Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:25:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141055 пъти)
 
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 27, 2009, 10:41:07 »


Абе вие по колко време сте си предвидили за фотосесия?!?!

Нашата фотографка ни посъветва да предвидим 1 час за фотосесия. И аз все се мъча да измисля някое хубаво местенце на което да се състои  crazy , но в крайна сметка ще е обичайното - Морската градина.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 27, 2009, 10:47:49 »

Ами аз съм го планирала така-в 17ч ни е църквата,след нея сме на фотосесия.Ресторанта е от 18ч30,тогава слизат гостите,ние отиваме към 18ч45 или нещо такова. crazy
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 27, 2009, 10:55:38 »

Ами и ние сме предвидили час, а и такава беше препоръката на фотографката.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 27, 2009, 11:05:21 »

Vanche_ много ти е хубава роклята.И моята е от там.Даже се колебаех точно между твоята и моята  good girl_wink
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 27, 2009, 11:33:34 »

Vanche_ много ти е хубава роклята.И моята е от там.Даже се колебаех точно между твоята и моята  good girl_wink
Thanks!   pleasantry и аз се колебах между два модела, но избрах тази, особено след като ми демонстрираха как се откача долната част на полата, ми стана едно танцувално такова  smile
Аз за нашата фотосесия нещата ги нагласих така, че след като ме вземат да направим фотосесията, и след това останалите ритуали по сценария...
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 27, 2009, 12:02:30 »

Ние сме предвидили също около час, за да може всичко да ни е спокойно както на нас, таа и на фотографа, за да не го пришпорваме.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 27, 2009, 12:03:06 »

Абе като се замисля и това е вариант,ще видим има още време. Wink

Какво е сега това ново двайсе с чупенето на чаши? huhhuh.gif scratch one-s head Hmmm
бе вие ка процедирате с подаръци за кумовете?Нашите понеже не са двойка и ми дойде на акъла по една цифрова рамка за снимка да им подарим например... =]А
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 27, 2009, 12:27:58 »

Абе като се замисля и това е вариант,ще видим има още време. Wink

Какво е сега това ново двайсе с чупенето на чаши? huhhuh.gif scratch one-s head Hmmm
бе вие ка процедирате с подаръци за кумовете?Нашите понеже не са двойка и ми дойде на акъла по една цифрова рамка за снимка да им подарим например... =]А

Чудничко  Bravo Bravo Bravo , абе много еднакво мислим.  girl_wink Това с дигиталната рамка имам предвид. За мен е супер идея  good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 27, 2009, 12:36:48 »

Хехе,дам.Кой беше казал,че великите умове мислят еднкво? blush blush blush blum
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 27, 2009, 16:10:35 »

Хехе,дам.Кой беше казал,че великите умове мислят еднкво? blush blush blush blum
kezz нали!!!


Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 27, 2009, 16:22:31 »

Аз да се консултирам за едно друго нещо. Подхвърлиха ни отново идеята за видеостена. Аз в началото казах не, но сега май започнах да се замислям, понеже и на двамата дядовците ни са починали, а така могат поне символично да присъстват (олееее супер обяснение  crazy )  Но ми се иска ние да си го направим снимковия материал и изобщо самото клипче. Та сега идват няколко въпроса. Кой се занимава с това по принцип - Дж-я ли, видеото ли? Имам предвид не кой го прави, а кой го пуска в ресторанта когато дойде момента гостите да влизат? Хубаво ли е да се остави през цялото тържество или да е само в началото? Как мислите?  pardon

Съжалявам, ако пиша на грешното място, но не видях такава тема  blush blush blush
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 27, 2009, 18:27:31 »

vesince аз ще имам такава стена yahoo и по принцип си го наемаме от ресторанта и те ни осигуряват човек който се занимава с това.
По принцип планувам да направя две клипчета....едното да се пусне преди ние да влезем в ресторанта,а другото да си  върви на екрана през цялото време. Нашия ресторант го позволява това.... но доколкото си спомням вие май бяхте в  Атлантис-Сарафово??? Мисълта ми е (тъй като ние се колебаехме и за този ресторант и имам доста информация за него) тъй като тавана е доста нисък и май имаше проблем с видимоста от всички гости,се налагаше да се сложи някаде точно по средата или зад масата на младоженците,то може да ви пречи последствие.Ако искаш съвет:първо поговори с управителя и решете точно къде ще е фотостената и след това мился,че дилемата ще е разреши много бързо  give_rose
« Последна редакция: юли 27, 2009, 18:30:29 от telesfora » Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 27, 2009, 19:42:05 »

Ами ние сме в Гранд Хотел Поморие, не в Атлантис, но за видимоста честно, не се бях сещала.... Хммм, трябва да гожоря с тях  smile telesfora, мерси за съвета  give_rose give_rose give_rose наистина не се бях сетила  pardon
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 27, 2009, 21:55:16 »

Извинявай,явно аз съм се объркала за ресторанта  give_rose
До колкото си спомням във вашия ресторант,самата зала е малко продълговата и несмятам че ще има проблеми с видимоста.Само внимателно трябва да подберете мястото на  видео стената и всичко ще е ок. Да не забравиш и да попиташ за големината на екрана!!! Не е маловажен и този фактор,при избора на място. smile
« Последна редакция: юли 27, 2009, 21:57:43 от telesfora » Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 27, 2009, 23:28:19 »

Момичета,днес си накупих материали и изнамерих едни много джиджани розички(като восъчни изглеждат).Реших да си направя сама освен късметите и цветенцата за гостите.Още издирвам пиафлири за гривните на шаферките,ама ще видим. smile

Абе момичета в Кирил и Методи май си имаха бокал,нали? scratch one-s head

И за х-л България да питам някой знае ли как стои въпросът с внасянето на алкохол,има ли такса?
« Последна редакция: юли 28, 2009, 09:00:49 от Sianchys » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines