Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на d_petrovska - 9.08.08  (Прочетена 38674 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 17, 2008, 09:40:49 »

Но вечерта с милото като се прибрахме в хотела той се почувства много зле... вдигна температура, повръщаше.. нищо не можеше нито да хапне, нито да пие... Не знаех какво да правя, защото беше 2-3 през нощта и нямаше денонощна аптека, нито доктор в хотела  sad направо се  cray cray cray
На сутринта веднага отидохме до поликлиниката. Доктора каза, че веднага трябва да остане в болницата на системи  Oh my ... много сериозно се разтревожих.. нямахме избор. СЛед като му вкараха 2 системи, биха му 2 инжекции и му предписаха някакви антибиотици ни пуснаха. Престоя ни беше около 3-4 часа, но на мен ми се видя цяла вечност. И това удоволствие ни струваше 300 Евро  Oh my ..... добре, че застраховката ни го покриваше.
След това премеждие още на другия ден милото се почувства по-добре, дори отидохме на плаж. Единствено се наложи да отменим разходката с яхта, която бяхме планували, но няма значение..
И така останалите дни изкарахме на басейна под чадъра... Милото беше на строга диета без никакви мазнини  pardon
Вечерите обикновено се организираше някакво забавление за гостите на хотела от аниматорите. През деня също имаше разни игри (водна топка, стрелба с въздушна пушка, дартс, аеробика, водна гимнастика и т.н.)... Аз участвах веднъж в играта на Дартс и победих.. Милото каза, че много се гордее с мен  yahoo tease
И времето ни мина доста бързичко  sad Не усетих кога стана време да се връщаме...
На летището обиколихме безмитните магазини и си накупувахме разни работи. Обратния ни полет естествено пак беше на България Еър и естествено пак закъсня с 2 часа.... На летището ми направи впечатление,ч е само българските авиолинии имат такива фрапиращи закъснения  diablo Прибрахме се в 3.30 сутринта полузаспали  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 17, 2008, 10:28:49 »

Дени чакаме и снимчици от медения месец, а разказчето е чудесно. За България Еър - да не те учудва, редовно го правят този номер. Хубавото е че все пак са ви прибрали. Ние така на връщане от медения месец много се бяхме притеснили, защото ни бяха отменили полета на Кондор от Варадеро до Франкфурт с 24 часа, а от Франкфурт имахме полет за София със съвсем друга самолетна компания. Хората ни настаниха в хотел all inclusive, като пристигнахме във Франкфурт с 24 часово закъснение от Кондор вече ни бяха запазили билетите на Луфтханза за прибиране и то без никакви такси. Просто си имали някакви договорни отношения помежду си за такива случаи. Ако това ти се случи с България Еър ще те оставят да си висиш на летището и 2 дни без да ги интересува къде ще спиш, какво ще ядеш.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 02, 2008, 10:38:57 »

В действията на България еър нищо не може да ме учуди. Та и ти не им обръщай внимание. Жалко, че се е разболял мъжът ти. Но като цяло ми звучиш положително за медената седмица. Това е добре!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 09, 2008, 14:19:21 »

Честита месечинка!
Много здраве ти пожелавам, много щастие и много любов!
И безпроблемно раждане! Good luck
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #124 -: декември 09, 2008, 14:34:24 »

Честита месечинка, която за първи път посрещате ТРИМА  give_rose heart
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 09, 2008, 17:01:00 »

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА!!!

Бъдете все така щастливи и влюбени!!! 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 09, 2008, 17:43:53 »

Честита месечинка!
Пожелавам ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: "Днес е по-хубаво от вчера!"  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 09, 2009, 17:05:47 »

Дени, честита ви половин годинка семеен живот!
Бъдете все така влюбени и отдадени един на друг, както в сватбения ви ден  give_rose

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 09, 2009, 14:43:48 »

Честита годишнина, мило семейство!

Пожелавам ви от все сърце много да сте здрави, все така да се обичате и подкрепяте, а успехите съм сигурна, че ще бъдат все по-впечатляващи.
Весел празник и още много такива годишнини да отбележите заедно.


Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 10, 2009, 07:46:42 »

Стаси, благодаря ти, че си се сетила за нас!  give_rose
Дано пожеланията ти се сбъднат   smile
Ето и една закъсняла почерпка  blush


* Baileys_choc_cups.jpg (31.9 KB, 580x579 - видяно 378 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 10, 2009, 07:49:03 »

И да се похваля, че вчера милото ме изненада много приятно. Сутринта се появи с един оргомен букет и картичка (като прочетох какво беше написал вътре направо  cray) и едни прекрасни обеци  girl_in_love twohearts gu6


* 02-07-2007_NF_07PANCAKES_GTT2304VF_1.jpg (21.47 KB, 350x530 - видяно 368 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 10, 2009, 07:55:20 »

Дени честита годишнина на патерица! Пожелавам ви още много години да живеете в хармония, любов и разбирателство и да се радвате на плодовете на вашата любов! give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 11, 2009, 22:43:21 »

Честита годишнина!
С пожелания за много щастие и приятни изненади! smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines