Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:20:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141208 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 02, 2009, 19:13:55 »

Хмммм,наистина се усложнява....
А иначе август е чудесен месец(аз съм си авсустовско бебе  girl_wink само хубави неща се случват тогава blush хехе)
Добре де,ами ти беше споменала,че искаш тежко официална рокля или се бъркам?Просто не ми се връзва с цялата комцепция.
За такъв стил сватба можете да заложите той на ленен костюм(нали и за това се колебаеше),а ти на някоя феерична,дълга и свободно падаща рокля.Нещо такова като модел?Мисля,че повече ще си пасва на цялостната идея.
С цвете в косата и каскаден букет примерно от екзотични цветя-орхидеи да речем....аууу,замечтах се!

А за игрите на плажа съм блокаж за момента...Ако ми светне нещо  idea idea idea ще кажа smile


* 9eb5f3103ed23b84b24966b6e01fe26e.jpg (43.21 KB, 350x525 - видяно 226 пъти.)
« Последна редакция: август 02, 2009, 23:41:13 от Sianchys » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #181 -: август 02, 2009, 20:13:01 »

 Леле какво време настана ! Не е правилно да се лишавате от ДЖ и да гласувате доверие на бармана. Барманът си има други задължения, за които му се плаща. Няма да е много доволен от тази си задача. А и в крайна сметка той ще може ли да обявява игрите на плажа, които искате да се проведат. Има ли техническата възможност за това. Той ли ще Ви посрещне, забавлява и подбира музикалните изпълнения. А неговата работа кой ще върши ?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 03, 2009, 23:37:43 »

помощ!Оказа се,че колата,което бях уредила(Бял Ролс Ройс) вече не е на разположение...
 ANGRY Плачещо момиче hysteric Mad girl bqsnasym
Сега откъде да търся такава?Държа да е бяла колата и по възможност да е такава пак.Вие как процедирахре момичета?!!??!???!И как вървят цените? beating
« Последна редакция: август 04, 2009, 00:14:15 от Sianchys » Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 04, 2009, 07:21:58 »

И на нас колата ни е още в мъглата, някой ако има идеи и предложения... Girl_sing
Amelia, за мен на нашата сватба най-важни са  DJ и фотографа, ако имаш нужда от помощ за организацията в Поморие, било то за намиране на DJ, или каквото и да е друго съм насреща!

Поздравявам всички с напредъка по организацията!
« Последна редакция: август 04, 2009, 07:28:02 от Vanche_ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 04, 2009, 10:06:09 »

Аз нямам претенции за колата и си мислех,че ще идем с нашата,обаче милото ми заяви вчера,че иска лимузина.Порових в интернет- http://www.unioncarbg.com/bg/koli/limo.php - това е най-приемливото,което намерих.

Да се похваля,че съм почти готова с поканите-от общо 45 вчера направихме 35 броя,благодарение на сръчните ръце на сестра ми. :bravo:Станаха точно такива,каквито ги исках. danceg
С агенцията сме уточнили почти всичко-остава да измислим украсата на колата,ама трябва да има кола преди това.

Напрегната съм защото ми предстоят изпити и лекции преди сватбата,но работата така ме е натиснала,че нямам време да се замислям много.
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 04, 2009, 11:02:14 »

само немога да разбера ценаат за лимозината общо за тези 4асове ли е или на 4ас
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 04, 2009, 11:47:35 »

Цената е за час!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 04, 2009, 13:28:00 »

На мен ми трябва бял ретро автомобил.Ако някой знае...че ще се побъркам дават предимно обикновени коли за туристи и......... crazy crazy crazy
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 05, 2009, 10:03:12 »

извинявам се мойе да се повтарям но искам да попитам какво искат освен кръв за медицинските и къде е по-добре да ги направим(ел масри или св софия)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 05, 2009, 10:35:23 »

Sianchys , погледни и тук:

www.flashcarbg.com
В сайта не видях нещо особено, но на визитката пише, че предлагат лимузини, звънни да питаш за всеки случай, дали не могат да ти решат въпроса.

elince , ние нашите ги правихме в "Св. София", едва ли има особена разлика с "Ел Масри".
Редът е следният:
Отивате сутринта - към 08:00-08:30, дават ви от регистратурата бланки, вземат ви кръв в един кабинет, през това време, ако е дошъл пуломологът, може и през него да минете, ако не отивате до психодиспансера, свършвате работата там и се връщате до "Св. София"  да минете през пулмолог, в случай, че не сте го направили преди това.
После към обяд единият от двамата отива да види излязли ли са резултатите, да ви ги нанесат в бланките, да ви ги заверят /не се разкарваш по кабинети, само почакваш малко, докато ти го довършат/ и си тръгвате по живо по здраво, не е нужно накрая да сте двамата, както казах.

Ами това е.
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 05, 2009, 11:32:00 »

а това пулмолог какво е че не съм много наясно?много благодаря за инфото
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 05, 2009, 11:35:40 »

Това е лекар за белите дробове, ама нищо не ви преглежда, само пише, че не сте регистрирани в съответния диспансер като белодробноболни и това е.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 05, 2009, 13:45:41 »

Здравейте, аз понеже съм в Бургас и нищо не знам тук, освен това което виждам по главната имам нувда от малко помощ.

1. Трябва ми добра козметичка за почистване на лице, ако може и да е центъра, някъде около църквата Св Св Кирил и Методи ще е супер.

2. Магазин, от който да си купя официална рокля, не много официална, нещо семпло и по възможност около 100 лв.

Имаше и още нещо, но не помня какво беше. Ааааа, да, маникюристка- за маникюр и педикюр. Много ще съм благодарна на всякакви съвети и идеи.

А ако имате време и възможност ще се радвам да се организираме на една форумска среща тези дни. Може би в началото на следващата седмица ако имате време smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 05, 2009, 16:43:52 »

Капризче,моята козметичка е почти до Кирил и Методий,в една пресечка,но записването при нея става за седмица напред,ако ти върши работа кажи да ти пращам координати!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 05, 2009, 17:00:59 »

Успях да кача малко сними в галерията ми-на поканите,чашите и шампанското!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines