Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:22:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 123376 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 10, 2009, 17:25:59 »

Букетът ми за хвърляне - всъщност бяха 3бр. изненадаха приятно момите (само че преди това младоженеца за последно имаше право да изиграе един танц с всички неомъжени моми). За съжаление не бяха от най-красивите, но тях кумата ги беше поръчала и им бяха оставили много дълги дръжките. Но пък хвърчаха добре. Знаехме само 3-ма човека за изненадата, а сестра ми, милата помислила, че й се разпада в ръцете и хоп, остана без букет.  А иначе същи приятел с виличката, се беше наредил за букета за шоуто и на видеото пак се смяхме като видях как съм отишла да го хвана за ръчичка и да го отведа от дамското мероприятие.  sarcastic Свалянето на жартиера се оказа най-атрактивно от всичко. На снимките гледахме как гостите триеха сълзи от смях. Първо се започна с това, всички девойки, които имат ключ от ергенската квартира да ги върнат. И хоп появи се 1-вия, после 2-рия, сестра ми даде третия, а аз се заливах от смях и се обръщах към наредилите се ергени и ги подканвах да върнат ключовете пък от моята квартира. После  беше още по- смешно, защото аз имах пристягащ клин отдолу и за да не го види никой, се бях завъртяла към DJ-я, и стискам ли стискам краката за да не се вдигне много роклята, а милото не може и неможе без ръце да го докопа та легна на земята на една страна, все едно ремонтира рейса, и започна да ме хапе ту по единия, ту по другия крак докато отпусна малко за да стигне до дантелка.  Приготви се за хвърляне и хоооооп няколко ергена скочиха в надпревара, обаче изненадаааа. Кърпичка. Шафера май малко ни се ядоса, защото той я хвана. Беше много забавно. Не съм си представяла, че всичко ще е толкова весело и прекрасно. DJ-я непрекъснато напомняше на гостите да напишат нещо за спомен в книгата с пожелания и доста от гостите се бяха разписали. Дори и моя малък племеник. Почти накрая, когато половината гости вече си бяха тръгнали се сетихме за 3-те бутилки с вино, които решихме да са от шафера, защото ги бяхме взели от неговата колекция с вина. 1-вата да изпием при първа рожба, украсена в бяло. 2-рата, сребърна, на 25 годишнина от брака. И 3-тата, златната, на Златната ни сватба.
Забравих да спомена, че храната беше превъзходна. Надминаха всичките ми очаквания. ( Само на булката бяха пропуснали да сложат задушен ориз, но за това пък получих веднага 2 топки от него)  blush Какво да направя, като всичко ми прави впечатление. Тортата беше най-ужасната, която съм хапвала през живота си, а направо ми сваляха звезди и при условие, че много от материалите бяха от нас, ама за да избият после казали, че нашия фондан се бил разпадал и излъгаха още куп неща, които всъщност вече не ме вълнуват. Направи му само още нещо ужасно впечатление. При ставане на гостите, като се изпразнеше маса, сервитьорите като прахосмукачки вдигаха всичко. Така ни откраднаха половината алкохол и виното, което ни беше подарък и докато нашите се усетят да спасят едва 8 бутилки. А им подарихме всичкото безалкохолно, което не се изпи, а то беше много, и мезе. Бяха ми задигнали и фигурката от тортата, но като навих вой, че си я искам я дадоха, а първоначално казваха, че я върнали в сладкарския цех, а после случайно се оказа в един от шкафовете на ресторанта.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 10, 2009, 18:49:00 »

Вале хич не са ви липсвали емоции  Bravo чакам още снимки, няма да се измъкнеш така лесно give_rose
« Последна редакция: септември 10, 2009, 21:38:42 от tsvet_3 » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: септември 10, 2009, 20:52:14 »

*YAHOO*прочетох разказа с голямо удоволсвие, много забовно е било Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: септември 11, 2009, 11:41:32 »

 blum празненството приключи към 1:30 и съпругът ми изморен ме отведе към стаята. Аз да си призная ми се искаше да отидем някъде на дискотека, но милото категорично отказа. Емоциите и умората бяха наистина вече в повече, но все пак радостта и щастието наделяват в такъв момент. Сега ще се опитам да направя и албума.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 11, 2009, 11:54:18 »

 yahoo yahoo yahoo снимкиииииииииииии
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 11, 2009, 16:11:39 »

Много хубави снимки Вале  Bravo и чакаме и другите Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: септември 11, 2009, 16:23:58 »

Качих няколко снимчици от Пловдивския фотограф. Малко бавничко става, но при първа възможност ще кача и останалите. АЗ нали ви обещах, че ще има снимки.  yahoo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: септември 11, 2009, 17:06:48 »

Вале разгледах снимките - роклята ти се е получила много по-хубава отколкото си я представях, воалът ти е чудесен, а букетът ти е много нетрадиционен и много як :bravo:чакам да качиш и другите снимки. give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 11, 2009, 17:11:47 »

Мерси Цвет, Роклята наистина се получи добре. Но за пет дни-  откакто си я бях взела до сватбата изглежда бях свалила килце -две, защото ми се оказа малко широкичка горе. Воалът много исках да е от онези, които бях показала, но фризьорката избра да го сложи по този начин. А букета, страшно много си го харесвам, точно защото е по различен. Радвам се, че и на теб ти хареса
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: септември 11, 2009, 19:36:16 »

Бравоооо, много ми харесват, виждам много нежност, емоция и прекрасно усмихнати младоженци, супер сте!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 11, 2009, 20:30:34 »

 :bravo:много си красива Вале, а снимките са много нежни, личи си колко се обичате. Пожелавам ви много такива щастливи моменти и любов безкрайна като времето Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: септември 11, 2009, 21:15:26 »

Ех Вале много сте сладки. Толкова ме разчувствахте  cray И моделите и фотографа са се справили чудесно. Аз да те попитам за розата в косата ти  колко време издържа и как беше обработена, за да се сложи в косата.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: септември 12, 2009, 00:17:45 »

 Bravo прекрасни младоженци сте били!Излъчвате толкова нежност  и си личи колко сте влюбени! heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 12, 2009, 08:55:03 »

Радвам се, че ви харесват. Снощи отново гледах видеото и там най-много се вижда, колко много се обичаме и с колко много нежност ме обгръщаше младоженеца през цялата вечер.
bergeria розичката не беше обработена с нищо, дори и капсулка за вода нямах, защото са прекалено големи. Бяха ми казали, че за орхидеите имало едни съвсем малки, но ние не открихме. Но сега като се замисля може би фризьорката я беше напръскала обилно с лак за коса. Мисля че в косата ми издържа свежа около 5 часа и половина, като се има предвид, че преди това почти час, час и половина не е била натопена във вода. За това като видях че е поувяхнала си я махнах и сложих друга от една от вазите в ресторанта, защото бяха еднакви. Така съвсем  спокойно може да се заредиш с 2-3 рози за да ги сменяш.   give_rose
« Последна редакция: септември 12, 2009, 09:40:30 от valia_diva » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #269 -: септември 13, 2009, 20:25:39 »

Уау! Страхотни снимки!!!!! Ти си много красива булка!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines