Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:34:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145150 пъти)
 
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 24, 2009, 11:18:14 »

Че за какво да ти се смеят, velvet
Не мисля, че е рано да се  организира  сватба за май- юни  месец  2010 от  сега.
Според  мен е  нормално  да се  запази  датата по - рано за да имаш  достатъчно време за  организацията и  изпипването на  детайлите.... give_rose
« Последна редакция: август 24, 2009, 11:21:10 от IskraMixova » Активен
mimipm
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 24, 2009, 11:25:57 »

Здравей,
velvet относно запазването на час, както каза karamele отивате в Общината с двете лични карти на първия етаж - на място/гише/ 3 или 4 беше сега точно не си спомням жената ви записва и ви праща до ритуалната зала там също да си запазите дата и часа ,ако ще имате църква желателно е да отидете веднага след ритуалната зала или на другия ден да запазите дата и часът.Общината работи от 8,30 до 17,30 без прекъсване,обаче ритуалната зала е до 17,00. smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 24, 2009, 11:26:09 »

Исе, и аз така мисля, пък и нямам много време. Затова ми се ще да съм спокойна поне за датата, църквата и ресторанта. Но разни познати от други градове ми казаха че било дори "твърде рано", и затова....Но пък в СТЗ като е една ритуалната зала....по-добре по-навреме.
При нас отпадна идеята за фолклорна сватба, защото ще ни трябва бая време за организацията, а и допълнителни финанси.
Решихме да сключим гражданския поне седмица-две по-рано. Да избегнем малко обикаляне.

Мими, мерси за полезната инфо give_rose
Активен
mimipm
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 24, 2009, 11:29:32 »

Няма защо,нали затова сме тук да си помагаме който с каквото може smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 24, 2009, 12:06:51 »

velvet - ние запазихме датата и часа 8 месеца по рано  blush и не ни казаха че е рано или нещо такова, просто ни записаха и д ати кажа имаше 2 двойки вече записани за този ден при нас, така че действай!
при нас беше първо в ритуалната и после в общината, но това беше през 2007 г. когато ние записвахме час, така че може би има промяна.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 24, 2009, 12:47:58 »

Рошко, ти ме успокои, определено Yes Само си мисля как биха ме погледнали - недоумяващо и все едно съм откачена pleasantry Ама ще отида, пък да мислят, каквото си искат. Поне да отметна най-най-важните неща Wink
Ясно е че ще се наложи да тръгнем поне час по-рано от работа, или да отсъстваме, за да хванем и ритуалната до 5, че и мъничко по-рано smile

Аз уж знам, че май месец е доста натоварен, и затова действа отсега, ама да видим какви ще са резултатите. Ще пиша пак като имам новини.

Рошко, а бременността как върви, добре ли се чувстваш? smile

Ааа, още един въпрос, ама за поканите този път. Някой знае ли в СТЗ къде мога да си купя паус, ама цветен и на разни фигурки, ако има? give_rose
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 24, 2009, 13:01:55 »

Velvet не се притеснявай изобщо нашата сватба беше на 09.05.09 а датата и часът ги запазих края на октомври някъде и никой няма да ти се смее.На мен само в църквата се опитаха да ми кажат че е твърде рано и нямали още календар за другата година ама като се пооперих на попа на бързо ме записа така че отивайте и запазвайте да ти е мирна главата .А и после почвай едно по едно най-важните неща да си запазиш: видеооператор,Ди Джей,украса за ресторанта аз от ноември ми бяха запазени защото после повечето са заети пък и да съм спокойна.Хайде и Успех!!!
« Последна редакция: август 24, 2009, 16:19:49 от karamele » Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 24, 2009, 19:27:29 »

Ха здравейте! Ние вчера се върнахме от морето. Беше много хубаво, после ще кача и снимки.
За датите- ние запазихме датата за обредния дом още ноември. Аз също си мислех, че ще ни се смеят, но жената тогава каза, че имат запазена дата и за септември, така че не се притеснявай  good
DJ- я също го ангажирахме ноември. А фотото, видеото и украсата- декември. Така че, мила velvet, дерзай с подготовката, вече може да започваш. Тръпката е невероятна, пожелавам ти приятна подготовка и без много нерви, накрая винаги се оказват излишни.
Карамелка, снимките ти от Светлето колко време след сватбата бяха готови? А как ти е крака, между другото? Колко време ще си с гипс?
Някой чувал ли е Теди, тя май не е писала, откакто им мина сватбата?
Алекса, с теб сме били на една дата. Виждам, че сватбата ви е била много хубава. Дълъг семеен живот ви желая.
Някой друг да съм пропуснала? Тази седмица имаше ли някой, освен Жени?
И още нещо- няма ли най- накрая да си направим една среща?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 24, 2009, 19:46:38 »

Били, ще чакаме снимките от морето, важното е че се връщаш заредена girl_wink
Кажете ми как вървят ориентировъчно тарифите на ДЖ в СТЗ? Не че знам кои са, но вие може да ме светнете. Не искам нещо изтъркано и прехвалено. Просто да има живец, да е остроумен и с чувство за хумор. Иначе музиката ние ще му обясним каква да е горе долу.
И за фотограф (или фотооператор) - чета тук за Светла и за някакво момче от Казанлък? Техните хонорари как вървят?
Мислим в сряда да запазим датата, засега.

П.С. А за срещичка - много ми се ще, ама сякаш още ме е срам малко и ще поизчакам до някоя от следващите blush smile
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 24, 2009, 20:49:57 »

От какво те е срам? Не се излагай  blum
За DJ- аз съм много доволна от Ники Колев. Иначе горещо препоръчвам Миро, писала съм вече за него. Той е сравнително нов в бранша. Много е готин и има страхотни идеи и е с невероятно чувство за хумор. Ако искаш мога да ти пусна номера на лични.
За Светла- тарифата зависи от това какъв албум искаш. Ние си поръчахме луксозния албум. С нея с камера снима Митко- цената е 350(за оператора имам предвид)
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 24, 2009, 21:02:09 »

Били снимките ми от Светла ги взех благополучно след 2 месеца след сватбата.Бях се поизнервила но тогава моята сватба съвпадаше и с баловете и затова ми каза че са се забавили , но в крайна сметка си заслужаваше чакането.Снимките са наистина страхотни. smile danceg
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 24, 2009, 21:07:59 »

Били аз снимките още си ги чакам Светла обеща, че ще са готови една седмица след вашата сватба , но още не са готови... а диска вече си го взехме миналата седмица и до сега съм го гледала сигурно 5 пъти... много ми хареса очаквам и снимките да са така хубави.... абе с една дума си заслужава чакането... smile Wink
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 24, 2009, 21:09:21 »

П.С.  А за срещичката аз съм " ЗА "  danceg blum Yes
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 24, 2009, 22:24:04 »

Момичета това със срещата звучи много добре но и мен малко ме е срам като чета как  си пишете и си помагате а пък аз съм само наблюдател  Ashamed
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 24, 2009, 22:55:17 »

Няма какво да ви е срам!!! Кажете на кой по кое време му е удобно, че аз все още съм в процес на търсене на работа и общо взето съм свободна постоянно.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines