Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 13:20:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51747 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 04, 2009, 08:34:19 »

Мърче, браво, напредваш ти, почти нищо не ти е останало.
дано успеете да пригодите етикетите за новите бутилки. а за лепенето, аз мойте ги лепих със сухо лепило и станаха, може да пробваш.
а за какво са ти нови чаши?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 04, 2009, 10:26:35 »

Супер за роклята - само така!
Е, те не са много задачките да отмятане, а има и достачно време.  Bravo

Дано бързо ти се оправи гръбчето, че чак мен ме заболя като четах. Мажи се с някаква козметика. В повечето случай помага.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 04, 2009, 17:05:45 »

Сис мажа се - с Пантенол и прополис. Помага, ама трябва да мине време. Аз вече съм си в София. Днес облякох роклята отгоре отгоре, колкото да ме види мама и направо беше болкааааааа cray Но до сватбата ще се оправя. Днес раздадох предпоследните покани, те хората си бяха поканени по телефона, но сега им дадох поканите.
Имам си и нови свещници за мастие и ми остава да купя свещички. По-късно ще пусна снимки, че още не съм разопаковала багажа и не знам къде ми е фотапарата.
Ечи миличка ще пробвам със сухо лепило. Само се притеснявам от конденза да не се разлепи, но щом ти не си имала проблеми.
Колкото до чашите аз май някъде бях писала. Значи взех си едни малко нестандартни чаши. Има ги в галерията. Но много си ги харесвам. Като ги купувах си мислех, че са прашни от стоенето на витрината. Обаче се оказа, че самото стъкло е такова. Имам подобни халби са бира. Значи нито миене в съдомиялната, нито полиране с памучна кърпа помогна - чашите стоят като мръсни и на петна. А като ги хванеш с ръка - все едно си докоснал вещество за сваляне на отпечатъци smile Всичко се вижда.
И взех решение - чашите са едно от нещата от сватбата, които остават за спомен. Не съм сигурна дали някой ще забележи, че чашите са мръсни, но от тук нататък всеки път като ги погледна ще виждам това и реших да си го спестя. Пък и те бяха евтини - само 6лв двете. Затова ще си купувам нови.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 04, 2009, 17:12:37 »

Ехааааа Мърче ти се завърна  yahoo вече се бях затъжила за теб.Гледам си свършила още една полезна работа-браво.Чакам с нетърпение да видя и новите чашки и свещичките  good.А що се отнася до гърба ти със сигурност до сватбата ще се пооправи  Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 05, 2009, 19:26:16 »

Вече и аз си има същата кутийка за пръстени, като твоята. Дано и моята украса е сполучлива като твоята  smile

А какво стана с чашите - купили нови?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 05, 2009, 19:42:31 »

Честито Сис - пожалавам ти да стане по-хубава от моята. От все сърце
Имам си чаши - да. Обаче така премръзнах днес по софийските дъждове, че направо си ме мърза да ги снимам. То с чашите стана една странна работа. Днес тъкмо се чудех къде да ходя за чаши. И сутринта докато си пиехме кафето с татко то ми каза, че миналата седмица като ходил в завод "Дружба" за бутилки имало и ритуални чаши по лев, лев и нещо бройката. Често казано - не му повярвах. То бива евтино, бива ама пък чак лев Oh my ... Обаче днес ходихме с милото до гарата да вземем ракията от Петрич и си казах - бе хайде да отидем. И наистина - продават чаши, старо производство, ръчна изработка по 1,10лв за брой без ДДС. Аз си взех две, взех си и още 12 вкъщи за шампанско и така за 17,66 си имам 14бр. чаши. Не знам дали ще ги използвам, ако нещо друго ми хване окото, но честно казано вече се изморих да обикалям по магазините (не съм си и мислела, че мога да кажа такова нещо nea).
Купих си и бижута - голямо търсене падна, аз съм страхотен фен на сребро, обичам много българското авторско сребро, но дори и любимият ми Красини нямаше нещо, което да ми хване окото. Харесах един австрийски комплект, но цената му беше 560лв. И понеже мама много държи всичките ми бижута да са подарък от нея, реших да не я муфтя толкова. Роклята е много нежна и изчистена и на нея стои по нежно бижу, пък аз все си падам по големи.. nea Е взех де.
Спирам със словоизлиянята и отивам да направя снимки
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 05, 2009, 19:50:28 »

Мърчеее  yahoo давай снимка на бижутата, че и аз обожавам среброто!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 05, 2009, 20:23:04 »

Ан бижуто е пълно радзочарование - направо се губи на роклята. Утре ще отида и ще се опитам да го сменя. :'(Пуска първо снимки на роклята. Не обръщайте внимание колко е дебела булката - това е заради щитовидната жлеза, но чичко доктор казва, че до година ще ме върне в нормата. Жалко, че точно сега съм булка, ама....здраве да е. Значи роклята е доста мачкана в момента, и по принцип е слонова кост и затова изглежда малко тъмна, но това е от светлината. Благодаря на Мира от Враца, че успя да направи от едно прасенце бледо подобие на булка. Аз поне много се харесвам
А и още съм много червена от изгарянетооооооооооо diablo


* DSCN1825 (240 x 320).jpg (16.92 KB, 240x320 - видяно 1758 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 05, 2009, 20:24:15 »

По средата на полата има плоха и има дантела, ама като гледам на снимката май много не се вижда
А ето и чашите


* DSCN1826 (240 x 320).jpg (16.63 KB, 240x320 - видяно 1728 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 05, 2009, 20:27:04 »

Лелеее чашките са много сладки,а ти стига си се обиждала,че си дебела  diablo,защото ще има  beating ааааа,нищо ти няма,много си си добре,няма да бъдеш пък клечка като мене я  diablo.Роклята е страхотнаааааааааааа останах  Oh my ... като те видях  good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 05, 2009, 20:31:48 »

Благодаря ти Муцанка, абе още избивам комплекси, много рев ударих, заради този проблем да ти кажа. Трудно понасях себе си. Ама вече горе-долу го преживях. Сватбата изигра голяма роля - направо ме вдигна крака, че не смеех да се покажа пред хора. Не е приятно само да чуваш "Ауууу на какво си заприличала" А не на всеки можеш да обясниш че имаш здравословен проблем. Това ми уби доста от самочувствето и от оптимизма, който винаги досега ме е обграждал. А и Иво ми е голяма подкрепа.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 05, 2009, 20:36:59 »

Аз немога да си представя що за хора са тези които са ти казвали така.Ти си човек като всички останали и през живота всеки преминава през какво ли неи самия дори се променя,не е чак толкова фрапиращо нещо,а е нещо нормално от живота,а и още повече когато е здраловен проблем.Така,че не обръщай кой знае какво внимание на хората,те винаги ще си говорят  diablo.И на мен преди ми викаха:"аууууу много си слаба,вземи напълней малко...и т.н.",но аз какво да направя като си ми е такава натурата...А сега когато понаддадох някой друго кило пък съм била "шишкава".Така,че хич да не ти пука.
Извини ме,че толкова дълъг ми стана поста и то в твоята темичка,но се поувлякох и се доста ядосах  give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 05, 2009, 20:53:14 »

Мърче,мила,страхотна си Girl_hide Girl_hide Girl_hide,пу,пу да не ти е уроки,роклятата е много хубава и ти стой прекрасно.Повече да не чувам глупости,че си дебела и да се депресираш заради това beating,изглеждаш прекрасно,а й най-важното е да си здравичка,оставиги ти тези глупаци където са си позволили да ти говорят такива глупости.Приказна си и ще бъдеш една невероятна булка! give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 05, 2009, 21:04:19 »

о, мила - съжалявам че има такива хора - роклята е ЧУДЕСНА и ти стои така.  judges за чашите също мога да кажа същото - имат невероятно как да кажа някак си лятно излъчване.
А това е най-голямото доказателство, че човека да до теб е точния щом те подкрепя. Аз също имах такива проблеми след като родих, но моят ги слагаше на място. Абе простаци винаги ще има и дебели и слаби да сме. Важното е вътрешно ти да се чувстваш  добре, а другите ще го забележат ище се заразят, но да се върна на темата - ПРЕКРАСНА СИ!
Бижуто наистина се губи. Дано го смениш good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 05, 2009, 22:49:33 »

Подкрепям изцяло момичетата, здравето е най-важно. А роклята е много хубава и ти стои чудесно. Чашите също много ми харесват  Bravo
Бижуто не мога да го видя на тази снимка, но мисля че нещо на по-къса верижка би ти седяло по добре  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines