Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:08:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци или пари ? 2  (Прочетена 101869 пъти)
 
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #270 -: октомври 08, 2013, 13:57:12 »

Не виждам какво лошо има, ако питат какво предпочитаме, да кажем. Аз бих казала паричките, които имат на сърце за подарък да са в плик. И в това няма нищо лошо. Изхождам от това, когато съм била гост на сватбата - освен уважението към младоженците, ще се радвам и да съм полезна и практична, за да съм в помощ, защото това е бил едно време смисъла на сватбите. И ако някой ми каже, че предпочита пари, то бих ги сложила в плик. И сумата няма да се различава от тази, която смятам да отделя за подарък. Не за друго, но всеки си има различен вкус и няма смисъл от дублиращи подаръци.
Активен
love_hope
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #271 -: август 08, 2015, 18:37:21 »

Гледам, че темата не е коментирана скоро, но аз ми се иска да чуя мнението на момичетата, които скоро са били булки. Предстои ми ходене на сватба на изключително близка моя приятелка. С половинката ще им дадем пари (по тяхно желание). Но по моя желание ми се иска и да им подарим подарък - нещо сантиментално по-скоро.  smile Но сме в големи разногласия - аз исках да им подарим икона (милото твърди, че много възрастни хора ще им подарят това и не иска). Та какъв е най-хубавият подарък, които сте получили на сватбата си? И на какво бихте се зарадвали най-много?

Извинявам се предварително, ако коментарът ми не е за тази тема.  smile
Активен
prettygirl777
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #272 -: август 08, 2015, 19:05:29 »

Ние също получихме предимно пари, заедно с картички и цветя, по наше желание, тк подобно на много други младоженци живеем заедно и имаме всичко необходимо за дома. Но освен това, получихме и няколко прекрасни подаръци от най-близките - сервиз от чешки порцелан, статуетка на влюбена двойка, сребърна монета за сватба с цитат от "Ромео и Жулиета", както и много красива картина на Айфеловата кула и река Сена от моя приятелка, която живее в Париж. Така че според мен  се съобразете с желанията на младоженците и им подарете картичка с пари в плик, а ако държиш и на подарък за спомен, избери нещо от идеите за подарък по-горе. В такъв случай може би паричната сума може да е и по-малка-решението е ваше! Сигурна съм, че всички подаръци ще бъдат оценени, тк ще са поднесени с много любов и искрени пожелания <3
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 08, 2015, 22:00:18 »

Нормално е да се дадат пари, но получихме и подаръци.. Това, което най - много ми хареса бяха кристални чаши надписани с нашите имена и дата.. Когато бяхме кумове подарих допълнително на младоженците рамка с пожелание и истинска 4 листна детелина.. Ще ти пусна на лично от къде я купих smile 
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines