Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:12:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на niksis - 15.08.09  (Прочетена 14753 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 22, 2009, 17:06:02 »

Мила честита темичка и от мен!Роклята е страхотна,браво. @}->--Много добре ти стой,обувките също са много хубави и всичко останало е прекрасно.Ще следя с интерес темичката ти !
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 24, 2009, 08:50:38 »

valia_diva , lady_in_love , много ви благодаря !
Вчера бях на пробна прическа. Не очаквах да попадна на толкова миличка и добричка фризьорка. Видя ме, погледна роклята и без нищо да сме коментирали ,разбра каква прическа искам.Надявам се и в самия ден да се справи толкова добре. Мацката се казва Анелия Кошарска. Не й правя реклама,просто наистина съм възхитена от нея.
Иначе с останалите неща не съм напреднала. Имам още няколко покани да раздам. Важното е ,че ремонта вкъщи приключи и предстои голямото чистене..
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 24, 2009, 08:58:38 »

niksis, много красива рокля, поздравления!  Bravo И при теб виждам, че работите се нареждат лека-полека, и всичко изглежда прекрасно!  good
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 28, 2009, 12:05:58 »

Днес се сдобихме и с медицинските  DANCE Да е жива и здрава свекито на сестра ми !
На милото костюма вече е вкъщи    banana  Много добре го е пипнала шивачката.
Започват едно по едно нещата да се нареждат,но не става бързо,колкото ми се иска на мен  blush
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2009, 09:24:49 »

Остава още една седмица до Големия ден и все имам чувството ,че няма да успея да се справя. Все нещо се опитва да не върви,но всяка спънка я газя като валяк. За градината бях ангажирала струнно трио и вчера ми се обажда жената и ми вика- ами ние заминаваме след 2 дена и само за вашата сватба ще се върнем - сигурни ли сте че ще ви трябваме и аз  Oh my ... Щели да ходят на морето и много дълъг и уморител път. Тая на мен ли ще ми говори за пътя до морето. Аз съм от Бургас и вече тоя път ми е все едно сутрин за работа и ..лиготии..Ама така да ми постави въпроса 1 седмица преди сватбата.А аз съм ги предупредила от преди 3-4 месеца и добре че не им платих..Надявам се да можем да им намерим заместници..
Един много добър човечец от гостите по най-нелепия начин си отиде  cray Лека му пръст.. Хубавото е ,че не ни беше от най-близкото обкръжение. Не знам дали е много правилно, но ще има сватба. Не можем да отреагираме и да отменим всичко в посления момент.
 Надявам се да няма повече пречки..
 Та какво още ни остава...
     Подаръчетата за гостите милото днес трябва да ги дочърши.
     Тейбълките само половината са готови.
     Захванала съм се да сгъвам салфетки и не са започвани.
     Нямаме си  кола
     Украсата на рестората не съм я измислила още
     Алкохола в събота ще го купуваме.
     Сигурно съм забравила още нещо..


 
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2009, 22:33:02 »

Никсис, ако съдя по себе си значи добре напредвате. И ние сме гору-долу на същото ниво. С мънички разлики.
Колкото до смъртния случай - не се тревожи - щом не ви е толкова близък. Кофти е наистина, но вие вече сте ангажирали ресторант и т.н. Знаеш ли колко ще ви струва да отложите всичко.
А за триото - хич и да не те е яд - може пък да са искали да ви рекетират за повече пари. Като си на работа - пътят не е от значение. Още повече за музиканти - те по принцип пътуват повече. Аз имам познати музиканти - ако много забуксуваш - свирни за помощ
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 07, 2009, 14:34:22 »

Мърче,много ти благодаря. Ако не намерим нещо тия дни,ще ти пиша за помощ. По-добре ,че ми казаха седмица по-рано,а не в последния момент.Тогава наистина нямаше да мога да отреагирам..
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 07, 2009, 14:39:45 »

Ех, мила. Чак и аз се растроих като чета какво си написала. Че то нали знаеш на булките малко им трябва да заплачат. Надявам се повече пречки да няма, че и вие да може да се усмихнете на вашия празник.
За музикантите на 100% ли е сигурно, че няма да дойдат или ти вече не ги искаш и си решила да търсиш други.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 08, 2009, 08:57:00 »

Гледам да не мисля за това,че ми потичат сълзи..За музикантите - дали са ми срок днес да им кажа какво правим. Търсим им заместници, но тези които за винаги готови  прекалено много пари взимат. Иска ми се да намеря други,защото на тия им нямам доверие - ще дойдат и ще претупат нещата и много ще ме е яд после..Но ако не открия нищо,ще се наложи да рискувам с тях..
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 08, 2009, 09:16:01 »

Честита темичка с много закъснение и от мен! Приятни последни мигове подготовка. Стискам палци за музикантите.
Роклята ти е страхотна, ти и на снимката която си показала си супер, представям си в самия ден какво ще е !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 11, 2009, 09:12:03 »

Лелеее къде съм бляла до сега,че да не видя още една лятна булка. blum
niksis роклята ти е превъзходна както и всички други неща,които си показала в галерията  Bravo.Пожелавам ти едни спокойни финални дни до големия ден  good
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 11, 2009, 10:16:33 »

minalina , mucanka, много ви благодаря! Време не остана и започна да ме свива корема. Неочаквано за мен - милото си призна,че и той се е спекал .. Нещата се нареждат мнооого бавно.Имам чувството ,че няма да успея да направя всичко ,което съм намислила ,до сватбата..
 Моминското и ергенското парти минаха. Бяха наистина незабравими. Лудатата ми сестра , кумовете и няколко приятеля ни организираха партитата. Всичко беше изненада. Половината сватба се стовари в събота вечерта вкъщи и ние  Oh my ... ..Не знаехме какво да кажем..Толкова щастлива бях,че пуснах сълзички. Мъжете ни стовариха нас жените пред един мъжки стрийптиз клуб, а те отпрашиха към женски такъв. И купона започна  DANCE То не бяха мъже с готини стегнати тела,то не бяха дупета и разврат.. Такова нещо не бях виждала. Разгонени жени и безскруполни стриптизьори. А мъжете са се били отдали на алкохола.Или поне така казват. Тука историята мълчи ..
 Наистина съм благодарна на участниците в  изненадата.  Flower А тези, които дори не са се обадили ,че няма да дойдат- могат само да съжеляват..
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 11, 2009, 10:26:55 »

 Bravo за моминското парти. Супер е че са ви направили такава изненада. Весела сватба ти пожелавам и спокойно, всичко ще мине супер, само остава да си изживееш пълноценно веселбата и да не се ядосвате на нищичкоо.  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 11, 2009, 10:52:27 »

 yahoo много весело е било супер и сватбата ти да е един невероятен купон. Спокойно ще успеете със всичко не се тревожи и в събота ще бъдете по спокойни от всякога. Купона ще е на шест с такива приятели, не се съмнявам Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 15, 2009, 10:13:18 »

Миличка, честит сватбен ден!!! Пожелавам ви да е изпъстрен с много настроение, любов, усмивки и веселие! Обичайте се повече от тук нататък и бъдете много щастливи заедно!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines