Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 122668 пъти)
 
detikodj
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #75 -: юли 29, 2009, 11:48:06 »

Моята половинка също е 120 кг и ще трябва голям номер костюм
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 29, 2009, 11:48:32 »

Ах мила какви карсоти виждам тук,всичко е много хубаво,браво Bravo.Костюма на младоженеца е страхотен,поздравления за избора.Хайде нямаме търпение вече и твоята рокляа да видим. blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #77 -: юли 29, 2009, 12:41:05 »

Младоженецът изглежда много добре, дано скоро и ти да се похвалиш, че си доволна от роклята  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 29, 2009, 13:09:24 »

И аз се надявам скоро да видя роклята в завършен вид за да се поуспокоя малко, ама какво да направя, че толкова се поналях. А то момичето, което ми я шие и тя се поизмъчва с мен.   pardon  , но вече гледам много по-позитивно ан нещата. Ето и на каквво було съм се спряла. Все още не съм решила дали на 100% ще имам було, но ако имам искам да е точно от този тип, испансо було. Вие какво мислите за булото. Косата ми няма да е вдигната цялата и една част ще пада.


* mantilla-veil-21.jpg (12.31 KB, 299x448 - видяно 303 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 29, 2009, 13:12:16 »

valia_diva лично на мен много ми харесва този тип воал,дори моята беатовчедка имаше наскоро сватба и беше с такъв воал,стои много добре. good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 29, 2009, 13:20:07 »

mucanka  аз още от дете съм си мечтала за такъв воал и винаги когато съм си се представяла като булка, воала си го представях точно така. А и кройката му е мнага лесна. Представлява един кръг. И въпреки, че ми е бил мечта още не съм сигурна дали искам да имам.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 29, 2009, 13:23:19 »

Разбирам те,че още не си се решила,но по моя лично мнение казвам,че ако решиш да си с воал няма да съжаляваш,ако избереш този good.Нямам търпение да те видя булка,а и още повече,ако си с такъв воал blush
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 29, 2009, 14:53:57 »

вале, най-добре пробвай. аз за моята сватба не бях с воал, защото се оказа, че изобщо не пасва на роклята и не ми стои добре. затова мисля да видиш как е и да прецениш. иначе наистина е много по-яко с този тип испански воал отколкото с обикновен. поне на мен повече ми харесват. pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 29, 2009, 16:20:20 »

Много е красив този воал. Най-добре като стане роклята готова напълно, ако имаш възможност да видиш как ще ти седи такъв воал и най-добре ще предцениш дали да имаш.
Друг вариант да го вземеш воала и после да решиш дали да го сложиш  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 29, 2009, 16:43:22 »

 Bravo Вале, следя с интерес твоята темичка. Костюма на младоженеца е чудесен със здраве да си го носи твоето мило, а за воала Oh my ... нямам думи и аз исках такъв, но моята рокля беше много пищна от към дантели и камъни и нямаше да стой добре. Съгласна съм с anbibian, но дори и да не сложиш воала, ако решиш да го вземеш преди да е готова роклята, ти ще прецениш, все пак той остава един красив спомен Wink
« Последна редакция: юли 29, 2009, 16:45:22 от petrova83 » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #85 -: юли 30, 2009, 09:01:37 »

Вале, и аз много харесвам испанския тип воали, мислех да съм с такъв на сватбата, но на мен щяха да ми станат много дантелите от една страна, а от друга испанското було може да се ползва само докато вървят ритуалите, а за след това и танците не е удобно, защото не е закрепено. Но ти май изобщо се чудеше дали да си с було, така че теб няма да те притеснява втората причина  girl_wink (аз пък много се харесах с булото и не го махнах цяла вечер  pardon)
Освен това е хубаво да се видиш с него преди да решиш, защото на мен, въпреки, че го харесвам на снимка, сякаш не ми стоеше добре на живо.
Виждала съм и испански воал, който в двата края завършва като ръкави и така е 2в1 - болеро и було. А и стандартния испански воал, като се събере, става като шал, който се поставя на раменете, това съм го виждала при една позната, която се жени есента - покриваше й голите рамене и я топлеше   smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 30, 2009, 09:22:41 »

Вале воала е много красив, още повече като си искала такъв от малка. Според мен не е проблем да пробваш как стой с риклята и да прецениш, дали ще  си с такъв или не.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 30, 2009, 10:12:08 »

Ехе, много ви благодаря на всички за подкрепата.  god Аз все пак реших да си поръчам воал вчера след поредната проба на роклята. Само 38лв. и мисля, че и прическата ми ще позволява да съм точно с такъв тип. А ако не се харесам ще го ползам поне като наметало за църквата. Вече съм много по доволна от роклята. Вчера взеха мерки за дължината и окончателно ще е готова събота или понеделник.
 Сега обаче ми се върти още една идея в главата. Харесах си кристалчета на Swarowski за роклята. Едните се лепят, а другите се шият. Дантелата на роклята ми е много фина и на самите завъртулки на орнаментите позволява да се сложат само за акцент.  120бр. от тези, които се лепят, струват 18лв. и вземат за лепене по 0,10лв. на кристалче. Продават и лепило и може и сама да си ги налепя, но не вземат скъпо и по-добре да не рискувам. Тези, които се шият, за 120бр. цената е 36лв., но са по обемисти, като мъниста, а другите са плоски. Та сега се чудя дали да си сложа кристали само на бюстието. Май най-добре ще е като взема роклята да отида направо в магазина и да пробваме как ще изглежда и намясто да реша.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 30, 2009, 10:28:52 »

Вале, моята е така.  danceg danceg danceg На завъртулките на дантелата има мъничкииии  huhhuh.gif "мъниста" да ги наречем и стой много добре. Отваря допълнително роклята и с малките отблясъци я прави още по празнична  girl_wink
Активен
treisy7
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #89 -: юли 30, 2009, 10:39:07 »

Много красиво було smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines