Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:58:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Svilena - 15.08.2009г.  (Прочетена 9506 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: юли 15, 2009, 10:41:28 »

Е, дойде време да направим и твоята темичка.

Остава месец до сватбата ти, така че вече е време да започнеш с разказите за свършената и несвършената работа smile blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 15, 2009, 15:16:28 »

 give_rose Честита тема,успех с довършителните нещица и чакаме снимки.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 15, 2009, 23:17:44 »

Ооооо, страхотно чувство - да отвориш форума и да видиш темичка специално за теб!  yahoo Страшно благодаря на Stassi за великолепната изненада!  give_rose

Аз преди броени часове се завърнах в Италия от България, и обещавам от утре да се взема в ръце и да се отчета - защото верно времето лети, днес си го мислехме! Но пък и подготовката върви по график... Абе хайде, ще споделя на спокойствие, че днес цял ден мина в път, а пък и да взема да наваксам с материала, да видя кой какво е писал из форумчето  Wink

Благодаря ви отново, ама много!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 16, 2009, 09:58:30 »

Добро утро на компанията! Ще се опитам да се отчета и аз сега  blush

И така...
аз преди време бях споделила, че живея в Италия, та в последните месеци току отскачам до родните земи да организирам различни сватбени дела. От разстояние, и в съюз с мама (голямо черпене я чака за всички обиколки, които направи!), нещата се движат  good

Булченската рокля - скъсена според обувките и вече виси в готовност в дома на нашите в Търговище. За жалост, последните снимки липсват, че направих някаква дивотия с апарата, а на предишните аз не се харесвам, голям "дзвер" съм излязла - та роклята ще представя тържествено в галерията след точно 20 дена, обещавам!
Обувките - готови, и на разположение в галерията
Булото ми - купено
чантичката - купена и снимана, ще кача в галерията веднага след като се отчета тук!
Костюма на младоженеца - отдавна купен, с все аксесоари. Остават само обувките му
Халките - поръчани, онзи ден са доставени, докато ние бяхме още в България. В събота вечер ще си ги приберем от свекърите и ще ги снимам
Медицинските - след хиляди перипетии с цените, които се опитваха да ни пробутат от болницата в Търговище, си ги извадихме в една клиника, пак в Търговище, където платихме общо  65 лева  danceg
чашите - купени, предстои да ги изложа в галерията  good
Поканите - една част вече раздадени, други днес трябва да потеглят към получателите от други градове. В галерията ми има снимки на калъфчето им, после ще фотографирам една в пълния и блясък  blum
Ресторанта - резервиран, украсата уточнена, последни детайли - когато се върна там на 5.08. Ще имаме преобладаващ цвят шампанско, с присъствие на слънчогледи (много си ги обичам!) Менюто е за финализиране пак тогава, в началото на август.
Прическа и грим - те са в едно и също студио, имам вече както час за пробна прическа, така и час за окончателните прическа и грим в деня на сватбата.
Подаръци за гостите - за голяма моя радост, бутилчиците с вино, които бях поръчала на 30.06., днес трябва да пристигнат при нашите в Търговище! Ще поръчам да ми ги снимат!

Ох, не се сещам какво още!  pardon Подскажете!  smile

Сега отивам да кача някоя и друга снимка  Wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 17, 2009, 10:10:19 »

Поредната булка на 15.08 smile Честита темичка  give_rose Виждам,че и ти си доста напред с подготовката,макар и от такова разстояния  Bravo Аз нещо не мога да се доверя на майка ми за подготовката.Толкова сме различни. Тя си представя сватбата по един начин,аз по съвсем друг. Затова винаги разговорите ни завършват с караница  crazy  Успешно завършване на подготовката и ще чакам снимчици smile
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 18, 2009, 08:35:19 »

Честита темичка Svilena  give_rose
Лека подготовка до сватбения ден Bravo
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 20, 2009, 13:12:11 »

Леле мила,аз чак сега разбирам,че сме на една дата!Честита темичка и от мен,поздравления за напредъка,който си постигнала (дори и от далеч) и леки седмички до Големия Финал  Wink
Ще чакаме отчетчета...
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 20, 2009, 23:12:08 »

Мерси, мерси  Wink  Датата е еднаква, да, ами то като гледам и наближава със страшна скорост!  laugh

Ще гледам да поразкажа още тази седмица, ама такава ме е завъртяла, че не мога и името да си кажа тези дни, откак се върнахме от България - нали и тук после следва сватба, ама през септември, та трябва паралелно да движим подготовката - мани!  crazy 

 (малко  Offtopic) Не мога да се стърпя, макар това уж се води моя сватбена тема, да се отклоня от "моята" сватба, и да се похваля, че днес в Рим си направихме мини форумска среща с Инчето - inaxastra - която бе тук на светкавична обиколка с майка си.  yahoo Беше изключително да се запозная и с двете - много се радвам, че успяхме да се организираме, пък макар и за малко!

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 22, 2009, 16:59:50 »

Айде и от мен честита темичка с малко закъснение. Вие сте един ден преди нас.
Сега се захващам да прочета всичко от темичката ти и да разглеждам.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 24, 2009, 08:47:44 »

Мерси и на теб, valia_diva! Наближил е и вашият момент  good Успех в последните седмици с подготовката!

За нашата подготовка какво да добавя... Бях споменавала, че очаквам бутилките-подаръци за гостите - ами дойдоха преди около седмица, и дори се пооплаках в темата за подаръците :-) Вече ми мина де, просто ми се щеше да бяха направили еднакво бутилки и за двете вина, ама здраве да е.  pardon

Халките взехме, ама се оказа, че моята е добре, а пък на Валтер нещо.... "халтава"  laugh Ами тъй де - като ги поръчвахме даже му бе леко теснинка, а като пробва готовата халка - ми тя поне един номер по-голяма! Не се оказа болка за умиране де - занесохме обратно в ателието, премери той отново, и оставихме за корекция (Валтер предложи да вземел да се угои, ама едва ли на пръста щеше да даде резултат това угояване  sarcastic) Та лудите вече ни тресат и двамата, ми се струва. ;-)

Общо- взето, нещата отиват към финал, остават много малко несвършени дела. Примерно късметите за хвърляне - тях предстои да ги закупя към 6-7 август. И трябва да си украся бутилките, шампанското и т.н.

От време на време ме обзема лека паника, но бързо ми минава :-) Мисля, че е нормално и всяка бъдеща булка в определен момент минава през тази фаза. Но мъжете май не, а?  Wink Моят поне е далеч от всякакви паники - блазе му! 

Това засега от нашия фронт.  blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #10 -: юли 27, 2009, 11:57:34 »

Честита тема, мила!
Ако мога с нещо да помагам, не се притеснявай да питаш  good
В кой ресторант ще сте, и кои са фризьорът и гримьорът (последното беше много трудно за откриване, поне за мен)?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 11, 2009, 09:19:36 »

Оххх и тук съм закъсняла лекинко girl_impossible
Но да кажа честита темичка Svilena  give_rose
И после да ти пожелая прекрасни последни 4 дни от моминския живот,поздравления всичко до тук е  judges
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: август 12, 2009, 20:52:23 »

Ето ме и мен тук, ама какво е това затишие, къв е тоя покой ?!!! Има ли булки еееееййййй....  hiphip hiphip hiphip

Време не остана! Чакам със супер огромно нетърпение да видя снимките  Eeager Eeager Eeager Сигурна съм, че ще сте прекрасни ! Пожеланията си ги запазвам за след два дни  blush

Целувки  LOVING LOVING LOVING
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 14, 2009, 07:14:47 »

Ох, ами ето ме, и то пак за много малко, че вече съм на фаза "лудите на стадиона"  crazy

mucanka, мерси за пожеланията!  give_rose

Инче, добре завърнала се на линия!

Какво да ви кажа, откак съм пристигнала от Рим преди почти 10 дена, то е едно непрестанно търчане тук и там (ами то едва ли ще изненадам вече миналите по този път с нещо ново!  smile ) А откак преди два дена пристигнаха италианските роднини, вече е още по-натоварено в програмата. Днес са на пълен автопилот, но хич няма да ги мисля, те знаят, че няма да мога да ги придружавам наоколо - затуй ще ходят на басейн!  laugh laugh

Ами хора, аз съм почти готова. Днес имам да проверя последно дали всичко е ок с хотела за пристигащите гости от други градове. Последни договорки с DJ-я, както и да довърша някои неща по ритуалите в ресторанта - организационни работи. Останали са все дреболии, но естествено, нищо маловажна. :-) То добре, че все пак не е утре сутрин сватбата, ами чак в 18:00, та някак си по-спокойно ми става (така поне си внушавам... :-)  )

Този следобед съм на маникюр, та и това трябва да се отметне.

Леко съм обзета от някаква паника дали ще се справим с организацията, без да пропуснем нещо...

Ще пиша пак с отчет, ама не знам за кога да обещая. :-) Засега отлитам по задачи!
« Последна редакция: август 14, 2009, 07:19:49 от Svilena » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #14 -: август 14, 2009, 10:21:10 »

Ааааа, ето я, бе, нашата Свиленка  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Съвсем се беше загубила, но в тея моменти е така. Сигурна съм, че всичко ще мине гладко, а и да се пропусне нещо в организацията няма значение и не е важно-важното е да се ожените  Wink

Сега е момента да ти пожелая утре лек ден (определено ще имаш нужда от това пожелание хихи), абсолютно незабравимо изкарване (което и без мен ще бъде такова), дано всичко бъде точно така, както ти си си го представяла и изживей пълноценно всяка секунда като булка !!!  Сватбаааа Good luck LOVING

Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 14, 2009, 12:32:49 »

Свиленка, пожелавам ти този ден да е незабравим и за двама ви! Много любов и щастие, бебчета и всичко, което си пожелаете!  weddingday
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 15, 2009, 09:14:26 »

 Bravo хайде големия ден дойде..  yahoo чакаме с нетърпение разкази и снимки...
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 15, 2009, 09:23:26 »

                                          Честитааа сватбааа! give_rose
 На този хубав сватбен ден приветствам Ви от все сърце и нека тази вълшебна любов, която Ви
                                            свързва, да е вечна!

Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 15, 2009, 10:06:09 »

Честит сватбен ден! Пожелавам ви много усмивки и танци днес! А от тук нататък все повече любов и красиви мигове заедно!!!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 15, 2009, 10:59:41 »

Честит сватбен ден! @}->--Пожелавам ви всичкото щастие на света да ви принадлежи от днес,обичайте се все по-силно,разчитайте един на друг и си бъдете винаги опора. give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 15, 2009, 11:22:20 »

Честито!

Пожелавам ви да бъдете най-веселите, най-щастливите, най-нежните и най-добрите.
Бъдете най-любимите, реални, обаятелни, най-красивите и най-неповторимите!
Бъдете и добри и строги, и слаби и силни!
Пазете винаги Вярата, Надеждата и Нейно Величество - ЛЮБОВТА!



Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #21 -: август 15, 2009, 19:41:22 »

Честито, мило семейство!  give_rose
Горчиво!  weddingday
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 15, 2009, 20:54:51 »

Честито на новото семейство - дълъг и щастлив семеен живот.....
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 16, 2009, 00:34:25 »

Честито на младото семейство - дълъг сладък семеен живот  give_rose give_rose give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 16, 2009, 18:50:46 »

Честито и Горчиво1 пожелавам ви много любов и семейно щастие. give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #25 -: август 16, 2009, 21:40:56 »

weddingday
В младостта щастието има дъх на напъпили рози,
в зрелостта - аромата на опияняващото червено вино,
в старостта - очарованието на кървавия залез на слънцето.
Пожелавам ви да помните тази сватба!
Заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза.
Пожелавам ви любов, за да е пълноценен животът ви!
Достатъчно изпитания,за да ви поддържат силни!
Много приятни изненади, за да се запази тръпката!
Достатъчно добри приятели, за да Ви дават спокойствие и подкрепа!
 Ако има нещо по-ценно от любовта, по-скъпо от щастието и по-важно от здравето,
то нека бъде ваше!
Сътворете вашата приказка!!!

ГОР-ЧИ-ВО !!!!

 nazdrave nazdrave nazdrave

 heart heart heart
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 17, 2009, 00:45:53 »

Честито на младто семейство  weddingday Много любов, истинско щастие и живот и здраве!
Нека приказката ви продължи цял живот. give_rose
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 17, 2009, 09:17:10 »

Честити и от мен мило семейство желая ви живот изпълненен с незатихваща любов.
Горчиво! weddingday
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 17, 2009, 11:20:16 »

Честитооооооо много любов и щастие в семейния живот Wink
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 17, 2009, 23:21:16 »

Ох, ето ме бе!  smile

Много ви благодаря, на всички момичета, които са оставили толкова мили пожелания!

Аз продължавам да съм ангажирана с италианските роднини, които все още са в Търговище, и нямам време да седна на компютъра и да разкажа!  crazy Снимки ще имам (някои от нашите апарати, иначе професионалните по-късничко!) тези дни, та ще кача  good

Иначе, за сватбата ни мога да кажа, че лично аз страшно се забавлявах, а и гостите бяха доста игриви - получи се голям купон и почти не седнах цялата вечер.  blum Имах разни тревоги преди - дали не съм пропуснала нещо, да не би да се обърка организацията, и т.н., но в момента, в който се задвижи "лентата" на събитията, забравих да се притеснявам  DANCE Чувствам се адски удовлетворена и непрекъснато си припомняме с Валтер и всички близки различни моменти.  smile

Обещавам ви в най-скоро време да кача снимки и да споделя с вас тези неща.  give_rose

Сега се оттеглям, че утре пак поемаме с римската група и екшъна продължава  banana

лека нощ!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 24, 2009, 09:18:31 »

Привет и голямо 4естито на многото "пресни" младоженци! Дано да сте безкрайно 6тастливи!  give_rose give_rose give_rose

Аз не искам да досаждам, особено като гледам какви страхотни снимки сте ка4вали (а аз сега 4акам професионалните ни, та разполагам само с няколко аматьорски...), но понеже бях обещала на някои дружки, ка4ила съм нещо "за цвят", както се казва.  blush Сложила съм ги в галерията си.

Прегръдки от безумно горещия Рим!

P.S. Извинете за 4-ките, но не ми излиза буквата, да му се не види!!!  sad
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines