Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:30:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141350 пъти)
 
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 22, 2009, 08:08:55 »

Аз се извинявам за късният отговор, ама съм в отпуска... Моят кетъринг за в къщи не беше от Бат кетъринг. Бат кетъринг са фирмата, която "обслужва" Университета, а и управителя на ресторанта е управител и на Бат кетъринг (или нещо подобно). Не знам дали са им хубави нещата, само съм чувала че са доста добри.

Моят кетъринг - агентката ми даде телефон на един господин с който се чухме. Но проблема е, че ако ей така му се обадиш, явно дава други цени. Знам, защото дадох телефона на една близка и и е казал някакви доста различни цени, а нашият кетъринг беше 120-130лв. pardon
Аха , благодаря ти за отг. а имали някакъв сайт или място където да може да се посети и да се види  Т

Твоят Катъринг страшно мн го харесах, уникален!!! good
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 22, 2009, 08:26:13 »

Момичета пак да попитам аз за Мирослава грим. има ли си някъде салон където мога на лично да я видя, да не е по тел.?
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 22, 2009, 09:07:09 »

Дааааа има! В момента салона и е на ул. Александровска до човечето на "Макдоналдс" - горе на 4 етаж май беше. Ще проветя за тел. й и ще го пратя на лични.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 22, 2009, 09:15:23 »

Дааааа има! В момента салона и е на ул. Александровска до човечето на "Макдоналдс" - горе на 4 етаж май беше. Ще проветя за тел. й и ще го пратя на лични.

Благодаря ти много ми помогна с това инфо   give_rose give_rose give_rose yahoo yahoo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 22, 2009, 11:41:42 »

На втория етаж е girl_wink
Активен
Livv
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #275 -: август 22, 2009, 12:24:09 »

 smile                            И н т е р е с н о   !
Българинът пощуря по търсенето на символика в датите, на които взима съдбовни решения. Последната масова истерия е сватба на 20 септември 2009 г. Причината е повторението в изписването на датата и годината - 20.09.2009.Сватбени агенции в страната и общински обредни домове записват усилено желаещи да свържат живота си след месец. Очакванията, че влюбени ще желаят да кажат "да" един на друг на 9 септември не се оправдаха. Друга причина за истерията покрай 20 септември е, че се пада в неделя, докато девети е в сряда.В Плевен, Сливен и Русе има най-голям бум на младоженци този и идния месец. "За жалост се налага да отказваме ангажименти, не можем да си позволим повече от две тържества на ден", твърдят организаторите в града на Найден Зеленогорски. Там обаче глезят влюбените и гостите на тържеството им с килим от рози и орхидеи към олтара, ресторант с градина и басейн, диджей и конферансие. Кризата не плаши младите семейства, а някои от тях са готови да броят по 15 бона за тържеството.Част от влюбените търсят нестандартен начин да си кажат "да". "Миналия месец имахме сватба в самолет. Пратих служител и 15 минути се въртяха над София", разказа шефката на столичния обреден дом Сашка Габровска.Преди време пък друга двойка се врекла във вечна вярност на покрива на хотел.Изнесената от ритуалната зала церемония струва 240 лв. в София. С 10 лева по-скъпо е бракосъчетанието в Бургас. 204 лв. пък се плаща за сватбата в добруджанските поля.Срещу три стотака пък младите си слага подписите във видинската крепост "Баба Вида".Като цяло обаче българинът е традиционалист и продължава да прави сватби в ресторанти, твърдят специалистите в бранша.Сватбени агенти са категорични, че не усещат кризата. Хората не се стискат и за идеалната венчавка дават щедро пачки. Младоженците или родителите им избират прецизно и украсата на тържествения автомобил.Цените варират според вида декорация, като средно се плащат 15-20 лв. за тази екстра. Цените за различните сватбени декорации са различни. Така например агенциите предлагат рокли от 300 до 6000 лв. За фотограф, диджей и оператор сватбарите броят по още 300 лв. Очакваните с нетърпение особено от децата шафери късметчета с бонбонки са на цена от 10 стотинки до 1,50 лева.ХИТ СА ЦЕРЕМОНИИ В ЦЪРКОВЕН ДВОР
Нова мода на бракосъчетания в двора завладя младоженците във Враца. Влюбени двойки вече си поръчват ритуали 2 в 1 - гражданският се провежда в двора на църквата, в която след това младото семейство ще мине под венчило. Това спестява размотаването на влюбените и гостите им от ритуалната зала до черквите, коментират опитали новите похвати."Цената на бракосъчетанието извън залата е същата като в нея", съобщи шефката на местния обреден дом Радостина Савовска. За ритуал с механично озвучаване младоженците плащат 80 лева. Фолклорната група им излиза с 50 лева отгоре, класическият квартет струва 45 лева, а певица с акомпанимент на пиано е най-евтиното озвучаване - 35 лв.150 ПАЗЯТ ДАТИ ЗА ДОГОДИНА
Над 150 младоженци вече са резервирали 10.10.2010 г., за да сключат брак във Варна. Това разказа за "Стандарт" шефката на "Радостни ритуали" към общината Весела Великова. "За влюбените няма криза, а лятото при нас е най-натовареният сезон. С всяка година броят на младоженците расте, затова непрекъснато се стремим да разнообразяваме ритуалите", обясни Великова.
Засега кандидатите да сключат брак на по-близката култова дата 9 септември 2009 г. са над 30. Церемониите за 9 септември тази година ще се проведат в две зали заради наплива. Най-новата услуга за младоженците във Варна е сключването на брак на платноход в морето. "Напоследък се забелязва нов бум на смесени бракове, като най-голям е броят на бракосъчетания с представителки на бившите съветски републики", каза още Великова.ВЛЮБЕНИ СЕ ВРИЧАТ КАТО ПЕЩЕРНЯЦИ
Млади семейни двойки са пощурели по новата мода - да се бракуват под земята. Влюбени резервират масово Ягодинската пещера, за да се врекат във вярност, разказаха за "Стандарт" местните хора в Смолян.Сред сталактити и прилепи десетки двойки ще открият брачната идилия срещу 375 лв. Цената на церемонията не е променена от миналата година въпреки кризата, обясняват организаторите. Дори чужденци напират за бракосъчетание в Ягодинската пещера, като тази пролет млад скандинавец резервира мястото за паметната дата 09.09. 2009 г. Заради интереса вече няма свободни дати през уикендите и се правят записвания за понеделниците. През август исканията от двойки са 9, а да сключат брак на дата с еднакви цифри са поискали 4 двойки.Влюбените се разписват на специална мраморна масичка в самата пещера, а след това получават Менделсонов марш на гайда и дъхава пита с мед.
Активен
Livv
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #276 -: август 22, 2009, 12:24:50 »

Булките избягват ефирните рокли и дантели и избират по-топли тоалети заради постоянната температура от 6 градуса.Двойките предпочитат пещерата и заради атрактивния сватбен подарък - да изкарат първата си семейна нощ като пещерняци. Те ще открият тайнството на брака в древно неолитно жилище на пещерен човек още от 4 хил. преди Христа, което се намира над пещерата. В него има съдове от бронзовата епоха.Въпреки романтиката обаче богослови скочиха срещу модата влюбени да се вричат под земята. И в Перник млади поискаха в подземния минен музей да се венчават младоженци. Общината лансира идеята там да се направи параклис, в който влюбените да сключват бракове. "Това е недопустимо. Брак под земята е равносилен на брак на гробищата. Сватба на небето може, там живеят Бог и ангелите, сватба под водата - пак разбираемо - с водата се свързва кръщението, но под земята, и то в бивша мина, където е имало кръв, смърт, мъка, пот и нещастие - това вече наистина граничи с абсурда", твърдят критиците на идеята. Те предлагат обществена дискусия по темата. Oh my ...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #277 -: август 22, 2009, 22:15:36 »

Сиянка, ти беше ли на пробен грим вече? Извинявай, ако си била и не помня.  blush

Момичета, къде е Кикси??? Да не е родила вече? Аз понеже не чета в разделчето и не знам. Да няма бебенце?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 22, 2009, 23:46:43 »

Не,няма да ходя.Стрелям напосоки,пък и 50 лв за пробен грим са ми множко.Ще го играя всичко коз и стискам палци и на краката да не остана разочарована Good luck boxing PUGILISM Clover
Вие докъде сте момичета?
Абе вярно,че Кикси се изпозагуби,да няма изненада?
Активен
Ashli
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #279 -: август 23, 2009, 20:51:23 »

Здравейте мацки искам само да ви кажа че всяка скъсана нервичка и цялото напрежение по подготовката се забравя в мига в който се видят младоженците.
Сватбата беше страхотна всичко мина идеално просто нямаме думи, обещавам в най скоро време и снимки.
 
 Пожелавам на всички да си изкарате страхотно както нас!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 23, 2009, 21:40:47 »

Аз се притеснявам,че нещо зациклихме.
Най-много ме изнервя това,че все още не сме уговорили оркестъра за извеждането и танцьорите за ресторанта.
Имаме още 10-тина покани за раздаване,но това ми е бял кахър.
Младоженецът е повече от готов-има нужда от малка корекция на ризата,която и аз мога да направя.
Тези дни трябва и моята рокля да е готова.Не съм избрала бельо и бижута,но не мисля,че това ще ме затрудни.
Колебая се къде да си правя прическата,колебая се и коя точно да е.
Трябва да избера тортата и менюто.
Чакам разрешение за изнесения ритуал.От районно кмество казаха,че не е в техните правомощия  и сега чакам един декан да си каже мнението.
На работа ще съм до края на месеца и се надявам да отметна повече ангажименти за първите 10 дни от септември.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 24, 2009, 11:15:02 »

Охо ами че ти си почти готова бе!Не се притеснявай,за една седмица ако си свободна си уредила всичко! girl_wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 24, 2009, 11:31:21 »

Знам,че си права,но пак се притеснявам.Мисля,че нещо ми убягва.
Добре,че има много септемврийски булки,че да си имам критерий.
 Bravo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 24, 2009, 11:39:44 »

Абе аз не съм много критерий например,защото последния месец съм свободна да се занимавам със сватбата и освен това съм леееееко педантична и държа да съм подготвена за всичко! sarcastic crazy pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #284 -: август 24, 2009, 11:58:02 »

Наистина Кикси не се е появявала от 15 август! shok
Някои няма ли информация за нея???
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines