Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 07:24:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141189 пъти)
 
Ashli
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #165 -: август 01, 2009, 09:46:10 »

Махам по задачки защото времето много много бързо минава
Да се похваля медените 10 дена ще бъдат в Италия danceg blum
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 01, 2009, 10:39:24 »

Момичета, аз да предам информацията за тортичките в Захаро, която току-що получих...
Поръчах си 4-етажна торта със слепени етажи, вградена стойка, фондан и специални цветчета и листчета в златно.
За около 100-115 човека се пада тази 4-етажната,  която е като нормер 2009 в сайта на Захаро.
Само дето не искам да ми я пръскат със спрей. За кумата ще има същата на 1 етаж.  danceg

Цена : 350 лв + 30 за кумата.

Връщат 30 лева ако реституираш стойката.
Плащането и избора на крем ще се направят една седмица преди сватбата.

Снимката на моя избор е в галерията ми, че не мога да качвам снимки, нали има бъг във форума...

Дано да съм ви била полезна.  smile

« Последна редакция: август 01, 2009, 11:26:00 от minalina » Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 01, 2009, 11:22:38 »

minalina много е хубава!Това е едната от тортите,които и ние харесваме good
Само не зазбирам,как така 100-150?Това е голям диапазон!50%...Досега съм чувала за 80-90;70-80 и т.н.ама това ми е странно. smile
Иначе браво за избора
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 01, 2009, 11:25:40 »

Сянчис, права си, моя е грешката crazy, добре че ме поправи ... по-точно за 100-115 човека... (сега ще го сменя в мнението ми)
Моите гости няма да са толкова много но обожавам торта, така че нямам нищо против да си хапна aко остане и смятам да инструктирам да режат по-големи парченца.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 01, 2009, 20:44:31 »

Махам по задачки защото времето много много бързо минава
Да се похваля медените 10 дена ще бъдат в Италия danceg blum
Ехее, Честито за медените дни в Италия. moto
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #170 -: август 01, 2009, 21:09:38 »

Ашли,честито за медения месец! Сигурно ще е незабравимо!  Girl_hide
Миналина, супер торта си избрала! Браво за избора. А за цените, явно наистина с украс аи фондан си се качва чувствително цената, но пак е добре. Тя си каза жената,че тия цветенца доста ускъпяват.

Ние за не знам какъв период от време ще забравим за сватбени истории, защото почина дядо ми, днес го изпратихме  l_bye_girl и сега не ни е до сватби...
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 01, 2009, 22:01:37 »

В такъв  тъжен момент,човек няма силите за нещо подобно.Живота има и лошата страна, за съжаление.

Бъди силна!!!

А сватбата-тя ще дойде,щом с човека до тебе сте го решили и се обичате и подкрепяте.Миналата год. с нас се слуши същото, но ето тази по-силни и по-мъдри крачим напред.
Обичайте се и бъдете заедно!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 02, 2009, 11:03:31 »

Момичета,

Моят любим категорично заяви че чаши на 3000 Км няма да мъкне.  sad
Така че исках да ви попитам, знаете ли дали в Бургас мога да намеря ритуални чаши от кристал, които да са с тънко и високо столче, класичеки в горната си част. С една дума нещо като това :



* D1045_V_BD.jpg (4.91 KB, 150x150 - видяно 2265 пъти.)
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 02, 2009, 11:05:29 »

или такова (извинявам се, но все още не е активна възможността за прикачване на снимки от галерията) :


* C9723_V_BD.jpg (4.81 KB, 150x150 - видяно 2267 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 02, 2009, 13:59:14 »

Amelia , много съжалявам за това, което сте преживели! Силна прегръдка от мен! Аз съм минала по този път и знам какво е. Ние сватба не сме отменяли - нямаше как, а и казват, че не било на хубаво. А и момичетата тук ме убедиха, че починалите ни близки биха искали да сме щастливи и ако гледат отнякъде, не биха били радостни, че отменяме хубавото събитие заради тях. Аз намерих много подкрепа в темичката "Загуба на близък преди сватбата". Ако я прочетеш, може би ще откриеш сила и за теб там или поне можеш да споделиш, за да ти олекне. 
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #175 -: август 02, 2009, 16:09:33 »

Кardigansder, Кикси, благодаря ви!
Мен ми олеква и като чета тук за вашите радости. Голяма подкрепа сте ми, макар и виртуална!
За отменяне не сме говорили, защото реално самата сватба е неуточнено събитие при нас, просто в сферата на желаното. А и д одогодина има толкова време, не мисля че няма да са съвместими нещата. Просто в момента не ми се мисли з атакива неща.

Нещата обаче коренно ще се променят и усложнят и ще ви надувам главите, когато се върна към подготовката. Сега ситуацията ще се усложни от повече роднини, които ще трябва да дойдат, а ние точно заради тях местим сватбата в Поморие; май ще сме без ди-джей и това ще е огромен риск...абе чудесии...
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 02, 2009, 17:26:23 »

Че вие за кога я мислите сватбата?
Цитат
Нещата обаче коренно ще се променят и усложнят и ще ви надувам главите, когато се върна към подготовката. Сега ситуацията ще се усложни от повече роднини, които ще трябва да дойдат, а ние точно заради тях местим сватбата в Поморие; май ще сме без ди-джей и това ще е огромен риск...абе чудесии...
Какво имаш предвид?И защо без диджей.Може да си казвала по-назад в темите,но pardon аз нали съм блеок.... danceg

Смятам,че няма какво да се усложнява ситуацията.Все пак вие си решавате кого да поканите и така.Всичко опира до средства,а и в крайна сметка дали даден човек ти е приятен или не.Споко good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #177 -: август 02, 2009, 18:48:02 »

Мислихме да е август догодина. Искаме да е август, защото ни харесва месеца, а аз искам да е догодина, за да имам време за подготовка и да не се пришпорвам.

А за усложняването - сложно става, защото ние искахме да сме без лели и чичовци / и братовчеди съответно/, но баба ми сигурно ще отиде сега да живее при леля и не може да  я поканим нея, а леля ми не...Като поканим моята, трябва д апоканим и неговата, и чичо му и натам се сещаш как се навръзват нещата. А ние искахме да сме само семействата и приятели, без роднини. Именно заради това ми хрумна идеята да "избягаме" в Поморие. Сега ще го мъдрим.

Що се отнася до ди-джея, сигурно няма да имаме, защото ще сме на заведенийце на плажа тип крайплажна кръчма и не ми върви да викаме ди.джей. Пък и нали е открито и не може да е силна музиката, та общо взето ще се задоволим с няколко диска с наша музика и после барове, дискотеки или Къщата на удоволствията. Ние отдавна сме говорили за музиката и се бяхме разбрали да има всякакви стилове, но основно се придържаме към веселите и танцувалните парчета. Честно казано, аз не мисля,че ще е голям проблем. Може да запишем няколко диска с различни парчета и ако не става с едния и купонът е замрял, да го сменим. Ама все пак като гледам музиката, която сме подбрали е веселичка. Най-преобладаващите стилове ще бъдат латино, испанско, малко "хавайско" / аз така го наричам, защото не зная точно към кой стил спада/, ще има по-отбрана чалга /макар всички да  я плюят, аз смятам,че има и хубави песни/, лек рок, денс по-танцувален.

Вие как мислите, дали ще се получи? Все пак ме интересува и вашето мнение.  smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 02, 2009, 18:55:14 »

Амелия,ако имаш възможност не се отказвай от ди-джея.При всяко положение ще ти трябва някой,който да ги сменя тези твои дискове.Това,че заведението ще е открито и музиката ще е по-тиха не означава,че трябва да се лишиш от професионална намеса.Освен това ди-джея е и своеобразен водещ на самата сватба-той ще ви покани за ритуалите,ще обясни смисъла им,ще подхвърля шеги.

Успех!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #179 -: август 02, 2009, 19:00:48 »

В заведението има барман и той се занимава с музиката, а за ритуалите - ще имаме само това с букета и жартиера. То и друго не върви май. Но ще мисля някакви игри за плажа. Една съфорумка ми подсказа лимбо, но това не стига. Ще ви тормозя да ми давате идеи!  pardon
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines