Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 122656 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 13, 2009, 22:08:11 »

Мила Вале,какво да кажа Girl_hide,били сте просто чудесни и двамата,личи си,че сте били много щастливи и всяка ваша снимка блика от любов.Пожелавам ви и за напред да бъдете все така и да се обичате все повече и повече с всеки изминал ден! @}->--А разказа ти е толкова вълнуващ,че го изчетох на един дъх.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 14, 2009, 08:31:38 »

Вале, страхотни снимки!  give_rose give_rose give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 14, 2009, 11:07:14 »

Много ви благодаря за прекрасните думи. Току що преобразувах и снимките от другия фотограф и се готови за качване в албума. По-късно ще можете и тях да разгледате.  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: септември 16, 2009, 13:13:25 »

Вале, честит първи месец семеен живот!!! Да го отпразнувате подобаващо Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 18, 2009, 15:16:02 »

Вале снимките са прекрасни  yahoo Фотографа ви е бил много добър  good
Активен
Cvetomira_82
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #275 -: септември 19, 2009, 08:35:21 »

Снимките са страхотни, много се чаровни  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 19, 2009, 08:52:44 »

petrova83 Благодаря ти миличка. Мина вече месец, а аз все още имам чувството, че е било вчера.
Cvetomira_82 Благодаря и на теб за милите думи.
anbibian и на теб благодаря. Аз съм на седмото небе заради фотографите. Всъщност те бяха двама. Един от Пазарджик - Любо. И един от Пловдив - Митко Яков. И двамата са много добри, но фотосесията вкъщи и в стария град на Пловдив са изцяло дело на Митко. Но и двамата пак да кажа бяха просто неотразими - работеха като екип.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 19, 2009, 08:54:07 »

Аз скоро ще кача да ви покажа снимките от медения ни месец. Готови са като формат, само трябва да си намеря малко време да ги кача.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 21, 2009, 15:00:30 »

Ех момичета. Обещаните снимки от медения ни месец вече са качени. Заповядайте, може да ги разгледате. С две три думи само ще ви кажа, че прекарахме една много интересна и емоционална медена седмичка на Керкера (това е гръцкото име на остров Корфу). Общо взето няма да прехвалвам хотела, но все пак беше много приличен и чист.  Дадоха ни прекрасна стая с изглед към морето и към сцената на двора, на която в два различни дни от нашия престой имаше представления - едната с ретро музика наживо и втората с гръцки танци с народни облекла. За жалост тавана в банята протече и трябваше да ни преместят в друга стая. Но тя пък гледаше и към планината, и към морето и към басейна. Много добре, че имаше само закуска и вечеря, защото храната изобилстваше и след всичките вкусотии качихме по няклолко килца.  blush Имахме прекрасни екскурзии на самия остров. Някои от тях бяха доста страшни, защото пътя е изключитолно тесен, не много стръмен и с много завой, почти обратни. Рейсовете бяха като гъсенички. А моя мъж като ми е разказвал, колко много рейсове са се чупели там, бях загубила говор и картина по едно време. Даже се разплаках, когато рейса тръгна назад и му костваше доста нерви докато ме убеди, че няма страшно. Пътя е еднопосочен за автобуси, а колите насреща трябва да се съобразяват с това. Но един дядо, немец, като се запъна и за да направи място давайки назад си удари колата и като каза, че няма да мръдне, иди го уговаряй. А от нашата страна пропаст и минаването е опасно. Слезнаха и шофьори и моя да се разправят. Хората вътре писнаха, една баба викаше, че искала да слезе, че имала внуче. А мен както ме беше страх започнах да им се карам да мълчат и да не нажежават обстановката. Накрая мъжа ми не издържа и прекара автобуса напред на косъм, защото шофьорите не искаха да мръднат рейса, докато дядото не махне колата (този маршрут го е минавал над 10 пъти и знае всеки сантиметър от него). Целият рейс му ръкопляскаше и го хвалеше. А аз се усмихнах и тихичко си казах - "Това е моя мъж", почувствах се много горда с него. Гледката от "Бела Виста" е прекрасна, но докато стигнем до нея се изпотих 1000 пъти.  Иначе улучихме най-прекрасното време за море. Не беше адска жега и можехме спокойно да си се препичаме. Играехме на табла, шах и тенис на маса. Много се забавлявах, когато го биех моето момче и той започваше все повече да се задълбочава в игрите. Бяхме и до Сидари, там където е канала на любовта, и си харесахме няколко хотелчета, които може да посетим живот и здраве другата година. Аз се качих и на корабчето "Калипсо", което е със специално прозрачно дъно за да се гледа, какво става под водата. Качила съм снимки и от него. Беше отново много вълнуващо за мен, защото водата е нещото, от което също изпитвам страх, защото не мога да плувам. Гледахме прекрасно шоу с морски лъвчета. Имахме доста интересна програма. Предлагаха и най-различни круизи и забавления. Някак неусетно мина времето. А ние се наслаждавахме на любовта си и грабехме с пълни шепи от нашата почивка.   
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: септември 22, 2009, 19:52:44 »

Разгледах снимките с огромно удоволствие. Пожелавам ВИ да сте винаги толкова влюбени и щастливиии Wink
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 24, 2009, 15:36:26 »

Еееееех, Валенцеееееее  Love girl
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 24, 2009, 17:02:15 »

Вал, супер сте и на сватбата, и на медения!!!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: октомври 02, 2009, 13:17:23 »

petrova83, Polia , elean   Благодаря за милите думи. Толкова много си мечтаех да имам прекрасни снимки от сватбения ден. И наистина сега ги имам, и съм още по-щастлива, че милото ме подкрепи изцяло. Дори той самия очакваше с нетърпение фотосесията. Всеки, който разглежда снимките на Митко, е очарован.
 А тези от медения месец, се радвам, че поне си имахме фотоапарат и запечатахме красиви спомени и от там.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: октомври 08, 2009, 15:18:18 »

Вале честита номинация за албум на месеца. Успех!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 08, 2009, 15:42:39 »

Вале честита номинация и от мен и успех! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines