Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:38:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 123628 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 24, 2009, 16:00:30 »

Вале, слончетата са много сладки. Bravo Ние няма да имаме дечица на сватбата, май. Или и да имаме ще са две или три. Дали да им купим на тях по нещо? Може по една малка играчка плюшена.
Със сигурност ще се зарадват много на нещо специално за тях и като видят, че на родителите им е друго, ще се радват още повече, че имат 2 различни неща. Но зависи все пак на колко годинки са, че по-големките може и да не го отразят много възторжено. Аз едно от "децата" го бях редвидила с детско подаръче, и наскоро като питах майка й на колко е години, се оказа че вече е мома на почти 18г  funnytooth  insane, а на мен все си ми изглеждат мънички, че и детско меню щях да й сложа - голям срам малееее. 
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 24, 2009, 16:26:37 »

о и при нас имаше подобна ситуация с децата, казват ни две деца и аз бум на детската маса, а то кво едното на 16 години ...  yahoo. Слава богу че реагирахме овреме
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 25, 2009, 22:34:19 »

Аз да ви се отчета малко за свършената работа днес:
Избрах си и си капарирах булченския букет. Гледах толкова много кръглички и малки и накрая си поръчах висящ. Стугнахме до решението, че той ще е най-подходящ за моята фигура, защото съм по-едричка и малкия букет ще се губи. Флористката каза, че ще между 40-50лв., което ми се вижда нормално, а майка ми милата  Oh my ... й се видя скъпо  smile
Харесах си и за колата, който после може да се сложи и на нашата маса, но за сега докато не уредим въпроса с ресторанта няма да го поръчвам. А от там непозволяват чужда украса, освен направена от тях. В темата за Пазарджик съм писала много за това, че нали ресторанта е там.
Намерих си и други обувки  yahoo , които съм носила само 2-3 пъти. Аз въобще не се бях сетила за тях, а са ми супер удобни и на следващата проба ще съм с тях. Токчето е точно едно пръстче. Ще ги снимам и ще ви ги покажа за мнение.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 27, 2009, 15:49:21 »

Айде аз да ви покажа и кутията ми за пари.


* kutia-pari1.jpg (15.66 KB, 336x448 - видяно 258 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 27, 2009, 15:49:36 »

И още една снимчица


* kutia-pari2.jpg (14.84 KB, 336x448 - видяно 280 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 27, 2009, 15:50:30 »

и книгата за гости


* kniga za gosti.JPG (21.13 KB, 448x336 - видяно 294 пъти.)
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 27, 2009, 15:51:45 »

Миличка, то неостанало бе  chee  Bravo Bravo Bravo Еуфорно ли ти е вече  blum или си все още самото спокойствие?  pullpigtails
А нещата са супер, ей сега ги видях, много готини!!! А мога ли да попитам книгата от къде е?
« Последна редакция: юли 27, 2009, 15:54:17 от vesince » Активен
mili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #67 -: юли 27, 2009, 16:01:12 »

о, невероятна е мила  yahoo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 29, 2009, 10:19:29 »

vesince, mili , благодаря ви. Книгата е 18лв от едно складче в Асеновград.  Изглежда ми е доста еуфорно вече щом само сънувам сватбени истории и по цяла нощ се будя и говоря на сън.
Аз да ви се похваля за моя младоженец. Вчера го екипирахме.  Yes Той все отлагаше ли отлагаше и вчера сутринта като се прибра от Испания хоп в банята и от там направо по магазините, че утре май отново ще пътува. Първоначално си мислех, че още с първия магазин ще сме готови, защото той така пазарува. Но като влезнахме във втория попаднахме на точното място. И се почна едно мерене. Хареса си първия, който сложи. Мери и други модели, и на всеки казваше - ама този ми е по-удобен, а този е по-мек. И точно когато си мислех, че ще останем с първия му предложих да пробва и още един, за чиято материя казаха, че е хит за това лято и  yahoo заспа му, а и той си го хареса най-много. Цвета е между черно и сиво. Избрахме и риза - цвят шампанско на много фино райе. Най-голяма трудност срещнахме в избора на вратовръзката, защото търсихме акцент с моите цветя. (Момичето от магазина на 2-3 пъти притичваше до другия им магазин за да носи костюми, ризи, вратовръзки докато попаднем на нещо подходящото.) И макар акцента да се вижда само от близо мисля, че направихме най-добрия избор. Избрахме и прекрасни ръкавели в комплект с игла (на която не съм особен почитател).  Оставихме сакото да му скъсят ръкавите и панталона за подгъв и другия четвъртък ще са готови.  yahoo Остана само на милото да му вземем обувки. Бельо си има - от Цезар и Клеопатра. Колан - баща ми му направи. Ще покажа и снимки след малко.
« Последна редакция: юли 29, 2009, 10:32:31 от valia_diva » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 29, 2009, 10:31:17 »

Ето го и моя манекен, който вече няма търпение да позира, а аз се притеснявах, че на фотосесията ще се дърпа. Дори вчера ми каза, че сам щял да си измисля пози  banana Иначе на тази снимка точно пред него му и закачена ризата, но не се вижда много хубаво.


* 111.JPG (24.52 KB, 336x448 - видяно 274 пъти.)
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 29, 2009, 10:34:04 »

Вале, много добре изглежда костюма  good
И браво на младоженеца за ентусиазма за фотосесията  Bravo
Нещата ти са много хубави - и кутията, и книжката  girl_wink
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 29, 2009, 10:37:01 »

Браво за избора, много стилен младоженец! Моят мил още не се трогва да търси и мери, но и това ще стане. Може ли и вратовръзката да видим?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 29, 2009, 10:44:14 »

О, благодаря ви Бубка, Polia , ние малко бяхме притеснени, защото той е по-едричък и всеки му викаше, че няма да си намери лесно костюм. Но ето, че го оправихме и сме вече по-спокойни за него. Там до кукления театър има 5-6 магазина и избора наистина е голям. За съжаление забравих да снимам вратовръзката, но ще го направя и ще я покажа.
Сега остава само и моята рокля да стане. Вчера ходих на поредната проба. Останах много по-доволна. Бяха ми скроили ново бюстие, по-подходящо за моя бюст, пооформихме малко презрамката и добавихме още един елемен като падащо ръкавче, за да ми скрие това, което ми изкача под мишницата. Уточнихме как точно да зашият деколтето, къде ще е панделката и токата за нея. А днес вечерта съм на още една проба, макар че все още не съм наясно с какви обувки ще съм, защото вторите, които си намерих са супер неподходящи и днес ще трябва да обърна всички магазини по центъра за нови.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 29, 2009, 10:52:33 »

Bravo за екипировката на младоженеца. радвам се че сте намерили това което търсите и че твоята рокля се оформя както ти искаш.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 29, 2009, 11:07:22 »

Костюмът е много добър  Bravo а вратовръзката ще я покажеш ли  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines