Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:33:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51864 пъти)
 
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 22, 2009, 22:26:45 »

Честито за новите обувките миличка good
и чантичката ти е много сладка  girl_wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 22, 2009, 23:55:18 »

Мърче, обувките и на двамата са много хубави. Аз не знам какво не харесваш на твоите. То си зависи и от роклята, ама пък в крайна сметка са хубави. Само да не ти е топло с тях. Стоят елегантно на краченцата.
Иначе, за мъжките - мога само да ви поздравя. Не се намират лесно толкова евтини обувки, елегантни и то за мъже. Сега по-спокойна ли си, че си имате и обувки, и бельо?!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 23, 2009, 00:14:48 »

Браво Мърче всичко е прекрасно  hiphip,но ще чакам още снимков материал с подготовката,че то не останало.  yahoo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 23, 2009, 17:01:49 »

Аз се надявам също на хубаво време и да не е много топло, че хич ме няма по жегите.
 Bravo за обувките, аз си купих едни, но въобще не са ми удобни. Май ще търся нещо като твоите  - равни и ниски.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 23, 2009, 19:47:08 »

Вале и мен ме няма по жегите. Ама пред това да вали, предпочитам да е жега. Така и така сватбата е вечерна, градинска, в началото на Балкана - само зора ще е при ритуалната зала и при църковния брак.
Ние днес успяхме да извадим медицинските. Да ми жива и здрава личната лекарка. Сутринта дадохме кръв, а следобяд само отидох да си взема медицинските - готови. И ни струваше 30лв. А аз бях подготвена за голямо обикаляне.
И почнах вече да се успокоявам - не останаха много неща.
Най-големия ми проблем, че имам голяма разлика в тена - изгоряла съм на ръкави, а роклята е с презрамки. Ходила съм на солариум /не тази година обаче/, но понеже съм бяла и по принцип лесно горя. И ходя на солариум за да се подготвя за море. Но започвам с процедурите около месец-два предварително. Ходя два пъти седмично по 5 мин. Някой има ли опит - за три седмици на солариум мога ли да изравня разликата. Всеки ден ли трябва да ходя и по колко минути?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #50 -: юли 23, 2009, 20:26:09 »

Мърче, мила безумие е да ходиш всеки ден. Даже от солариумите си го казват, въпреки че имат сметка. Не съм специалистка, но ми се струва лек осамоубийствен вариант. Все пак си мисля,че и с по-рядко ходене пак ще можеш да си покриеш разликата. Не се шашкай!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 24, 2009, 07:38:46 »

Мърче аз ходих един месец преди сватбата през ден или през два зависи от времето което имах, че бях изгоряла на потник  blum Накрая се заличи, но ти препоръчвам да почнеш от 3 мин например и да увеличаваш бавно.Те и момичетата там ще те посъветват в зависимост от тена ти. good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 24, 2009, 07:56:23 »

Амеля, Маги благодаря ви. Значи има надежда да го оправим. Сега съм поръчала на свекито да търси свестен солариум или ще пусна питане във врачанската тема и от понеделник започвам да ходя, както ти казваш маги през ден с постепенно увеличаване. Че иначе голям смях ще падне като ми видят разликите.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #53 -: юли 24, 2009, 13:34:09 »

Мърче, не се шашкай, момиче. Най-малкото има фон-дьо тени, има автобронзанти и т.н., които ще помогнат ако в деня все още имаш разлика. Не се паникьосвай така за едното нищо.  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 24, 2009, 13:44:09 »

Абе, Мърче да ти кажа и на терасата да стоиш пак ще си покриеш разликата. Слънцето е толкова силно, че за един ден и си готова. Ама може и със солариум. Не се притеснявай. Толкова сме напред с всичко, че все ще намериш нещо да замаскираш положението, ако не се оправи Не дай си Боже. Успех blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 24, 2009, 15:53:03 »

Ох, те момичетат са те посъветвали вече. Ама внимавай на солариума, щом си много бяла не повече от 3мин, както Маги каза, поне първите 3 пъти и после ще ги увилечеш постепенно. Аз за 10 ходения почти нямам разлика от солариума, но то си е до кожа.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 25, 2009, 12:00:38 »

Момичета аз най-после пробих - накарах милото да си облече костюма и го снимах. Е добре че трябваше да се взима мярка за скъсяване на панталона, иначе щеше да го облече за сватбата, но... Снимки има в галерията с различини връзки и ризи. Моля дайте мнение, кой вариант ви най-харесва и дали някой ви харесва изобщо. Аз честно казано съм за Вариант 1.
ПС Не гледайте възела на врътовръзката. Милото се оказа, че не може да вързва, а аз за мой срам съм забравила blush Много нескопосано ги връзвах, ама горе-долу за да се види как е
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 25, 2009, 12:10:46 »

Мърче и аз съм за първи вариант.По-свежо ми изглежда, а с другите много строго.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 25, 2009, 22:48:19 »

Съгласна съм, че 1вата е по-свежа, но на мен лично ми допада повече 2-рата, макар, че е по-строга и се слива с костюма. А ризата ми се вижда бяла, нали. Може вратовръзката да е с цвета на темата на сватбата или цвета на букета ти.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 25, 2009, 23:05:55 »

Вале аз исках третата, лилавата риза. Ама като се заговорихме с продавачката, че роклята ми е бяла и че сватбата ще е в бяло и зелено - тя беше категорична - ризата трябава да е бяла, а вратовръзката да има бяло, зелено и синьо разбира се за да отива на костюма. В крайна сметка взехме и двата варианта, вратовръзката, която ти хареса му я подариха.
Интересното е, че съчетанието между бяло, зелено и сиьо отначало хич не ми хареса - идваше ми малко колежанско. Обаче днес като го облче Иво тотално си промених мнението. И сега се чудя и затова и вас питам - доббре ли седи или да търсим нещо друго.
А така вече хич не ми се обикаля по магазините. Доживях аз да кажа подобно нещо, ама... sarcastic
Маги тенкс за бързя отговор.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines