Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:39:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 122631 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 24, 2009, 12:46:47 »

Не се притеснявай за неделния ден. Преди все в неделя са се женили, а и когато са те уважили и поканили на сватба не мисля, че неделята може да е пречка. Много сладурски късметчета Bravo
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 24, 2009, 12:47:12 »

Вале, честита тема, мила! Пропускам доста неща напоследък, че имам работа, така че ще ме извиниш. Пожелавам ти гладки и успешни откъм организация последни момински дни!   Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 24, 2009, 12:49:07 »

Аз тези късметчета ги правих на три пъти. Все нещо добавях, променях и накрая се кротнах като ги понагласих да са по накипрени. А тя и кумата държи да купи и понеже не можах да се преборя с нея да не купува, реших да ги направя няколко вида така и така ще се различават с нейните и за това. Бройка не съм спазвала за да има повече и за всички, е почти за всички.

Да ви се оплача. Вчера сутринта бях на поредната проба за роклята (вече не помня 3 или 4та) и направо си тръгнах разтроена и почти разревана. Преди повече от месец и половина откакто са ми взели мерките и чак сега девойката като вижда какво става реши да ме измери наново и  Oh my ... 7см отгоре на гръдната обиколка, талията е същата, но защото бях с колан. И се сети да ме премери отново, защото й казах, че роклята ме задушава и не ми е удобна, атя ми казва, че е от сутиена и колана. В крайна сметка се оказа, че я е направила малко по-тясна и като разбра, че трябва пак да крои и шие не й стана приятнол Хубаво, че дойде и собственичката и тя също забеляза някои нередности, като кривото коланче под бюста и каза, че трябва и то наново да се прави. А на мен ми стана толкова неудобно, съм си променила мерките за толкова отрицателно време, че ми идваше да ревна още вътре. А аз съм по принцип търпелива и знам че на пробите не нищо особено роклята, ама тоя път ми дойде в повече.  Снощи не можах да спя цяла нощ. Само кошмари, само сватбени картини пред очите ми, как се лутам без да мога да направя и свърша нищо. Май започва предсватбената треска.  angry
За капак, обувките са ми толкова неудобни, че само докато стоях на пробата с тях и започна да ме боли ходилото, а уж ми взеха мерките и ми ги правиха по поръчка и 30мин сме се обяснявали какво да е точно, за да са ми удобни и да мога да танцувам с тяхл. Ами аз на салсата на първата стъпка ще съм на земята.  Днес 1 час вкъщи напред, назад с тях като предварително ги нагрях със сешоар (по препоръчка на фирмата производител, за да си вземели формата на моя крак) и ще си взема едни стелчици за високи обувки да пробвам и с тях и ако не стане тръгвам за нови. Ето и тяхна снимчица. Аз моделчето много го харесвам и са възможно най-ниските 6см.

П.С - някой ме изпревари - мерси bergeria и на теб също Polia


* obuvki1.JPG (26.07 KB, 448x336 - видяно 484 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 24, 2009, 12:50:21 »

ето ги още веднъж двете. Ще направя всякакви проби да се чувствам удобно в тях, защото точно като роклята и чантичката


* obuvki2.JPG (24.88 KB, 448x336 - видяно 499 пъти.)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 24, 2009, 13:14:28 »

Вале, и аз да ти кажа за късметчетата, че са много хубави. И аз искам някакви подобни. Да не са много големи и семплички.
А за обувките - изглеждат много добре, ама аз специално тези, които са тесни отпред не са ми удобни. И избягвам да взимам такива. То зависи и при теб неудобството от къде идва. Една обувка може да е разкошна, ама самата тя да създава някакъв недостатък. Пробвай със всички начини, за да не ти е криво. Щом толкова искаш да си с тях. Ще стискам силно палци да успееш да се справиш с тях. А за треската - няма да се шашаш много. Едва ли искаш да си шокирана в най-големия ден. Всичко ще се нареди. Не си създавай излишни ядове Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 24, 2009, 13:15:48 »

Мила напълно те разбирам относно пробата на роклята ( то аз минах само една проба) но се чувствах по- същият начин. За обувките същият проблем от няколко дни ги разхождам в къщи и пак ми са леко стягащи на пръстите. не се притеснявай сигурна съм, че бързо нещатат ще се оправят. Иначе на мен твойте обувки ми се струват страшно удобни.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 24, 2009, 14:18:20 »

вале според мен те е хванала предбрачната треска. трябва обаче да се стегнеш и да започнеш някаква диета, за да си задържиш теглото/не да отслабваш а да си точно с тези килограми, за да ти е по мярка роклята/. надявам се да не ми се обидиш. просто при мен роклята беше готова месец и половина по-рано и аз през цялото време треперех, защото ми се струваше че ям адски много от нерви. обувките ти са много хубави и се надявам да се отпуснат. не се разстройвай, всичко ще се нареди. казвам го от опит kiss2
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 24, 2009, 14:37:17 »

Благодаря за окуражителните думи. Иначе аз вече си правя диета, или по-точно летен режим на хранене. Плодове, зеленчуци и пилешко, риба и кисело мляко. Ползвам кафява сол и захар, почти не слагам олио на салатата. Пърженото ще го забравя. Зеленчуците ще ги правя на пара. А картофите и ориза съвсем ще ги изключа от менюто. Аз напоследък имам страшен апетит и всички ми правят забележка.  pardon а сладко не обичам, аз и за това обичам повече зеленчуци пред плодовете. Та до другата проба със сигурност ще съм с 2-3 кг надолу. При мен лошото е, че се палучава йо-йо ефекта след диетата, от която бях свалила 20кг. миналото лято и сега повечето си ги върнах. Но спрях и цигарите, пиех хормонални хапчета и все по-рядко ходя на тренировки по салса. Не се отчайвам за килограмите, а че роклята няма да е това, което искам.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 24, 2009, 14:52:36 »

Вале, горе главата.  good Wink Нали знаеш положителните мисли водят до положителни действия. Нещата ще се наредят, сигурна съм.
Ще бъдеш прекрасна булка, с още по-прекрасна рокля. give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 24, 2009, 15:16:05 »

А дано.
Айде да ви покажа другата моя гордост - подаръчетата за гостите. Голямо майсторене му падна. Почти сама ги правих, а накрая майка ми и баща ми се включиха.


* podara4eta gosti.jpg (17.25 KB, 336x448 - видяно 460 пъти.)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 24, 2009, 15:19:24 »

Вале, виждам написано някакво текстче на тях? Какво е? Много нежни... heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 24, 2009, 15:19:41 »

Ето и слончетата за децата. Те вече са поразкрасени и си имат панделчици на вратлетата за да изглеждат съвсем като подаръчетата. Едно от децата обаче ги видя, но каза, че мноооого ги харесва.


* podar4eta deca.jpg (16.16 KB, 448x336 - видяно 471 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 24, 2009, 15:22:05 »

Вале, виждам написано някакво текстче на тях? Какво е? Много нежни... heart
Вале, текстчето го заимствах от Merilin и гласи
Благодарим Ви, че ни помогнахте да превърнем нашия сватбен ден в една незабравима приказка!    Валентина и Александър Тодорови                   16.08.2009г.              
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 24, 2009, 15:27:36 »

Да, традиционното, което може да се напише. Да ти кажа малко  Offtopic , ама аз винаги съм харесвала нещата, които се срещат най-често. Много рядко ще се заплесна по нещо, което е извън границите на нормалното (надявам се да ме разбираш). Но като цяло, да се върна в темата, мисля че много добре са се получили. А пък тези за дечицата  heart heart heart... Направо се влюбих в тях. Как ги измисляш тези прекрасни нещица...
Завиждам ти благородно за таланта kiss
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 24, 2009, 15:44:14 »

Вале, слончетата са много сладки. Bravo Ние няма да имаме дечица на сватбата, май. Или и да имаме ще са две или три. Дали да им купим на тях по нещо? Може по една малка играчка плюшена.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines