Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145079 пъти)
 
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 27, 2009, 20:17:57 »

nevVn_Sm, поканите са просто невероятни! Възхищавам се на хора, които имат фантазията и сръчността да правят такива неща! Браво на теб  Bravo
akumbaya, какво стана, защо се отлага сватбата (ако не е тайна де). Дано да не е нещо неприятно.

Да се похваля- в събота имах моминско парти  blush Беше много готино, имаше стриптийз, закачки и къпане в басейна  Swiming ... Не знам защо, но една от шаферките не ми дава да свалям снимките (явно готви някаква изненада), но като получа позволение ще пусна снимка с Мистър Джани  smoke

Тази събота нямахме ли булка или нещо се бъркам?
Активен
Maetto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Проекто-Попова


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 27, 2009, 21:21:31 »

Здравейте момичета, аз пак имам нужда от съдействието ви.Сега я закъсахме с музикантите за вземането на булката. Обадих се на 2 места, едните музиканти ми искат 160 лв, а другите 150 лв, а на мен нещо много парички ми се струват. Кажете вашите впечатления!Може ли да се намерят музиканти за по-малко пари?
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 28, 2009, 01:49:04 »

Били, аз бях! Радвам се че си се сетила за мен! Сега влизам само за да ви изчета какво сте си бърборили че много ми липсвахте последната седмица, в която нямах никакво време, а и достъп до компютър...
Само ще се похваля че свтабата ни надмина мечтите ни!!! Всички гости са страшно доволни и дооста впечатлени, нямаме нито едно оплакване дори и от най-претенциозните (а гостите бяха около 240)! Но ние със съпруга ми (колко силно звучиии  Girl_hide ) и нашите родители са ... нямам думи даже - страшно доволнии!!!
Лети е невероятна! Екипът и е невероятен - справиха се перфектно и с украса, и с организация, и с озвучаване! Имахме най-пекрасния граждански ритуал - в градината на Езерото, под зелените върби, сред зелените градинки, със страхотна украса, въпреки леко инфарктните ситуации Лети се справи с всичко и сбъдна мечтите ни! Светла и Митко са велики!!! Страхотни! В ресторанта всичко беше повече от перфектно! (Ангелина, Благодаря!!!!  Wink ) Всички бяха страшно отзивчиви, изпълниха всеки наш каприз - супер храна, супер обслужване!
Утре тръгваме за сватбеното пътешествие и няма да ни има около 2 седмици, но след това се надявам и снимките да са готови и ще ви разкажа по-подробно за всичко, ще покажа и снимки...
Целувки за всички минали и бъдещи булки, желая ви и вашите сватбени тържества да са толкова прекрасни като нашите, защото няма по-велико чувство от това мечтите ти да се изпълнят пред очите ти!
give_rose give_rose give_rose
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 28, 2009, 07:11:35 »

  Били, много ти благодаря за милите думи  give_rose  Радвам се, че моминското парти е било толкова весело  Bravo  ще чакам сега и снимки да видя, определено ме заинтригува  girl_wink

Роси, честито, много успехи и семейно щастие ви пожелавам. twohearts
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 28, 2009, 11:29:44 »

Въпросче към вече госпожите, така де, може и другите да знаят- къде са тубдиспансер и психодиспансер? Трябва да си вземем бележки от там
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 28, 2009, 13:00:14 »

Въпросче към вече госпожите, така де, може и другите да знаят- къде са тубдиспансер и психодиспансер? Трябва да си вземем бележки от там

Горе някъде до болницата беше, само не ме питай откъде се влиза, че такова обикаляне му направихме тогава... В един общ двор са, но в различни сгради-там на място питай  good
Активен
mimipm
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 28, 2009, 13:24:26 »

Здравейте,
 момичета и аз реших да се включа в темата и ако мога с нещо да съм полезна и да помогна на бъдещите булки за мен ще бъде удоволствие. smile
Активен
mimipm
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 28, 2009, 13:37:21 »

На въпроса на Били тубдиспансера се намира, значи от бариерата само направо в дясно е голямата болница подминаваш малко и в ляво се намира една ниска бяла сграда това е тубдиспандсер .Психодиспансера като излезеш от тубдиспансер на дясно вървиш малко на долу после пак на дясно минаваш има едно помещение посока към изчислителния център там изхвърлят някакви отпадъци подминаваш го и там ще видиш ниска сграда разделена с няколко входа.Дано не съм те объркала малко е сложно за обяснение.
Активен
akumbaya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #68 -: юли 28, 2009, 14:28:56 »

Били, сватбата не се отлага, просто решихме, че ще ни е много по-удобно ако е в София smile  Тук са повечето ни приятели, а и с организацията се справяме по-лесно, защото всичко ни е "под носа" smile
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 28, 2009, 14:48:47 »

Сега я закъсахме с музикантите за вземането на булката. Обадих се на 2 места, едните музиканти ми искат 160 лв, а другите 150 лв, а на мен нещо много парички ми се струват. Кажете вашите впечатления!Може ли да се намерят музиканти за по-малко пари?

Maetto, аз си намерих музиканти за по 50лв на човек, но за съжаление още не съм ги виждала и не знам дали могат да бъдат препоръчвани  pardon Ако не са ти спешни само след 2 седмици ще стане ясно  Blush
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #70 -: юли 29, 2009, 11:10:29 »

Здравейте момичета, аз пак имам нужда от съдействието ви.Сега я закъсахме с музикантите за вземането на булката. Обадих се на 2 места, едните музиканти ми искат 160 лв, а другите 150 лв, а на мен нещо много парички ми се струват. Кажете вашите впечатления!Може ли да се намерят музиканти за по-малко пари?

От практиката мога да споделя, че цените на музиканти за взимане на булка, младоженец или кумове се въртят около 40-60 лв. на музикант. В повечето случаи те са по трима така че това е цената.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #71 -: юли 29, 2009, 11:24:48 »

аз казах, че по скоро ще се наложи малко да се съобразим с тесктошете. Не казвам да изпаднем в главозамайване.  То иначе трябава да се прибирам от сега в БГ и да прослушам всички евентуални идеи на DJ, ама то тогава аз да си направя всичко.
за кючеците, не знам.  Аз лично не бих станала понеже нещо не умея чупките в кръста, по ме притесняват хората - там съм мега не в час.   girl_impossible
Като всяко нещо ще мине и ще отмине.....


nevVn_Sm, поканите ти са прекрасни според мен.

Вие дайте насока на вашият Dj и от там нататък той ако наистина е добър, ще намери правилният подход, би трябвало бързо да се ориентира в обстановката за да направи всичко така че да няма пренебрегнати и в същото време няма да прекали с музиката която е малко в страни от вашите разбирания. Определено на сватбените Dj никак не им е лесно, защото те трябва да варират между вашите предпочитания и забрани, между желанията на гостите, които след няколко аперитива с право искат да чуят и да поздравят с някоя песен, която харесват и не на последно място между капризите и
притесненията от страна на персонала на ресторанта.






« Последна редакция: юли 29, 2009, 11:35:50 от DjNick Mc » Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 30, 2009, 07:28:51 »

   Ехе завиждам ти Били, а аз още цял месец ще чакам  Girl_hide Били, роклята ти беше от Манийка асеновград нали?
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 30, 2009, 09:33:56 »

nevVn_Sm, роклята ми е от Манийка, да.
Roshko, ти ми завиждаш за сватбата, а аз с умиление покрай теб се сещам за малките крачета, които сега те галят отвътре. На мен бременността ми липсва страшно много, невероятна тръпка е!
Вчера изкарах медицинските и платих таксата в обредния дом. Тези медицински са голяма глупост! Никой нищо не ти гледа, Ради дори не са го виждали. Идеята е само да ти вземат парите. Всеки като чуе, че ще правиш сватба и дере здраво няколко чифта кожи! Но, важното е, че за сега всичко е наред.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 30, 2009, 10:19:36 »

м да Били това за медицинските е така - и нас не ни бяха виждали...
хубаво че сте ги направили  Bravo
а за бременноста да - моята е много лека всеки казва за сега и се радвам и аз на всичко около бременноста smile
а ти щом ти липсва винаги можеш да поправиш това тъкмо малката ще си има братче или сестриче  Baby_b
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines