Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 04:35:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 136092 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #15 -: юли 21, 2009, 19:08:40 »

Кикси, отново едно ОГРОМНО благорадя!!!Беше ми повече от полезна. Със сигурност ще си поръчам цветята от втория склад.

Сиянче, за бутониерки лесно се правят, но за гривните за шаферките и аз проверявах, защото исках сама да си ги правя. Оказа се,че не е толкова елементарно. Занчи има една кръгла пиефлорка в нещо като пластмасова поставчица и в нея са забучени цветята, за да не се вижда. Отдолу по някакъв начин закрепена минава панделка, която се връзва за ръката. Аз лично не се сещах за друг вариант освен на подложката на пиефлорката да се направят разрези от двете страни и панделата да минава през тях. Въпросът е къде да намеря такава пиефлорка в поставка. Бях в Рая скоро, но не видях такива. Но съм си наумила да идо до борсата и да проверя за такива специални. Най веоятно ще има. Надявам се от там да си взема. Ти защо не провериш по тези складове или пък просто в някой магазин, ако държиш сама да си я аранжираш?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 21, 2009, 22:38:11 »

Ами на фона на всички разходи,не ми се иска само за бутониери и гривни да даваме толкова много пари при положение,че ми се отдават аранжировките...Ако намериш ще драснеш на лични,нали? smile smile :)Ще видя и аз като имам малко време ще отскоча. give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #17 -: юли 21, 2009, 22:45:41 »

Разбира се, че ще пиша  smile
И честито за чашките!

И да те питам, този кв. Славейков май се пада точно на другия край на града от улица Фердинанова и Александър Велики. Нещо не мога д анамеря свясна карта на Бургас и се лутам из някакви частични карти из нета, та затова питам...
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 21, 2009, 22:55:17 »

Ами да горе долу е така.Там и магазин Практикер и малката Билла и Кауфланд можеш да следваш табелите.  girl_wink За по-лесно.Мерси предврително.
А днес си запазих и чанта-торбичка,същата като роклята,с камъни.
Уффф имам проблем,половинката не ще бтониера.Щял да бъде смешен.................... angry shok nea huhhuh.gif
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #19 -: юли 21, 2009, 22:57:20 »

Кажи му,че двата варианта са венец от цветя и бутониера, да видиш как ще се съгласи.  sarcastic
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 21, 2009, 23:03:01 »

http://www.edelweissbg.com/bg/index.php?productID=100 тук има рози на едро и като цяло хубави неща.
Я я кажи защо венец,че ще иска аргументи...Голям инат е pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #21 -: юли 21, 2009, 23:13:23 »

Ами аз това съм виждала само - в ритуалната венец от цветя, както и за изнесения ритуал или бутониерка. В албумите на някаи двойки съм виждала двамата с венци на главата. /в хавайските на врата/. В църквата ви нахлюпват короните, така че всичко друго е без значение. Но за останалото - венец или бутониера / но като цяло просто го написах, за да го стреснеш и да се съгласи с бутониерката /  blush
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 21, 2009, 23:15:41 »

Хаха ще видим утре като стане ще гоподхвана,не съм се отказала.
Виж тук намерих такива нещя,но това няма ли да капе?!?!?! crazy
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #23 -: юли 21, 2009, 23:48:26 »

Къде тук? Аз нищо не виждам.
А за капене - и аз се чудех, но явно не капят, то тогава и букетите трябва да капят, и разнити икебани, а всъщност при тях водата се задържа вътре. Явно е въпрос на количество вода. Ама кажи къде си намерила такива неща. Аз и в Дреболийки питах, но никой нищо не каза.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 21, 2009, 23:51:08 »

Никой ли няма идея по въпроса с питиетата в Бургас???  blush
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 22, 2009, 08:23:06 »

Опа,съжалявам,забравила съм да пейстна адресчето,нали съм блонди хихихих  blush
http://digi84.com/bulgarian/products/86/%D0%9F%D0%98%D0%90%D0%A4%D0%9B%D0%9E%D0%A0%D0%90.html

Веси за питиетата на едро,на добри цени и много добро качество-замъчето-изба преди Поморие вляво на пътя.Има вина и ракии.А за друг алкохол виж в някой магазин като Метро или Кауфланд,че да не ти съдерат кожата с надценката. beating
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 22, 2009, 09:09:37 »

vesince, на предната страница  jearsy е написала за "Биляна"-та, ама като е написано на маймуница, как да го разбереш  nea По "Сан Стефано" надолу, подминаваш Билковата аптека и вървиш още доста, вляво се пада.

А ние нашият го взехме от някакъв склад в района на онзи мост дето е към Западно пристанище или и аз не знам как се води, ама понеже аз не присъствах, не знам къде точно. Ще питам половинчо или нашите. Но и в "Биляна"-та цените са добри, почти съм сигурна, че беше по-евтино от Метро, не драстично, но все пак по-евтино, нищо не ти пречиш да сравниш.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 22, 2009, 10:01:14 »

Мерси момичета  good , а пост-а на  jearsy съм го пропуснала, интересно защо  pardon Ще предам на половинката, той си познава Бургас повече, ще ги открие  pardon
« Последна редакция: юли 22, 2009, 10:04:42 от vesince » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #28 -: юли 22, 2009, 12:00:21 »

Не знам колко би било полезно за вас, но все пак, пратиха ми линк за пиефлорките и ще го сложа даго видите. http://www.flora-com.com/index.php?ul=5&nd=333ea040b1ab18939ac257450da07035 Тук има 2 вида такива мънички за ръка със съответната подложчица и щипки за бутониерки. Може и да правят доставки, макар че не пише.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 22, 2009, 17:16:20 »

Такааа.... при мен какво се получава - роклята ми стои по-добре без бельо отколкото със  tease  crazy лудница, въпреки че съм я мерила със сутиен на пробата за смаляване, сега като го сложа и отстрани на края на бюстието ми стават 2 гънки и не стои добре, а като нямам нищо отдоло и е супер. Ами явно така ще е - без... girl_wink Само дето пари давах....  beating
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines