Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:54:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valia_diva - 16.08.2009 г.  (Прочетена 123356 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 04, 2009, 09:56:44 »

LВале, роклята сигурно е страхотна.  girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 04, 2009, 10:21:46 »

Стискам силно палци и чакам отзиви и снимки smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 04, 2009, 10:33:23 »

Валенце, хайде мила чакаме снимчици на роклята smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 04, 2009, 10:47:36 »

вале, какво става с роклята, много сме нетърпеливи
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 05, 2009, 10:12:39 »

Ехей, благодаря ви на всички за интереса. Да ви се похваля - роклята стана много нежна и изчистена и булото е прекрасно. Може да се прави по няколко начина. Но снимки нямам, защото Алето влиза в нета и гледа. Онзи ден едвам го удържах да не гледа към огромния розов пакет, в който я скриха от ателието. Вече съм много по-спокойна. Прибрахме я при майка и татко. А майчето ми е разтъпкала обувките и сега ще съм си с тях  yahoo yahoo yahoo само ще си купя едни силиконови подложки за да не ми убиват много.
Днес отиваме вечерта на летището за да посрещнем сестра ми. И ще си имам още едно помощничка.
Трябва и гостите днес окончателно да уточним и да пратим схемата на ресторанта.
Във вторник милото ще се прибира от път ако тръгне утре и ще посрещне и баща му от Португалия и вече ще сме напълно спокойни, че всички членове на двете семейства ще са налице.
Остават дребните неща да свършим, ама нещо взе да ме стяга под лъжичката и две вечери не съм спала.

За сега само това, че днес отново имам много работа. От понеделник излизам в отпуска и се надявам да съм по-активно с отчета. 
 give_rose и целувки на всички.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 05, 2009, 10:19:41 »

Ех Вале,каква си лоша sad,сега ще ни държиш в напрежение още 10 дни cray,а аз как исках да я видя роклята,но щом не може ще чакаме,какво да се прави,то тези любопитни мъже. Браво за обувките,гледам,че вървите с добро темпо,само бъди спокойна и всичко ще е наред,ще свършите с всичко навреме. good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 05, 2009, 16:45:04 »

Честито за роклята! Ей как се нареждат нещата - близките вече се събират, емоцията е пълна, чак през нет-а се усеща Bravo
Ще чакаме тогава понеделник...
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 05, 2009, 17:02:05 »

Браво Вале и честито за роклята. Оххх, тръпката е голяма сигурно вече, а и ние тръпнем покрай теб  girl_wink Ноооо, виждам че държиш нещата под контрол  good А щом и близките хора започнат да се събират, радоста е още по-голяма  girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 06, 2009, 11:49:55 »

Напрежението вече е наистина мноооооооооого голямо. От февруари уточняваме списъците, а майка ми чак снощи приключи с последните гости които ги покани буквално преди 3-4 дена. на мястото на тези които се отказваха все слагаше нови, а с месеци се разправяме, че не искам тези или онези, ама тя нали си е инат, а и аз също.
  Последно трябва да сме 103 души с главните заподозрени. уточнихме бройката и направихме схемата за местата. Колко порции за възрастни и колко за децата. Сега пратих и на свекървата схемата, че снощи забравих да й я дам.
    - Днес ще отскоча да купя още детски подаръчета.
    - В петък направих прекрасни гривнички за: майка, свекървата, кумата, сестра ми и шаферката  yahoo (ще приложа и снимки задължително). Много си ги харесвам и сега ме е яд, че не купих още такива цветчета от Асеновград, а тук в Пловдив не съм виждала такива.
    - Трябва да вържа чашите и свещите с панделки
    - Трябва да направя панделки за бутилките
    - Да напазаруваме: Вода, уиски, ядки. Мислим за 103 души - 60 бутилки по 1,500л обикновена и 20 бутилки по 1,500л газирана вода и на всеки по 3 безалкохолни.
    - Шафера е поел отговорност за Виното - бяло и червено (Подарък от него), за бирата, половината ракия от него, а другата от баща ми - ще се състезават за майсторство, шишетата е подсигурил за ракията, мезетата също той ги урежда (само да видим кой и къде ще ги нареже)
     - За булката остават: да се боядисам, епилирам, с нетърпение да си оправя веждите, че ги бях оставила за да нямам точици в самия ден, да отида на пробен грим, на маникюр, на солариум, майка да ми прави поне по 1 масаж на ден за да се поотпусна малко, иииииии да решиа дали ще слагам кристали по роклята.
     - За сестра ми също да запишем час за маникюр, фризьор и гримьор
     - Вторник уточних последно букетите - моя и за колата
     - Остава още другата седмица да отидем да подадем всички документи и да доплатим в ритуалната зала.
     - Да взема днес костюма на младоженеца
     - да му купим обувки
     - да купим подаръците за кумовете
 Дали пропускам нещо. Май остана само да направя списъци кой, за какво да отговаря. 
     
     
« Последна редакция: август 06, 2009, 11:51:50 от valia_diva » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 06, 2009, 12:32:39 »

Eй Вале то не останало  yahoo. И като чета още повече ми се свива стомахът. Ти вече си доста напред, така че само спокойно. А що се отнася до гостите, винаги има такива, които са поканени без много основателна причина. И не са ти толкова близки.
Вече нямам търпения да видя роклятааааа.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 06, 2009, 13:30:17 »

Ани, аз вече останах без сили да обяснявам на майка, че искам само най-близките да каним, и че има хора коти ги махнах от списъка за да не ги натоварвам с гости, а тя взе че поканила още на тяхно място. Но аз съм сигурна, че с повече хора ще е по-весело. И се надявам, че хората ще дойдат за да ни уважат и да се порадват заедно с нас.

а ето ги и моите гривнички. Толкова много ги мислих и накрая измислих само това.


* grivni4ka.JPG (18.78 KB, 448x336 - видяно 161 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 06, 2009, 13:31:53 »

ето още 1 снимчица. Май на нея се вижда по-добре.


* grivni4ka-2.JPG (19.55 KB, 448x336 - видяно 171 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 06, 2009, 13:34:12 »

Вале,гривничките са страхотнииии  give_rose,браво за замисъла  good
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 06, 2009, 13:35:23 »

Ех Вале,ами ти си почти на финала вече,браво give_rose.Много неща сте свършили,е имаш още довършителни работи,но аз съм сигурна,че ще ги направиш без проблем,иначе гривничките са страхотни,много ми харесват. good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 06, 2009, 13:38:01 »

Вале нежни са много. Браво  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines