Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:21:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145172 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 25, 2009, 07:58:44 »

направо ме убихте с това ама мене ме е срам... - аз като бях булка се срещахме с другите форумки, беше страхотно, все носеше снимкови материали, всякакви идейки и джаджафки, обсъждахме какво ли не няколко часа, много готино, много е хубаво среща на форумки, аз поне много ми хареса:)smile
иска ми се да дойда, но няма начин просто...
а за паус беше питал някой по горе прочетох - незнам дали има но едното момиче булка с мен като беше също търсеше този паус и в крайна сметка тя не намери, та аз ходих да й купя тука от книжарницата на художниците, имаше много разнообразни цветове, мога да сйдествам пак не е проблем, само с изпращането незнам точно как ще стане, че те са на големи листи, да не се смачкат... ако някой иска да пише на лични да се разберем, все пак ако сватбата е май емсец, все ще намеря начин да пратя или да донеса пауса за след 10 месеца biggrin tease
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 25, 2009, 08:23:43 »

Хайде казвайте кой кога е свободен и да си спретнем една хубава срещичка......  danceg
Никой да не се срамува.... Искам да приканя и всички минали булки (съфорумки).... които вече не пишат в тази темичка, но ни четат.....

Аз съм на работа, но съм на смени 2 дневни , 2 нощни и 2 почивам зависи кой ден изберете немога да кажа кога точно съм свободна...

Предлагам да е в събота следобяд??
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 25, 2009, 08:53:39 »

момичета и аз да се наканя да вляза отново, и да споделя впечатленията си.

Прибрахме се от България в неделя и още не мога да се осъзная.
 15.08 мина и на мен ми олекна. От цялото тържество само аз бях мега притеснената.

В ресторант Орфей бяха направили храната точно по нашия вкус. Порциите наистина бяха огромни и хората не успяха да изядат  даже със салатата.

 "Ами сега" се справиха великолепно.  Снимките ще са готови след 2 месеца, но ние не бързаме.  Имахме достатъчно хора с фотоапарати, даже един приятел снимаше повече от колкото се забавляваше. Ще кача няколко снимки в форума и скачам да приготвям багажа за Венеция.

На всички бъдещи булки пожелавам всичко да се получи точно както са си го представяли.
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 25, 2009, 10:43:45 »

Ехеее, колко сте активни тия дни tease
velvet, за Сити не се притеснявай да запазиш и от септември/октовмри...все пак става въпрос за месеца на сватбите и винаги е добре да си сигурна за мястото и датата. Аз едва се вредих от май за август...беше единствената свободна събота и то точно тази, която аз искам   Bravo
Масата ни беше кръгла по мое изискване и бяха предвидени и места за кумовете на нея, но се случи неприятен инцидент дни преди това и те не можаха да присъстват cray
Окрасата беше изцяло от Сити - не бяха добавили кой знае какво към интериора на ресторанта, но аз и не исках - имаше воали на столовете, колоните; масата беше окрасена с живи цветя и на всяка друга също имаше ниски цветя. Аз сама си взех балоните, за да има с какво да играят децата. Всичко без балоните ми струваше 200лв и се осигуряваше от тях.
Водещата си идваше с ДЖ - съответно тя водеше ритуалите, игри ако има...и се включи много активно в купона, а ДЖ не го забелязах - той си пускаше музиката - общата им цена беше 350 за 5 часа - малко по-евтино от другите, предполагам, защото не са от най-известните. Но пък тя впечатли всички и аз съм доволна.
Ние нямахме камера, а за фотограф платихме 500 - всички снимки дигитални и 100 печатни, които получих точно 5 дни след сватбата.
Искам и аз на среща, но нали си развявам корема в София засега само ще продължавам да ви пиша без да се виждаме  girl_wink
Били, честито и на теб...да сте много щастливи и дълго време влюбени Good luck

пак стана много дълго  blush
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 25, 2009, 15:46:37 »

Здравейте  smile
И аз ще се присъединя, ако има срещичка. blum Драснете едно ЛС.
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 25, 2009, 15:59:11 »

ха ха Нинка тука ще се окаже че половината форум се познаваме....  Bravo girl_wink Girl_hide
как си как е бебока....?
айде момичета не се срамувайте да излезем... ще е много забавно... danceg
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 25, 2009, 21:16:20 »

ха ха Нинка тука ще се окаже че половината форум се познаваме....  :
ха ха, ами нали сме си от Стара Загора, че как... good
Добре сме.Надничам отвреме навреме тука да видя какви ги вършите  blum Радо е добре, расте и щурее детето, утре ставаме на половин годинка! yahoo Как минава това време, не е истина..
На всички които скоро им предстои сватбено тържество ви пожелавам много положителни емоции и нека този ден остане най-хубавият момент в живота ви! girl_wink
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 26, 2009, 10:39:59 »

Velvet, за църквата наистина ти е рано, но за ритуалната...си е баш навреме сестра ми си запази час март 2008, за септември!!! и то само за изнесен ритуал, иначе първата свободна дата била октомври...аз като бях решила да правя сватба на 19.06.2009 и не си бях запазила час до 04м. тя направо ме изяде по телефона...но моят ритул беше през седмицата, а тогава има много свободни дати...и аз като теб ги направих отделно, но ритуалът ми беше в София, а сватбата в Ст. Заора, самоискам да споделя, че като влезнах в ритуалната зала се почуствах мног самотна, защото бяхме само с кумовете и малко съшалих за решението си....Друго си е всички да са около  теб и дружно да си ревете cray
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 26, 2009, 18:21:43 »

Добре де, аз не мога да разбера защо на всеки се подава различна информация crazy

Днес на милото майка му ходи до общината (нали първо от там се минава и после в ритуалната) и са и казали, че записването за 2010 започва от ЯНУАРИ 2010! girl_impossible Какво означава това? Че който ще се жени през януари, например, може да си запази датичката 2-3 седмици преди сватбата ли?! shok Нещо не ми го побира ума...И съм разочарована, защото цял ден си мисля как вече си имаме дата, а накрая... sad
Айде, за църкавата сигурно наистина може да изчакаме 2-3 месеца още, защото не е само една църквата, но за ритуалната...
Ама че ми е смотано сега huhhuh.gif

Дано поне Сити успеем да си запазим в петък crazy
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 26, 2009, 20:28:37 »

   здравейте момичета, много сте активни браво на вас  good Аз направо съм на тръни до сватбата остават само 4 дни и честно казано вече съм доста притеснена  sad
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 27, 2009, 10:11:52 »

Valvet, иди направо в обредния дом, поне там да ти запазят дата и час. Там няма да ти откажат.
А някой може ли да ми каже как най- бързо да си намаля снимките, за да ги публикувам в албума. Всичките ми снимки са по- големи от препоръчания размер, а не ми се занимава всички снимки да ги намалям една по една. Аз ги намалям с пейнт, кажете как да стане по- лесно, че искам да пусна още.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 27, 2009, 12:20:33 »

Били, аз напоследък ги отварям с Microsoft Office Pitcure Manager. Оттам горе под лентите с инструменти, вляво има други три квадратчета. Като сложиш мишката на него трябва да изпише Thumbnail view. Тогава ще ти изкара всички снимки на един екран и можеш да ги избереш с CTRL, след което избираш Edit pictures от лентата с инструменти горе и оттам Resize. Така можеш наведнъж всичките да ги оразмериш  good Дано съм била полезна. Знам че има и по-добри начини, но аз не ги знам nea

А в ритулната може ли да се запази час и дата без да съм го направила и в общината?
« Последна редакция: август 27, 2009, 12:32:44 от velvet » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 27, 2009, 13:11:51 »

velvet, може разбирасе да  си  запазиш дата и час  първо в  Обредния дом, и те ще те насочът към  общината. И  тогава  вече след  като  колегите  им те пращат в  общината няма да имаш  проблеми.
Успех и се  похвали с  датата... good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 27, 2009, 13:26:20 »

и аз точно това написах по горе Исе, но реших че не става, но явно никой не е обърнал внимание...
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 27, 2009, 15:01:02 »

Момичета много сте несериозни  beating никой не казва кога е свободен и да си направим срещичка.....   :'(

 Били има тема за снимките http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,550.0.html

 Нев С пожелания да изкараш незабравимо с твоя любим в този ден !
От тук нататък ти предстоят само хубави моменти, емоции, любов и разбира се още много неща .  Пожелавам ти приятно изкарване. Нека новият път, който поемаш, да е осеян с рози, а трудностите да ги преодоляваш с лекота!
« Последна редакция: август 27, 2009, 15:57:20 от Elitooo » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines