Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141328 пъти)
 
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 18, 2009, 17:16:12 »

Здравейте мацкиии  chee тези дни не  писах защото цял ден хвърча по задачи.
Вече почети всичко е готово, имам украса за масата и масата на гостите , шампаснкото (снимки в галерията) късмети,бутониери, за близките и гостите, кърпичка  Sianchys, мила аз я взех от 1 от многото булченски магазина за 5 лв.Предполагам,че навсякъде имат.само остава грима и прическата да се уточнят.Намерих си и цветарски магазин, в които ми казаха доооста добра цена ако някои иска ще пиша на лично да му кажа къде  е имам й сайт, но там няма мн снимки и като цени не съотвестват поне на това което жената ми каза.
Ами.. май вече всичко е готово, аа да ходих днеска да питам и за Кетъринг и цената също ме удолетвори.Само остава жартиер да си купя, и някои такива допълнителни нещица..Айде момичета пишете вие до къде стигнахте с подготовката, че аз и милото сме  1tongue
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 19, 2009, 00:23:23 »

kardiganster,завидях ти благородно....че ти вече си готова и можеш да си отдъхнеш до сатбата  smile
Момичеа да ви се похваля, днеска купихме костюм на милото,обувки,риза и вратовразка.Остават само ръкавели и колан.Много съм доволна  yahoo нправо камък ми падна от сърцето,че вече дойде време аз да си тръвам за Бг а той още нямаше нищо.Сега вече мога да се прибер спокойно и да е заемам да търся и моята си рокля някъде там blush
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #257 -: август 19, 2009, 09:36:54 »

Ехеее, как напредвате, момичетааа! Браво на вас!!!
Сиянка, стискам палци да са ок бонбонките. Иначе за магазините май са различни, ама кой знае.

Хубаво е, че взехте да се появявате една по една, че темичката нещо беше замряла.


Аз си търся търни пръчици бамбук за папирусчета, но не мога да намеря. На едно място в Поморие ми бяха казали, че докарват, но в слада нямаше точно тогава и щяха да докарват след нашито заминаване. Тук навсякъде удрям на камък. Не знам и за къде да търся. Уж в Бриколаж, ама като знам какви са цените там...  tease
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 19, 2009, 18:38:18 »

В Практикер има(или поне имеше,не зная) имам си бутониерки за гостите-снимки в галерията ми има,остана да направя 10-ина резервни,че всичко се случва и с тях съм готова за 2 вечери ги опуках ио ми излезнаха около 0.55-0.60 лв бройката! yahoo
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 20, 2009, 11:37:48 »

Ххеее  Bravo Sianchys сръчна мома си!!!  yahoo yahoo много хубави си са станала, както виждам и ти си на тема- рози, охх и аз съм луднала по тях
мацки я кажете някои от вас има ли наблюдение от кетъринг, спомням си една др бургаска булка имаше, и беше много ефектен на вид,а на вкус  Bravo Skylife, а някои др от вас има ли наблюдение вкусово  blum
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 20, 2009, 14:16:33 »

Аз не съм им ползвала услугите , но Skylife , беше доволна от тях"Бат кетиринг"- виж в албума й или в галерията й имаше снимки . good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 20, 2009, 14:19:11 »

От този кетъринг - "Бат кетъринг" -  майка ми беше поръчала разни неща за у тях, свекърва ми също, а накрая и аз поръчах от там разни хапки, соленки, сладки неща и прочие, когато черпих в работата ми за сватбата. Цените са приемливи, но не мога да направя сравнение с други фирми за кетъринг услуги, защото не съм ползвала. Нещата изглеждат добре, вкусни са. Имам наблюдения не за всичко, разбира се, но това, което бяхме поръчали беше добре.
Намира се в сладкарницата о ТОХ-а, ако се сещаш. Вътре се поръчва при управителката, тя дава каталозите и приема заявката.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 20, 2009, 17:18:53 »

Ехееее,мерси мерси,днес ще си поръчам още панделки,че не ми стигат за украсата на чащите,шампанското и свещите.Също и материалчетата за бутониерите за бащите и братята и гривните за шаферките и майките.Тях аз ще правя,а за младоженеца,кума и кумата ще поръчам от живи рози.Аз трябва ли да имам?!?!?!?!
Aaaaaaaaa,забравих да допълня,купихме днес костюм на милото на Парушев чисто черен студена вълна и черни обувки лак естествен лак,запазихме риза бяла на бяло ситно райе и набелязахме бяла вратовръзка.
И кума си взе костюм и си набеляза риза и вратовръзка.
Снимки по-нататък-аз отивам да си видя темата,която вяече би трябвало да е отключена blum smile blum
« Последна редакция: август 20, 2009, 17:21:03 от Sianchys » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 20, 2009, 17:29:57 »

Sianchis, няма ли да е малко кич и букет и гривна за булката? :\Губи се смисъла а? blush Според мен твърдо "НЕ" .
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 20, 2009, 17:31:33 »

Абе и аз затова се позачудих scratch one-s head Ами защото не искам да имам закаченио работи по хубавата рокля и затова,ама май ще го пропусна като цяло. smile
Активен
tanya_g
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 21, 2009, 13:40:26 »

Здравейте момичета !

Дайте предложение от къде да си поръчам сватбения букет в Бургас?

От доста време следя форума но досега не съм писала  Girl_hide ....

Благодаря ви предварително!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #266 -: август 21, 2009, 17:10:29 »

Аз моя го поръчах от  Чара-мисля че така беше и се намира на Ботева,срещу едно кафенце!Моя го направиха страхотен и издържа 7 дни само в капсулата си good!А го взех 1 ден преди сватбата!
Активен
tanya_g
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 21, 2009, 19:07:40 »

Мерси Рубин  smile

Ще отида да видя какво могат да ми предложат.
По принцип съм решила да е кремави рози и зеленина .....
Сватбата ще бъде в хижа в гората и мисля че този букет е доста подходящ.Вие какво ще кажете?


* 1212.jpg (7.62 KB, 112x150 - видяно 2233 пъти.)
« Последна редакция: август 21, 2009, 19:09:41 от tanya_g » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 22, 2009, 07:40:59 »

От този кетъринг - "Бат кетъринг" -  майка ми беше поръчала разни неща за у тях, свекърва ми също...

Благодаря ти Ина за изчерпателният отг., щом вие харесало всичко, а и найстина цените са доста приемливи и аз смятам да поръчам от тях  good

Мацки да попитам, за питката вие от къде я поръчахте, то попринцип всяка закусвалня, или хлебозавод предлагат, но вие имате ли наблюдение?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 22, 2009, 07:55:04 »

Аз се извинявам за късният отговор, ама съм в отпуска... Моят кетъринг за в къщи не беше от Бат кетъринг. Бат кетъринг са фирмата, която "обслужва" Университета, а и управителя на ресторанта е управител и на Бат кетъринг (или нещо подобно). Не знам дали са им хубави нещата, само съм чувала че са доста добри.

Моят кетъринг - агентката ми даде телефон на един господин с който се чухме. Но проблема е, че ако ей така му се обадиш, явно дава други цени. Знам, защото дадох телефона на една близка и и е казал някакви доста различни цени, а нашият кетъринг беше 120-130лв. pardon
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines