Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:35:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145151 пъти)
 
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #435 -: ноември 09, 2009, 23:52:56 »

А удобно ли е да ми кажеш цената на услугата?
А кой ресторант бяхте избрали?
Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 10, 2009, 08:34:42 »

mistral, аз бих ти препоръчала temira-wedding за цялостна организация, а и даже и само за детайли, прекрасни момичета, много креативни, не си пестят труда и идеите. говори с тях няма да сбъркаш. писала съм ти подробности на лични
Активен
dan71
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #437 -: ноември 10, 2009, 10:21:10 »

mistral, аз бих ти препоръчала temira-wedding за цялостна организация, а и даже и само за детайли, прекрасни момичета, много креативни, не си пестят труда и идеите. говори с тях няма да сбъркаш. писала съм ти подробности на лични

Pupipupi, мисля, че не е необходимо да продължаваш с рекламата - на всички стана ясно, че пишеш от името на temira, коректно е да си ползвате единия акаунт.

tania_vass, това ресторанта на хотел Верея ли е? Поне с такова впечатление оставам от албума ти. Интересно ще е да кажеш подробно какво включва това "всичко за което можеш да се сетиш". Щото ако е така, сигурно цената е минала 5 000... 
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 10:35:01 от dan71 » Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 10, 2009, 10:44:22 »

mistral, цената която платихме на "Ами сега" за всички извършени услуги беше 2750 лв. Това включва (дано не пропусна нещо) - подаване на документи, консултация за избор на ресторант, покани и тяхното отпечатване, изработка на закички и др, дребни късметчета, ангажиране на музика за извеждане, менажиране на самия ден, украса на ресторант, обличане и украса на всеки стол, озвучаване и водене на тържеството, фото и видео, подаръчета за гостите (снимки), 2 часа over time. Виолета също ми помогна и за ангажиране на хотел за гостите извън града (имахме много такива). Всички пари платихме след тържеството, като в началото ми поиска само 50лв. капаро. С плащане на оркестри, видео, фото също се занимаваше само Виолета.
Надявам се да съм била изчерпателна. Ако те интересува и сумите на отделните услуги, имам ги разбити и няма проблем да ти ги предоставя!

Относно ресторанта, да това е Верея. Искам да ви кажа, че много приятно съм изненадана и в същото време и много благодарна от персонала на ресторанта. Собственикът на ресторанта има малко странно поведение, но е невероятен професионалист. Както всички и ние обикаляхме по доста ресторанти, но по доста причини се спряхме на този. Всичко беше на ниво - обслужване, храна, нямаше гафове като липса на алкохол и др.подобни.
Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 10, 2009, 11:13:46 »

dan71, защо смяташ, че пиша от чуждо име? просто изразявам своето мнение и впечатления, както повечето тук. а ако някой използва повече от един акаунт си е негов проблем. освен това едва ли някоя уважаваща себе си фирма би прибягнала до подобни евтини трикове.
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: ноември 10, 2009, 11:15:24 »

dan71 искам да ти уточна, че ние от агенция "Темира" не пишем от чуждо име...Oh my ...
pupi е наша бъдеща булка, която явно е доволна от това което сме направили за нея...
Аз лично пиша във форума като бивша вече булка и мисля, че не е редно по този начин да си правя реклама... До сега нашите булки винаги са били доволни и се надявам и за напред да е така... Това че pupi предлага нас не означава че ние сами се рекламираме....!
Активен
plam4eto
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 10, 2009, 11:29:16 »

tania_vass, здравей и аз силно се интерсувам от агенции в момента. Може ли да ми дадеш цените само за украсата на ресторанта и координацията на тържеството. За да не злепоставяме някой, ще е по добре на лични май smile Мерси предварително.
Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: ноември 10, 2009, 11:40:11 »

tania_vass много красива булка си била
Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: ноември 10, 2009, 12:40:08 »

plam4eto, на лични ти написах информацията, която те интересува. Надявам се да ти бъда полезна!

Много благодаря за комплиментите. На всички пожелавам такава незабравима сватба като нашата!
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #444 -: ноември 10, 2009, 14:30:26 »

Момичета, а какво бихте споделили за водещите/диджеите в Стара Загора и околността? Въз основа на предишни постинги във форума съдя, че най-оборотните имена са /не задължително в тази последователност/: Ники Колев, Лети, Йовко и Веско, Джими Върбанов, Ели и Жоро. Имате ли конкретни впечатления от тях? "За" и "против"? Предвид на цените, на които се работи в Стара Загора, ми се струва, че това е особено важен въпрос /без по никакъв начин да омаловажавам труда на съответните професионалисти/.
Особено ценно ще бъде мнението на бившите булки - ако са искрени и разбира се, уточнят и в какъв стил са били насочени музикалните им предпочитания. Имахте ли списък на песните, които искате да звучат и съответно черен списък на тези, които със сигурност не сте искали да чуете? Имаше ли неща, които не бяха изпълнени според предварителните договорености?



Чесно казано да ти кажа ако загледаш отзивите за ДЖ са само за няколко човека,при това една малка част от всички дж,замисли се защо? Много рядко бивша булка ще каже че не е доволна все пак това е нейната сватба ,трябва да е засегната наистина с нещо от дж за да го оплюе,но това е рядкост ,а в този ден и напрежение не вярвам да наблюдава работата на дж,всичко щом мине добре нормално да е доволна.Но тук след сватбата вече влизат много малко бивши булки,и това е нормално.
Така че редовните препоръки за еди кой си ме навеждат на мисълта че са от хора с интереси от всичко това!
Така че първо трябва да сте наясно какво искате от водещите и дж и какво те трябва да дадат от себе си за тези пари които им давате, а не хора които не заслужават да се нарекат водещи и дж да имат повече ангажименти от доста по кадърни от тях защото на някой му харесало когато дж се прави на клоун или на сватба да го карат да пее на караоке и на края голям купон било,да така е минали са два часа от сватбата и краят наближава което е добре за дж ,и в същото време да работят с техника малко по скъпа от хонорара им за сватбата и не са малко за съжаление,визирам тези които бачкат със един лаптоп и музикантки пулт като Ели и Жоро DJ Music Company,има и други такива да не изброявам.Нищо лично против такива хора ,може би се справят със ангажиментите си, но щом искат да са добри и да работят и да се налагат да си купят и техника а не само да искат!!!
Така че не е проблем да работиш с лаптоп но ти трябва поне някакъв контролер,добра звукова карта която също струва пари а не криатив за 100 лева,другият вариант е плеър с миди контрол ,да погледнат пайнер има добри такива модели но струват парички ,а някой искат само да взимат.
Та моят съвет към тях е да си купят професионална техника и тогава а не да се бият в гърдите и хвалят по форумите,защото мишката работа не върши.А още по болен е въпроса за музиката ,понеже на сватба се пускат всякакви стилове голямата част не са наясно с новите парчета особено тези който се различават от фолк,ретрото е едно и също където си го пускат на всяка сватба,не че някой може да има всичко де,поне хитовете заглавия са задължителни.Мога да ви пиша по тази тема още много но не виждам от всичко това смисъл.
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 14:40:10 от mark_6 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: ноември 10, 2009, 14:52:46 »

Марк, по принцип си прав. Обаче има нещо гнило в манталитета на българина. Като даде много пари за апаратура, да иска да ги възвърне за отрицателно време. Сори, но ако един DJ ми каже 1000 лв за 5 часа, имайки предвид стандарта на живот в страната ни, не бих се съгласила. Не защото не ценя качествената музика и озвучаване, а защото не мога да оправдая, дори и пред самата себе си, близо четирицифрен разход. Не харесвам мисленето тип "Ден година храни", не харесвам загубата на човещинка и ламтежа на всяка цена да печелиш пари. Нека има компромис - добра техника, средна тарифа. Пък те хората на се глупави - ще разберат човешкото отношение и ще знаят кого да препоръчат. 
Не разбирам как един DJ може да иска 700-800 лв, па макар и с качествена техника, при положение, че всички му знаят заучените фрази вече. Ами нека и той се поусъвършенства, нека всеки път "си сверява часовника", търси и предлага нещо ново, нестандартно. Едва ли след толкова години работа с тази техника, не я е изплатил десетократно. Тарифите си ги сменят всяка година, че и сезон...Техниката едва ли...

Не търся нападки, нито пък почва за спорове. Твърдо вярвам в това, което съм написала. А и всеки си прави избора - добър или лош (дай боже, вторите да са много по-малко....).
Активен
Fmvoice
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #446 -: ноември 10, 2009, 15:18:31 »

Искам да ви попитам някой има ли информация за работата на DJ Петко Сербезов, DJ Даниел Делче и DJmusic Company? Координатите ми ги даде един фотограф, при който ходихме и с които той е работил, но ми се ще да чуя чуждото мнение какво e?


Най-добре е да си направите срещи с диджеите  и да прецените кой от тях ви пасва,защото за един добър диджей има толкова "за" колкото и "против".Ще запазя мълчание относно  DJmusic Company,не винаги добрата реклама в интернет значи добре свършена работа.Запомнете го!
Даниел Делчев е сърцат диджей, работи здраво!Същото мога да кажа и за Петко Сербезов, макар че не е известен в Стара Загора,била съм на негови мероприятия и сватби, работи с водеща и е добър!
Пак казвам, има силен субективен момент при избора на диджей.Ако избирате някой ,нека да не е по мнение чуто от чужди лица.Вие направете избора, след ЛИЧНА среща!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #447 -: ноември 10, 2009, 15:31:07 »

 Ей тръгнах да пиша нещо за мнението на  mark_6 и не мога да го свърша. Абе хора стига с тази реклама. Друга работа нямате ли? Не работите ли?
 
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: ноември 10, 2009, 15:35:56 »

Ей тръгнах да пиша нещо за мнението на  mark_6 и не мога да го свърша. Абе хора стига с тази реклама. Друга работа нямате ли? Не работите ли?
 
Тъкмо се чудех кога ще има коментар от ваша страна good
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: ноември 10, 2009, 15:37:45 »

dan71, сега  виждам  какъв  разговор се е завъртял тук и съм  възмутена. Повярвай ми  никога не бих  тръгнала да си  правя  реклама  по  този начин. Тук  всеки  има  парвото  да  изразява собствено  мнение и впечатления.  good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines