Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:22:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145084 пъти)
 
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 30, 2009, 10:35:33 »

Аааааа, още е рано за второ. Засега живеем още на квартира, която на всичко отгоре е и тясна. Като си ремонтираме къщата и се нанесем там, тогава вече ще мислим за още поне едно бебче smile
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 01, 2009, 08:27:33 »

Момичета, взех си роклята  yahoo А роклите на малките шаферки са просто невероятни- като бонбончета са, идва ми да ги схрускам! Има и снимков материал в галерията ми.

А междувременно имам голяяяяяяяяяяяям проблем с ноктите седмица преди сватбата! За два дена ми се счупиха 4 нокътя  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Изобщо не ми се иска да си съсипрам ноктите с ноктопластика, но така като гледам накрая може и да ми се наложи. По принцип не съм някоя лигла, която рони сълзи за всеки нокът, но сега са ми много важни и си ги искааааааааааааам!
На всичкото отгоре това с ноктите означава, че най- големите ми кошмари, свързани със сватбата, са на път да се сбъднат. Преди време сънувах как ми се чупят ноктите, после сънувах, че ми се разпада прическата, че съм без никакъв грим... Дори веднъж сънувах, че сме забравили да кажем на кумовете кога да дойдат в обредния дом! Оф, докато дойде ДЕНЯ ще се побъркам окончателно  crazy
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 02, 2009, 07:13:15 »

   Първо честито за роклите Били  danceg И Трите са много красиви, аз дори вчера пробвах като твоята, но без презрамки. А за другото, всичко, ще мине ок, но напрежението си е напрежение. Във връзка с ноктопластиката, аз ще ходя, но няма да ми се слагат изкъствени нокти, а на дължината, на моите ще се надгражда дължина с гел и коприна, за първи път ще хода, но видях две приятелки и мн добре седи и не се налага, да ти лепят разните там пласт маси. Ако искаш проучи въпроса, дано съм била полезна  smile. И да се похваля вчера бях в Манийка за рокля. Нямаха, това което искам, но ще го направят и съм мн щастлива  danceg на 21 ще е готова. 
« Последна редакция: август 02, 2009, 07:17:17 от nevVn_Sm » Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 02, 2009, 07:17:09 »

Ами Били аз моите си ги направих с ноктопластика, защото по принцип ноктите ми са много меки и лесно се чупят и нацепват...... не исках да рискувам като теб да съм с моите... Нормално е да си малко напрегната сега, но не се притесняваи няма да ти се сбъдне никой от кошмарите.... Ще си прекарате страхотно убедена съм....  danceg tease А роклята ти е страхотна, както и на малките шаферки ... smile  yahoo
Активен
Пачов
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #79 -: август 02, 2009, 09:00:16 »

Здравейте и от мен на всички бъдещи булки на Стара Загора!
Четейки постовете се зарадвах, че има хора останали доволни от услугите на моята фирма.
За това искам да направя един жест. На всяко едно ново семейство бих направил 15% отстъпка от всяка една услуга която предлага моята фирма. За всякакви въпроси e-mail: [email protected]
На всички бъдещи семейства пожелавам разберателство и вечна любов.
С Уважение Калоян Пачов.
www.patchov.com
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 02, 2009, 12:22:11 »

Дори веднъж сънувах, че сме забравили да кажем на кумовете кога да дойдат в обредния дом!

хахах, Били аз не съм сънувала подобно нещо, но ако ще те успокои моята кума се оказа, че едва онзи ден е разбрала за нощната ни сватба, а не дневна. Аз на всички покани съм писала място и дата, но тяхната нали беше първа и по специална и наистина на съм споменала часа. Най смешното е, че кума знае и мястото и датата  girl_wink Та големият проблем се състоив това, че роклята и била за дневна, а не за вечерна сватба  Girl_hide

Хайде, ако ние като кацнем в събота успеем да се доберем до СЗ ще мина да те видя. Нали мен ми предстои същото нещо седмицата след теб  Girl_hide

За ноктите не се притеснявай, те могат да ти сложат ноктопластика само на двата счупени.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 03, 2009, 09:45:45 »

момичета, да попитам магазин ГАЛЕНА или както точно се казва, работи ли в неделя?
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 03, 2009, 13:12:02 »

tea_75 ако имаш в предвид Галина на ул.Парчевич в неделя не работят...., а в събота са до 17ч.
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 03, 2009, 13:21:15 »

nevVn_Sm, сигурно си пробвала точно моя модел, защото тя по принцип е без презрамки. на мен са ми необходими, защото няма как да съм без сутиен, защото ми е едър бюста. Аз лично съм ного доволна от Манийка- и продавачките в магазина, и лелките в цеха. На момента ако нещо не ти хареса, веднага развалят и правят наново, без да пуфтят и да се нервят. Моята идея за роклите на малките беше по- различна. Още в началото ми казаха, че може да не стоят добре, но ги направиха, както ги поисках и после, като не ми харесаха, ги преправиха по техния си начин и резултата е две прекрасни малки ангелчета  pardon
Иначе изобщо не съм вярвала, че последната седмица ще ми е така напрегната, при положение, че организирам сватбата от почти една година и всичко ми е готово отрано. Не мога да си представя какво им е на тези, които подготвят всичко в последния момент.
Вчера се видяхме с DJ- я и по това, което говорихме, сватбата ще бъде просто невероятна, дано всичко мине по план, че направо ми се е свило сърцето.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 03, 2009, 13:27:05 »

ей Били, ама я стига си се тревожила!!! трябва да се радвам на всеки миг, а не да се тревожиш само.
я някой там да вземе да ти се скара, че да не ти изхвръкне сърцето от притеснение  tease
всичк ще е прекрасно за тебе и за гостите ви, сигурна съм!!!!!!!!!
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 03, 2009, 13:38:51 »

Roshko  kiss2
Аз като цяло не съм чак толкова притеснена за организационните неща- в това съм най- добра, организирала съм всякакви събития, в хората, от които зависи всичко да е прекрасно също съм абсолютно сигурна. Това, което ме притеснява най- много са панаирите, които мига да очаквам от роднините и най- вече от майка ми. Миналата година беше сватбата на сестра ми и направи голям цирк, от това съм най- вече на тръни. Иначе другото ще е супеееееееееееееер  dance
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 03, 2009, 16:51:09 »

Били, скарвам ти се за да може следващата седмица ти да ми се караш.  Аз вече започнах да сънувам кошмарите  girl_impossible
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 04, 2009, 08:39:52 »

в случай на цирк Били просто поставяш необходимите хора на мястото им!!! - само това мога да кажа. и добре че е твоята майка, а не неговата, защото на твоята всичко можеш да кажеш, поне според мен де.
хич не искам да го мислиш това нещо, мисли само колко прекрасен ще е най дългоочакваният ден в живота ти миличка Били!!!!
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 04, 2009, 09:02:00 »

според мен няма какво да се правиш на падар на сватбения си ден. Извикаваш родителите си предварително и на двете страни обясняваш, че ако започне да се получава гаф всеки да вземе необходимите мерки.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 04, 2009, 13:14:14 »

Съобщение от модератор
Момичета да поясня че мненията Ви отиват в коша защото не са по темата.Честитките за дадена сватба се правят в съответната тема на съответната булка.Честитки за бременност ,пол на детето и т.н. се правят в бебешките теми.Разговорите тип чат-кой бил в отпуска и т.н които не са свързани със сватбите също нямат място тук-за това си има седмични теми.Моля съобразявайте се с това.В противен случай мненията ще бъдат изтривани.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines