Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145085 пъти)
 
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 13, 2009, 08:45:35 »

Slyn4o аз се сещам и за друг фотограф но той е от Казанлък... казва се Йонко Русев....
много добре работи виждала съм негови снимки но за цени незнам....
мога да ти пратя тел. на лични ако искаш....
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 13, 2009, 09:08:46 »

 момичета, дайте някакъв съвет за сутиен, подходящ за гол гръб, в смисъл роклята ще е с връзки на гърба. Никак не ми се иска да е такъв със силиконов гръб, а сякъш не се сещам за друг вариант  sad
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 13, 2009, 09:14:37 »

А защо трябва да си със сутиен...?
До колкото виждам роклята в галерията ти може и без него да мине....  smile
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 13, 2009, 09:54:07 »

Невен намерих един ..... може би ще ти свърш работа ама незнам къде може да го намериш...., а и се сетих за тези силиконовите бюстове незнам как им казват.... Но според мен нямаш нужда от сутиен... smile


* V287836_CROP1.jpg (10.18 KB, 177x238 - видяно 2173 пъти.)
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 13, 2009, 11:13:24 »

Нев аз бях без сутиен само ги накарах за да не ми е гол гърба ми ушиха една платка и тя е подвижна слага се под връзките.Така че може да си ушиеш и да не търсиш сутиен.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 13, 2009, 13:38:31 »

със сутиен по добре стои а и булката е по спокойна според мен, тя си знае как се чувства.
но като вариант се сещам защо не ти зашият (или ти не зашиеш) чашки от сутиен отпред. само самите чашки - аз така бях и беше много добре. хем оформят като нормален сутиен, хем не се вижда нищо и все едно нямаш tease
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 13, 2009, 15:06:37 »

  Мерси за отговорите и идейките, а относно роклята в галерията ми, тя беше вариант само, не е моята.  smile
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 13, 2009, 16:40:26 »

И аз съм за Фото Венци с две ръце (зад сладкарница Неделя)!  good Направиха ми страхотен албум. Студийните снимки бяха в Дукс и са като картички, нямат равни.

И аз ще търся сутиен за рокля (кумска) с бюстие. Уж е доста стегнато, но пак малко се чудя да не изпопада на някоя ръченица за торта например ...  shok Да попитам булките с такива рокли (без призрамки) добре ли се чувствахте?
Активен
summer snow
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #113 -: август 14, 2009, 10:48:56 »

Здравейте момичета! Отдавна не съм писала, но покрай цялата суматоха не ми остава време. Искам да ви помоля за препоръки за фризьор и гримьор. Знам за Рене, ще отида и при нея на пробен, но освен нея някой друг? Няма да ми е излишна повече информация  smile
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 14, 2009, 11:30:06 »

Моя грим го прави Рене, за друг не знам, но аз съм изключително доволна. Не само, че н ми се разтече, а и стоеше и на сутринта. Горещо я препоръчвам. За фризьор- аз ходих при една мацка във Верея на петия етаж. Прическата ми беше супер, но се разпадна доста рано. Имах прави кичури още като идваха да ме взимат, но това до някъде си е и от косата ми- не търпи много дълго прически. Всички покрай мен казаха, че само аз съм си видяла правите кичури, защото съм знаела колко са били накъдрени преди това. Общо взето и от нея съм доволна.
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 14, 2009, 11:48:34 »

jeni_candy аз също бях при Рене... Даже и прическата тя ми я прави.... Много съм доволна и от двете неща, защото не мръднаха цяла вечер...

Кажи как върви подготовката... не си ни писала скоро... smile
Активен
summer snow
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #116 -: август 14, 2009, 15:23:31 »

Много ви благодаря за отговорите момичета  god

Подготовката върви с пълна пара, доуточнявам последни подробности и после ще си обърна внимание на мен. Остава ми да направя сватбените етикети, да поръчам тортата, букетът и бутониерките. Реших сама да си украся чашите, шампанското и кошничката, надявам се да ми се получи добре.
Довечера ще ми правят моминско парти  yahoo ще падне веселба danceg
Кой друг има сватба на 29-ти?  Sunshine
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 14, 2009, 15:31:58 »

ее браво мила.... да не забравиш и да качиш някоя снимка...  blum Wink

а за купна мога да ти пожелая приятно изкарване  danceg yahoo Party time
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 14, 2009, 19:37:25 »

Ммммммммммм, дааааааааааа!!! Моминското парти е голяма тръпка! Много весело изкарване ти пожелавам. Тези дни и аз ще публикувам снимки от моето, че още не съм ги получила на файловете.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 14, 2009, 23:46:28 »

jeni_candy ,правила съм си прическа когато бях шаферка на сватбата на моя приятелка при Янко Милев и съм супер доволна от него.Който ми видя косата каза , че е разкошна и на всичко отгоре издържа и др целия ден - направо не ми се разваляше  :girl_wink:Ако някой иска координати мога да му изпратя на лични  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines