деня.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 24, 2009, 13:57:27 »

Аз мога да кажа ние как ще правим-внасяме си ракия и вина наливни(за пълнене на бутилки),купени по 2-3 шишета уиски,водка,джин,мастика,а бира ще се поръчва от там. smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 24, 2009, 17:31:35 »

Siannchys,от къде си купи бяло платно за ресторанта?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 24, 2009, 17:39:51 »

Додо, аз си купих платно от магазин "Чар" май се казваше - този големия за платове, дето е на "Ботева" срещу РДВР /бившето./
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 24, 2009, 17:43:40 »

Kiksi,самото платно обкантено ли е по някакъв начин?Мен ме убеждаваха,че трябва да си купя метър и половина сатен и да го занеса на шивач за оверлог.......
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 24, 2009, 17:48:38 »

Ами не е, доколкото си спомням. Трябва да го погледна. Аз си взех едно по-големичко парче по съвет на продавачките, за да си го занеса на шивач после и да си направя чаршаф за спалня /даже е на едни бледи цветенца/, ама така и си стои. Виж в албума ми, пред арката, някъде се вижда със сигурност.

Можеш да си вземеш и сатен, както решиш - там има голям избор в този магазин, а дали да го носиш на шивачка - има материи, които много се нищят и няма как да минеш без, ама моето специално не съм го носила.

Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 24, 2009, 22:24:17 »

Аз си взех от Мирена 30лв. струваше с дантела по края.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines